Pereiti prie turinio

MPII kuro siurblio klausimai


PATROL

Rekomenduojami pranešimai

SVEIKI,GAL KAS PADESIT. TURIU TOKI PAJERO 2.8TDI 1996m.KAI JI MAN PARVEZE BAKAS BUVO TUSCIAS,UZPYLUS DYZELIO ILGAI SUKUS STARTERIU,POMPAVUS RANKA IR GALIAUSIAI UZTEMPUS UZSIVEDE, PADYRBUS PRASIDIRBO.PAVAZINEJAU KOKIA VALANDA, UZGESINAU, PO 15-20MINUCIU VEL KURIAU NESIKURE, PAPOMPAVUS RANKA UZSIVEDE, APSIPYLE DUMAIS, LYG ORO BUTU PAGAVES, PRASIDIRBO VEL VISKAS CIKI. KITA DIENA KURIAU VEL KAIP IS PRADZIU. PO TO ATSIVARIAU ELEKTRIKA SUTVARKE PAKAITINIMO ZVAKIU RELE, PO TO ZVAKES, RELE VEIKE GERAI SIAIP NE TAIP UZKUREM. NUVAZIAVAU I SERVISA PAKEICIAU KURO FILTRA,ISBEGO "SMALA" TODEL ISLEIDAU VISA SMALA IS BAKO UZPYLIAU SVARIOS SALIARKOS BET MANO ARKLIUKAS VISTIEK OZIUOJASI SUNKIAI VEDASI, BE RANKINES PAGALBOS NEUZSIVEDA. APSIMETO DUMU UZDANGA PO TO VISKAS CIKI. PROTAI SAKO KAD BAKO ALSUOKLIS UZSIKIMSES, KITI SAKO ORA GAUDO, GAL KAS TOKI FENOMENA TUREJO IR PAZABOJO. ACIU UZ DEMESI

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ACIU KOLEGOS UZ MINTIS,YPAC AUTUKUI-REALIAUSIAI (jeigu bake saliarka juoda (sakei ispylei smala) tai kuro siurblio salnikui kajuk, pro ten pat ir oro pritraukia) TAI GAL PAAISKINSIT TA SALNIKA KAIP PATIKRINT IR KAIP JI PAKEISTI (ISEMUS SIURBLI AR NEISEMUS)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žmogus rašė, kad saliarą su tepalu išpylė, vadinasi per krumpliaračio salniką tepalas papuola. Šiaip kiek pastebėjau šitų siurblių liga yra tas salnikas. Rusų forumuose panašios problemos irgi aprašomos. O šiaip gali būti, kad ir tas ir tas susidėvėję. Tada pačiam siurblio geriau neardyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tu idomus patarėjas. Nieko nesupranti apie šitą variklį, ir vistiek savo nuomonę kiši. Nereikia ten jokių ximijų daryt. Japonų inžinierius tikrai protingesnis už lietuvių. Kas yra įdėta į auto tas yra reikalinga. Ir nieko išmetinėt nereikia. Pas mane ta pati problema buvo, ir pas rusus forume irgi aprašoma. Čia axilo sausgyslė šitam siurblyje. Ir ją reik gydyt, paketus salniką. Visos problemos dingsta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ar ne papraščiau uždėt permatomą šlangą nuo filtro iki siurblio ir pažiūrėt ar su burbulais saliara eina ar ne. O tada jau pradėt racionalizuot.

uztenka permatomo filtriuko, kad matytusi burbulai

as dar pries filtra uzdejau atbulini voztuveli

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 9 metų...

Sveiki,turiu tokia pacia beda,salera juoda ir stipriai padidejo kuro sanaudos.gal kas turit kokiu minciu?kokia mazdaug gali buti salnyko pakeitimo kaina? O tai cia uzklausiau vieno siurbliu remonterio,tai uzlenke mano manymu neadekvaciai kaina...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.