Pereiti prie turinio

Ar kažko verti šitie ratai?


DeiVidas52

Rekomenduojami pranešimai

Gal ir galima, bet cia tau ne csi kriminalistai, cia Lietuva. :)/>

Tai, kad mano aprašytas metodas nera iš CSI filmo srities, jis populiarus ir naudojamas kriminalinės policijos, tiriant nusikaltimus, ypač sunkius. Nežinau aš situacijos kokia ji yra ikiteisminiame tyrime (jeigu toks yra, nors turėtų būti), bet reikėtų rašyti prašymą procesiniam prokurorui, kontroliuojančiam ikiteisminį tyrimą, dėl procesinių veiksmų atlikimo. Žiūrėti ką jis atsakys. Telekomunikacijų operatoriai metus laiko privalo saugoti duomenis apie buvusius telekomunikacinius įvykius ir teisėsaugos institucijų paprašyti, turi preiga juos pateikti. Taigi kol nevėlu reikia atlikti būtinus procesinius veiksmus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...nu va o aš taip juos nupirkt norėjau,ir laika sutariau ir vieta sužinojau,ir kainą auderėjau,tai te tau,kaip visada Klevas už akių ,toks anas ir draugas vis kad pakakot,o Stasys irgi geras prie operacijos viršūnės neprileido,pabijojo kad honoraro nepaprašyčiau jau geriau pydesas kai kam bet ne draugui :D:P

p.S temos aurorius manau neturėtų pykti ar kerštauti,jei vyrukai turi galvoje košės supras kad taip turėjom pasielgt,ir pamoka ateičiai,apie tokius radinius reikia pranešt o ne bizniukus sukt,bo čia laimingai pasibaigė kitu atveju gali tekti gydytis lūžuses galunes ir šonkaulius arba ir belangėj bent kelias naktis praleist

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...nu va o aš taip juos nupirkt norėjau,ir laika sutariau ir vieta sužinojau,ir kainą auderėjau,tai te tau,kaip visada Klevas už akių ,toks anas ir draugas vis kad pakakot, :D/> :P/>

 

Nu blyn čia jau visai pypiec - rizikuoji , darai juodą darbą , virš galvos kulkos švilpia , eini pirmas kad draugą apsaugot nuo pavojų ir še tau kad nori . Na ir dėkingumas čia pas kai kurias asabas :P:P:P:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai, kad mano aprašytas metodas nera iš CSI filmo srities, jis populiarus ir naudojamas kriminalinės policijos, tiriant nusikaltimus, ypač sunkius. Nežinau aš situacijos kokia ji yra ikiteisminiame tyrime (jeigu toks yra, nors turėtų būti), bet reikėtų rašyti prašymą procesiniam prokurorui, kontroliuojančiam ikiteisminį tyrimą, dėl procesinių veiksmų atlikimo. Žiūrėti ką jis atsakys. Telekomunikacijų operatoriai metus laiko privalo saugoti duomenis apie buvusius telekomunikacinius įvykius ir teisėsaugos institucijų paprašyti, turi preiga juos pateikti. Taigi kol nevėlu reikia atlikti būtinus procesinius veiksmus.

Nusikaltimo vieta, itariamuju gyv vieta ir sleptuve yra 3 km kazkur atstumu, todel nemanau , kat visos vietos yra ne po vienu bokstu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blyn čia jau visai pypiec - rizikuoji , darai juodą darbą , virš galvos kulkos švilpia , eini pirmas kad draugą apsaugot nuo pavojų ir še tau kad nori . Na ir dėkingumas čia pas kai kurias asabas :P/> :P/> :P/> :D/>

Ale ir susireikšmina kai kurios asabos,o tai po tų kulkų švilpimo trusikus skalbei ar užkasei :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

p.S temos aurorius manau neturėtų pykti ar kerštauti,jei vyrukai turi galvoje košės supras kad taip turėjom pasielgt,ir pamoka ateičiai,apie tokius radinius reikia pranešt o ne bizniukus sukt,bo čia laimingai pasibaigė kitu atveju gali tekti gydytis lūžuses galunes ir šonkaulius arba ir belangėj bent kelias naktis praleist

 

Nėra man dėl ko pykti ar kerštauti. Gerai pasielgėt, kaip ir turėjo būt :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.