Pereiti prie turinio

Dumingumas JGC 2.7 CRD


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Pas mane irgi dūmo nemeta. Garaže, kai užkūri, net dyzelio kvapo nesijaučia. Gal pas tave katalyzas išpjautas? O koks dūmas, juodas ar melsvas? Jei juodas, tai gali būti pasikišęs oro filtras. Jei melsvas, tai jau su varikliu negerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Katalizatorius yra. Dūmas juodas, tik jau iki ribotuvo užvarius prieš pat atleidžiant gazą tokio balto vos vos išmeta. Technikinėj dūmingumą praėjo, bet ant ribos – 2.85. Kadangi mašiną pirkau tik vakar, tai dar nei filtrai, niekas nekeista – oro filtras toks įdomus – užklijuotas porolono sluoksnis apačioj, sakau gal jis užsikišęs ir dėl to mažiau oro įsiurbia. Na nieko tokio, pasikeisiu visus filtrus, žiūrėsiu kaip pasikeis.

 

Dar toks įdomus dalykas – iš oro filtro dėžės ištraukus "fiškę", dūmo praktiškai nemeta, bet aišku užsidega "Check Engine". Gal MAF'as koks?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

Filtra isemes bandziau tas pats efektas purkstukai ziema remontuoti,kuras pilamas geras.tai kas cia dar turba gal i pabaiga?

Jei čipuotas, tai ir mes dūmą. Pas mane, kol nebuvo čipuotas nematė jokio dumelio, o dabar pavaro. Iš techninės pusės viskas čiki. Kaltas čipavimas.
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane dūmingumas kai pirkau, tai pirmą TA vos praėjau su 2.8, o dabar neseniai vėl TA ėjau, tai dūmingumas 2.4 (tarp tų dviejų TA buvo restauruota turbina ir visi purkštukai + čipuotas). Kokie pas jus dūmingumai ant TA lapo, gal galit pažiūrėt? (labai įdomu ant kiek mano traktorius per daug dūmina.. :huh: )
 
Beje, stipriau spaudžiant gazą, man ir anksčiau juodo dūmo išmesdavo, o po čipavimo gal kiek daugiau..

 

Dar prieš savaitę katalizatorių išpjoviau - tas dūmingumo lyg ir nepakeitė...

 

Bet pas mane ko gero kitos problemos (jau pavargau ieškot), kadangi net po visų restauracijų ir čipavimo nelabai kas pasijautė, ir nuo 0–100 km/h įsibėgėja per ~16s, kas manau yra gerokai per silpnai..

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk rašiau, kad purkštukai visi tvarkyti. Ir ne šiaip tvarkyti, o visi 5 purkštukų antgaliai pakeisti visiškai naujais, viskas pratestuota ant stendo ir t.t. Juodas dūmas gerokai sumažėjo po purkštukų remonto.

 

 

Šiaip man tas dūminimas visiškai netrukdo, kol TA praeina. (dūmina palyginus nesmarkiai - net nėr ką lygint kaip pvz Audinės dūmina..).

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pažiūrėjau ir aš. Pas mane 0,14 parašyta. Riba taigi yra apie 3,0. Vadinasi kaip ir OK. Nuo, bet užmynus dūmą rodo. Purkštukus irgi tikrinau,liuks.

Beje, be reikalo lupinėjat katalizatorius. Jei būtų užsikišę, būtų dusulys.

Redagavo Mive
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu, kas tada pas mane per velnias... Irgi viskas restauruota ir tikrinta.

Šiaip 0.12~0.14 tai yra žiauriai mažai, sunku net patikėt, kad tik tiek dūmina kai TA užmina iki 4800rpm... Kiek iš pažįstamų įvairių mašinų mačiau, tai net visai nedūminančios, vis tiek kokius 0.8 per TA "įpučia".

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Beje, be reikalo lupinėjat katalizatorius. Jei būtų užsikišę, būtų dusulys.

 

Tai kad pas mane daugmaž ir yra "dusulys" - sunkiai traukia. Po visų anksčiau paminėtų remontų, logiška mintis buvo, kad gal katalizatorius dusina variklį, todėl ir norėjau pabandyt išpjaut. Nu, bet kaip sakiau, nepagerėjo..

 

O kuo katalizatoriaus išpjovimas galėtų pakenkt? Aš manau, kad realiai niekuo. (dar sakyčiau būtų zondas už katalizatoriaus, bet šitam Jeep'e jo nėra).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi nematau didelių problemų. Na, jei CRD dūmintų kaip garvežys (na kaip dažnai mūsų gatvėse uždūmina čipuotos TDI Audi, VW ir pan.) - gal tada būtų ir daugokai...
Problemos atsiranda, kai dėl dūmingumo TA nepraeini :)
 
Toks ir dūminimas čia pas mus, pas amerikiečius Dodge Cummins'ai dyzeliai, jei dar čipuoti, tai dūmina va taip, ir ten pas juos kiek teko matyt visai įprasta, niekas ***** dėl to nesuka...  :D 

Redagavo Domaso
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

domai tu gal per ramiai vazineji.atvaziutuom i jeep susitikimus pvz kaip buvom versmes trasoje.pagainiotum savo jeep gal ten uzsikise pas tave suodziais. :scratch:

 

Važinėju ramiai, bet ir paspaudžiu kai reikia (tik kas iš to kad netraukia..). O kas ten suodžiais gali būt užsikišę? Na nebent įsiurbimo kolektorius/EGR - vienintelė likusi vieta, kur dar netikrinta/neremontuota. Reikės kada prisiruošt kolektorių išsiimt, bet ten darbo nemažai, tai vis atidėlioju...

 

 

Klausimėlis. Pas mane truputį pagalvoja kai užmeti gazo, kokią sekundę, o po to rauna. Ar ir pas jus taip yra? Ar čia tik maniškis kvailioja?

 

Pas mane tas pats, įdomu ar ir pas kitus taip...  :?: Čia spėju dėžės "smegenys" tokios  :scratch:

O beje, anksčiau užmynus iki dugno, man iš kart uždroždavo apsukas iki ~4500rpm ir mašina daugiau rėkdavo negu traukdavo; Po to pasikeičiau hidrotransformatorių/"pūslę" (pasirodo buvo įdėtas ne nuo tos mašinos!), tai dabar taip beprotiškai tų apsukų neužmeta be reikalo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pabandysiu per kiek pas mane nuo nulio iki šimto įsibėgėja. Dar nebandžiau.

 

Pasisodink šone šturmaną, tegu duoda startą su chronometru, o tu jam ženklą duosi, kada 100 pasieks. Vienas tiksliai nepamatuosi. Daryk nuo visiško stovėjimo.

Pranešk po to per kiek įsibėgėja - įdomu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.