Pereiti prie turinio

Dumingumas JGC 2.7 CRD


Domaso

Rekomenduojami pranešimai

Pas mane dūmingumas kai pirkau, tai pirmą TA vos praėjau su 2.8, o dabar neseniai vėl TA ėjau, tai dūmingumas 2.4 (tarp tų dviejų TA buvo restauruota turbina ir visi purkštukai + čipuotas). Kokie pas jus dūmingumai ant TA lapo, gal galit pažiūrėt? (labai įdomu ant kiek mano traktorius per daug dūmina.. :huh: )

 

pas mane  0.24

Redagavo Pavela
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 64
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

  • po 5 mėnesių...

Nu ka nuvazevau as vakar i TECH tai mano dumingumas per 3 bandymus buvo 4.40 :) kai leistina tik 3 :( masina vaziuot vaziuoja gerai filtras sportinis uzdetas tai oro praeina daug, EGR veikia, lygtais vienas purkstukas perpila :( pastebejau kad is vietos pajudant arba ijungus atbuli begi ir duodant gazo ismeta nemazai juodo dumo  :( 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

25dyzelio plius 5l zibalo vilnius-vilonas-vilnius 4 begiu 140 km/h ir dumingumas nuo 4.40 nukrito iki 2.10 tech jau yra :) aisq cia laikinai isspresta problema po svenciu tikrinsiu ir ieskosiu bedos toliau :)

post-2834-0-73851500-1482260721_thumb.jpg

post-2834-0-64986400-1482260736_thumb.jpg

Redagavo Dusk
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

25dyzelio plius 5l zibalo vilnius-vilonas-vilnius 4 begiu 140 km/h ir dumingumas nuo 4.40 nukrito iki 2.10 tech jau yra :) aisq cia laikinai isspresta problema po svenciu tikrinsiu ir ieskosiu bedos toliau :)

 

 

Geras, nežinojau šito recepto, reiks ir man pasinaudot kitą kartą, jei nepraeis :) Man tai kai gazavo tai iš pradžių buvo virš 3, bet po to "pritaikė" kažkokią išlygą, kad automatus galima šiek mažesnėm apsukom gazuot, tai mažesnėm per plauką praėjo.. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras, nežinojau šito recepto, reiks ir man pasinaudot kitą kartą, jei nepraeis :) Man tai kai gazavo tai iš pradžių buvo virš 3, bet po to "pritaikė" kažkokią išlygą, kad automatus galima šiek mažesnėm apsukom gazuot, tai mažesnėm per plauką praėjo..

 

Tu tik gerai susizinok procentus ant kiek galima skiesti dyzeli su zibalu nes as cia dabar is lempos taip uzpiliau nzn kas bus toliau ;) o jeigu dar prie temos tai ciuju zopa purkstukam keliems bus nes siuo metu dyzelio pilu tik 16 litru ;)
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu tik gerai susizinok procentus ant kiek galima skiesti dyzeli su zibalu nes as cia dabar is lempos taip uzpiliau nzn kas bus toliau ;) o jeigu dar prie temos tai ciuju zopa purkstukam keliems bus nes siuo metu dyzelio pilu tik 16 litru ;)

Nemanau , kad žibalas gali pakenkti purkštukams. Gal netgi pravalė juos, ne benziną pylei. Prie didesnių šalčių daug kas praskiedžia gasoliną žibalu, tik kad jis gan brangus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas cia gerai,nereikia jokio zibalo ar dar ko pilt.Pas kas antra dyzeli ir nebutinai sena dumingumas buna gerokai virs 3.Paprasciausiai pries TA duodi varikliui gerai prasratsa ir viskas.Pas mane is 5 pasidare 0,87,pas drauga is 8 pasidare 1,5 ir pan.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas cia gerai,nereikia jokio zibalo ar dar ko pilt.Pas kas antra dyzeli ir nebutinai sena dumingumas buna gerokai virs 3.Paprasciausiai pries TA duodi varikliui gerai prasratsa ir viskas.Pas mane is 5 pasidare 0,87,pas drauga is 8 pasidare 1,5 ir pan.

As asmeniskai ir pries tai irgi prasinesiau bet rode 4.40 duminguma ir neesu vairuotojas toks kuris vaziuoja tyliai ramiai :)  si karta manau kad zibalas padejo ir plius papildomai tie prasukti km iki vilono ir atgal laikant virs 3 tukstanciu apsuku :) variau i prieki ir atgal 4 begiu 140km/h  tai tikrai  turejo prasivalyti viskas :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.