Pereiti prie turinio

JGC WJ 2.7 vs 4.7


6x6

Rekomenduojami pranešimai

nu ir as isikisiu teko daryt ne viena 2,7cdi ml ir jau 2,7granda bedos tos pacios purskalai,deze tepalo ausintuvas ir jau laukiu atvaziuojancio su razdatkes beda,sanaudos pagal pinigus tas pats ar diesel ar mano 4,7 papiktintas dujinukas trauka nepalyginti kiek kartu gainiojau 330xd svogerio bmw tai visais atvejais iki 100 as nueidavau del stabilumo pas mane stovi kieti dujinukai amortikai plius ratlankiai su et 28 kai standarte apie kokius 56 nepamenu manau ziedu ivaziuociau 80km/h jis pats is saves linguoja bet pakaba dirba gerai norint ja konkreciai pagerint tai tik poliretanines ivores skiriasi kaip diena ir dangus, del variklio 4,7 reik kaip ir bet kurioje auto stebet temperatura ir pilt gerus tepalus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 90
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Paskaičiuokite, kiek kainuoja 12l.dyzelino ir 20 l.dujų, o tada ir nuspręskite su kokiu varikliu jūs norit važinėti. Aš pasirinkau 4.7 :-D

 tai vat ir kyla klausimas kiek gi tas 4.7 Vilniuje valgo? jei 20ltr  tai ok, jei 25ltr  tai jau ir dyzelis variantas :) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu ir as isikisiu teko daryt ne viena 2,7cdi ml ir jau 2,7granda bedos tos pacios purskalai,deze tepalo ausintuvas ir jau laukiu atvaziuojancio su razdatkes beda,sanaudos pagal pinigus tas pats ar diesel ar mano 4,7 papiktintas dujinukas trauka nepalyginti kiek kartu gainiojau 330xd svogerio bmw tai visais atvejais iki 100 as nueidavau del stabilumo pas mane stovi kieti dujinukai amortikai plius ratlankiai su et 28 kai standarte apie kokius 56 nepamenu manau ziedu ivaziuociau 80km/h jis pats is saves linguoja bet pakaba dirba gerai norint ja konkreciai pagerint tai tik poliretanines ivores skiriasi kaip diena ir dangus, del variklio 4,7 reik kaip ir bet kurioje auto stebet temperatura ir pilt gerus tepalus

tai kiek sanaudos to kartingo su 4.7?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.