Pereiti prie turinio

Standi vilktis


fronterapsakas

Rekomenduojami pranešimai

Jei konkreciai apie sia, kas yra universalu tai netinka niekam (cia mano nuomone) :)/>

Su standzia vilktimi as nemazai tampes savo zuiki i renginius svetur. Tempimas keistokas ir atbuliniu nepastumsi, gal uzrakinus tiesiai vaira ir gautusi, nebandziau.

hmm keista, man kaip tik tokia vilktis superine, bet tik ne uz tokia kaina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia specų nuomonė apie tokią standžą vilktį ir prikabinimą prie velkamosios auto http://www.autogidas.lt/kita-standzioji-vilktis--2014-0726133.html

Ir ką tu su ja veiksi?

220. Vilkti draudžiama:

220.1. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę, kurios vairo mechanizmas sugedęs;

220.2. lanksčia vilktimi transporto priemonę per plikledį, taip pat transporto priemonę, kurios pagrindiniai stabdžiai sugedę;

220.3. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę be velkamosios transporto priemonės vairuotojo;

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji vadinasi A-Frame, galima ebay nusipirkti visokiu tonazu, pats naudojau ne vienus metus, tampiau visureigius, net MB Sprinter keleivini teko tempti, vaziuojasi puikiai, tik reikia kad butu tempentysis auto su didesniu tonazu,. Kitaip tampo ir negali greit vaziuot nes bus zirkles.. :lol:/>/>/>

Jokio vairo nereikia rakinti, atvirksciai rakteliai ant pirmos padeties kad nesirakintu vairas,

Atbulas vaziuoji labai gerai, tik reikia normaliai prisitvirtinti, grandines per shakiu skyles ir biski patraukus automobily kokius 20-30 metru vel perverzti, tada atsireguliauoja viskas ..

Turiu sy daikta ir dabar garaze, retkarciais kaip reikia panaudoju.

O Lietuvoje kaip visados prisigalvoja nesamoniu, kam tas vairuotojas jeigu vairo nereikia sukinet..

Apsurdas kazkoks, vaziavau Belgijoj, Olandijoj, Vokietijoj niekam nieko..

Beje pas mane net sertifikuota TUV ir pagaminta Vokietijoj.

Moketa £150 tonazas 2.5t

Redagavo Teodoras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ką tu su ja veiksi?

220. Vilkti draudžiama:

220.1. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę, kurios vairo mechanizmas sugedęs;

220.2. lanksčia vilktimi transporto priemonę per plikledį, taip pat transporto priemonę, kurios pagrindiniai stabdžiai sugedę;

220.3. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę be velkamosios transporto priemonės vairuotojo;

mano galva geriau su tokia tempt nei su trosu jei tempt ilgai, taip pat ir mieste, isvengsi visokiu tasymusi, kai atsipalaiduoja trosas, arba koks debilas uzlenda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir ką tu su ja veiksi?

220. Vilkti draudžiama:

220.1. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę, kurios vairo mechanizmas sugedęs;

220.2. lanksčia vilktimi transporto priemonę per plikledį, taip pat transporto priemonę, kurios pagrindiniai stabdžiai sugedę;

220.3. tiek standžia, tiek lanksčia vilktimi transporto priemonę be velkamosios transporto priemonės vairuotojo;

Kame beda, - isodinai "vairuotoja" ir mini nieko negalvodamas, o tas lai snaudzia... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ji vadinasi A-Frame, galima ebay nusipirkti visokiu tonazu, pats naudojau ne vienus metus, tampiau visureigius, net MB Sprinter keleivini teko tempti, vaziuojasi puikiai, tik reikia kad butu tempentysis auto su didesniu tonazu,. Kitaip tampo ir negali greit vaziuot nes bus zirkles.. :lol:/>/>/>/>

Jokio vairo nereikia rakinti, atvirksciai rakteliai ant pirmos padeties kad nesirakintu vairas,

Atbulas vaziuoji labai gerai, tik reikia normaliai prisitvirtinti, grandines per shakiu skyles ir biski patraukus automobily kokius 20-30 metru vel perverzti, tada atsireguliauoja viskas ..

Turiu sy daikta ir dabar garaze, retkarciais kaip reikia panaudoju.

O Lietuvoje kaip visados prisigalvoja nesamoniu, kam tas vairuotojas jeigu vairo nereikia sukinet..

Apsurdas kazkoks, vaziavau Belgijoj, Olandijoj, Vokietijoj niekam nieko..

Beje pas mane net sertifikuota TUV ir pagaminta Vokietijoj.

Moketa £150 tonazas 2.5t

 

Na dėkui už išsamų atsakymą ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 2 metų...

prikelsiu tema

 

prireike pasigaminti standzia vilkti, noriu pasidaryti tokia kaip Tuomis (žadėjo pasidalinti detalemis apie vamzdzio storius, bet nebeatsiliepia) tai gal kas nors paporins koki vamzdi geriau naudot, bus tempiama LT28 speju 2,5 t.

taip pat klausimas apie sukabintuva, radau 750 kg http://hermiopriekabos.lt/sukabintuvai ar užteks man jo ?

 

buciau dekingas uz patarima

 

 

Aš tokia jungtį esu pasigaminęs už kapeikas, kad nereikėtu pastoviai traliuko samdyti. Bėga kaip šuniukas iš paskui. attachicon.gifJungtis.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prikelsiu tema

 

prireike pasigaminti standzia vilkti, noriu pasidaryti tokia kaip Tuomis (žadėjo pasidalinti detalemis apie vamzdzio storius, bet nebeatsiliepia) tai gal kas nors paporins koki vamzdi geriau naudot, bus tempiama LT28 speju 2,5 t.

taip pat klausimas apie sukabintuva, radau 750 kg http://hermiopriekabos.lt/sukabintuvai ar užteks man jo ?

 

buciau dekingas uz patarima

ar pagal keliu eismo taisykles galima naudot standzia vilkti?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.