Pereiti prie turinio

EURO-PABRADAS '14


Rekomenduojami pranešimai

is

As naujokas siame forume, visada galvojau cia susibure bendraminciai, kurie yra draugiski ir gerai nusiteike. Bet kuo toliau stebiu si foruma, ziuriu cia kaip Delfi.lt komentaruose pasidare, dauguma izvelgia tik blogi ir priesiskai nusiteike.

 

Kodel niekas nesuorganizuojate pigaus ir ,,super duper" renginuko, manau tai nera lengvas ir pigus darbas. Reketu gerbti zmones kas organizuoja 4x4 renginius, kuriu ir taip nera apstu...

 

Dauguma tap ir ira -DRAUGISKA ..... ira nauju veidu kurie ir VAZIOJA, ir pailseti gali, tai te- kuriems bendravimas bei pagalba vienas kitam pirmoj vietoi. Ira ir kitu veidu, kurie atvaziavus i baze net nepasisveikina.....

 

 

Ka ira "brungu"? Kiek Gytman kainuoja tavo darbo valanda, arba tavo SO?-itariu cia jus nesikuklinate biggrin.gif, tai vat orgai irgi turi savo bizni ir kad organizuoti rengyni paaukuota ne tik laisvalaikio , bet ir darbo dienu. Sutinku-visada buna neaiskumu ir t.t. - o kur tolerancija, supratimas ir gal gale geranoriskumas. Gal sporte jums butu geriau nei murditis turizme ? wink.gif

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 385
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

primenu dalyviams, kurie išvažiavo šeštadienio vakarą neatsisveikinę... liko dėžė renginio puodukų, kas negavo, prašymas susisiekti ir atsiimti... tai jūsų prizai wink.gif ekipažui x2 vnt...

tel. 869931000

 

Butinai pasiimsim, jei puodukai su arbata. O bulkutes patiems reiks nusipirkt? biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien persimiegojau..tai ir as parasysiu. Visu pirma neklysta tas kas nieko nedaro. Antra-visada turi islikti pagarba, sutinku kartais sunku buna susilaikyti - prichamavojam visi ivairiais budais, bet juk niekas niekada neatima galimybes reabilituotis - atsiprasyti, pripazinti savo pasikarsciavima ir issklaidyti konflikto migla, per kuria abi puses nuklysta nuo realybes. Sekantis pastebejimas, tai nepatenkintu buna visada ir bus visada, tik vieni issako savo nepasitenkinima argumentuotai ir tik su tikslu kad organizatorius galetu ivertinti situacija ir nuspresti ar gali kita karta kazka pakeisti ar ne. Bet yra kita grupe, kuri nepasitenkinima desto draskydami viska-akis, maikes ir t.t. Ir tai dazniausia tie patys asmenys, kuriems itikti negali niekas, niekaip ir niekada...pavyzdziu daug ir klausimas ar ju reikia...skaudu kada tarpe musu yra tokiu, kurie net suteikus jiems pagalba akis drasko (ir net sugeba sau finansine nauda isspaust :excl: ) kad pagalba netinkama. Labai liudna del to, bet taip yra. Mano patarimas tokiems zmonems - atsitokekite, nes kita kart pagalbos gali visai nebebuti. Kam reikes - tas supras. Pabaigai, renginiu mazeja, senieji dusios dzipiorai nyksta kaip dinozaurai-gerbkime vieni kitus ir viskas bus zasybys :D

 

P.S. o Pabradas buvo sausas tiems-kas neplauke baidarem :P

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gavau pamiegot ir aš šian, todėl prie Gedo minčių pridėsiu.

 

Kolegos, atvažiuokit į SESIJĄ su gera nuotaika, pabūti, pasišnekėt, pasivažiuot, pasipurvint ir neimkit visko giliai raumenin-šis renginys nėra sportinės varžybos. Kai suprasit pagaliau-atvažiuosit ir ... išvyksite su gera savo nuotaika ir kitiems nesugadinę. Ir gerai praleidę laiką...

 

P.S. Kas pasikeis Jūsų gyvenime, jei Pabrade'2014 užimsit 2 vietą ar 17 vietą ....

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kompanija, nu bet tikrai kabinėtis prie tokių dalykų... Nenoriu iš naujo pradėti košės, bet nespėjau parašyt kai buvo žarstomasi pasisakymais apie pinigų rinkimą.

 

Mes atvažiavom penktadienį vakare, užsiožiavo mašina, ką daryt? nugi pas Merį. Keldamas koordinates kitiem dalyviam jis atkapstė mum gal penkis numerius, kam mėginti skambintis dėl detalių.

Pagalvojom "bila - nebila" startuojam į naktinį, o tada matysim, arba varom namo arba ryte dalyvaujam varžybose.

Net ir be prašymo Meris aiškiai pasakė: jei matysit kad lūžtat ir šeštadienį nestartuojat, ateikit - padarysim pinigų gražinimą.

 

Taip, kad nėra viskas tik apie pinigus...

O tokių dalykų, kad patiktų absoliučiai visiem nebūna. Nu nebent auksas. Jis visiem patinka.

 

Lauksime kitų renginių, o dalyviai visada gali rinktis - važiuoti arba nevažiuoti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskaicojam infliacija, minimumo didejima .... ir .t. vat jums ir kaina, nebijau pasakiti, kad Pakusha taip pat minejo, kad startinis Salako turetu buti didesnis....panasei liko -, net ne ant 0

 

Odel mandagumo tai galiu is savo puses pasakiti: jai vaziojame i gamta...kaip ne tureti dujine ir arbatinuka kad pasigamynti sau kavos ar arbatos, man tai isvis nesuvokiamas dalykas...repeckoja 8 ryto "demonas" ir reikalauja kavos..arbatos, taigi cia ne "full servisas....ira maitinimo laikas kurio metu ir gaunama viskas kas priklauso. SO netau kalbeti kad esi skriaudziamas, visadagaudava DP ir tu ir tavo komanda. Bukim bedni bet taisingi . Kazkaip anksciau bent jau kada as aktivei vazinejau visada masinoje 20L vandens, virykle, min. prodktu t.t arbata ir kava ir ta turi buti taisykle tongue.gif

 

 

nors as ir nedalyvaves siame renginyje, nelabai norejau, na ir shturmanas laiku atkalbejo,.., bet visgi puiku kad renginys ivyko ir tuo labiau visus neblogai pamaitino.

tie zmones kurie gincyjasi del maitinimo , manau nevisai adekvachiai ivertina tokio pobudzio renginy. del mitybos- kiekvienas ekipazas manau privalo turet ne tik koky kastuva, stropa ar kirvy, bet ir maitinimo visam ekipazui, maza kas atsitiks, maza kur tu atsidursi? jei tarkim visi ,kas vaziavo i pabrada (tarkim) vyksta i kokia lenkija, latvija ar kur toliau, nemanau kad verta pasitiket (velgi tarkim) nepazystamu zmoniu sazine (del mitybos kalbam) ir all included salygomis. vistiek reikia pasiruosht ir blogiausiom salygom (sumushtiny, obuoly, banana koky, kam ziurek reikia shprotu prie alus, kam degtinei gi reikia uzkandzio kokio are pan...) ko zmones nepatenkinti- xz! jei renginyje duos pavalgyt, as tai iskaitychiau kaip PAPILDOMA maitinima man ir ekipazui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tokie administartoriaus pareiskimai tik patvirtina "pagarba" renginio dalyviams bei forumo nariams. Jeigu toks teisus "TLC veteranas" objektyvumo dėliai būtų įdomu matyti ne tik tai ką jam parasė, bet ir ka jis "normaliai aiškino". Nes mano patirtis rodo, kad "veterano" "normalus aiškinimas" apsiriboja pasakymu pasitrauk į šoną ir netrukdyk rinkti pinigų. Taip kalbu iš patirties praeitų metų Pabrade, kuomet atvykus registruotis niekaip nepavykstant rasti "reido" sąraše mano paraiškos, todėl buvau paprašytas pasitraukti ir netrukdyti rinkti pinigų, nes jeigu jis neranda tai tik mano asmeninė bėda. Bet po įkalbinėjimų paieškoti išsamiau, rado mano paraišką, tik ne "reido", o "turizmo" sąrašuose, nors paraiška buvo siųsta į "reido" įskaitą. Va toks tas požiūris į dalyvį.

 

 

pritariu. kitais zodiziais:

jei ketvirtas vaikas apsivalge kaciu edalo tai kates problema :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu jo, karšta čia...

Važiavau ir aš čia ir uzsėmiau ne ką preastesnę lll-ią vietą " reido" klasėje, tik iš kito galo :lol:

Pradėjau, turbūt, kaip niekas kitas, nuo tankodromo :rolleyes: pilnos akys, burna dulkių, o rezultatas - "suskaičiuoti berželiai" :lol:

H2O rungties komentaras: " jūs irkluojat taip pat, kaip ir vairuojat ?" (4min. ir daug daug sek.) :lol:

Vien žo: grybavom "pa polnaj", bet gryžom linksmi, laimingi ir patenkiti viskuom: nesekme KP, žvyru tarp dantų, geru oru, šauniu ekipažu...

Tikrai apmaudu girdėti kažkokias pretenzijas organizatoriams, nes tikrai nė vienas is kritikuojančių nežino, ką reiškia, ką nors suorganizuoti...

Pabandykit suderint su gamtosaugininkais, priešgaisrinem, savivaldybėm ir t.t. ( sorry - apsisisiosit... )

Chebryte: džiaukitės, kol dar galit, kad tokie renginiai dar vyksta ir kad kažkas dar juos organizuoja, nes vat gausim taki gamtos apsaugos MINISTRĄ, kad net MUD padangom bijosim pasirodyt mieste... :lol:

Organizatoriams pagarba !!!

Dalyviams tolerancijos, supratimo ir lojalumo šiai pramogai :D

Juk ne visos "Rembo" dalys buvo geres viena už kitą, bet jei atsirastų V-a, vis tiek žiūrėtume, ane :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit suderint su gamtosaugininkais, priešgaisrinem, savivaldybėm ir t.t. ( sorry - apsisisiosit... )

Chebryte: džiaukitės, kol dar galit, kad tokie renginiai dar vyksta ir kad kažkas dar juos organizuoja, nes vat gausim taki gamtos apsaugos MINISTRĄ, kad net MUD padangom bijosim pasirodyt mieste... laugh.gif

Organizatoriams pagarba !!!

Dalyviams tolerancijos, supratimo ir lojalumo šiai pramogai biggrin.gif

Juk ne visos "Rembo" dalys buvo geres viena už kitą, bet jei atsirastų V-a, vis tiek žiūrėtume, ane biggrin.gif

 

 

icon_thumright.gif dziaugiames. palaikom 4x4 entuziastu rata

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

visas shitas iiiiiilgas pasakojimas buvo viena ir pagrindine priezastis del mano nedalyvavymo sitame renginyje.

 

biggrin.gif значит хорошие сапоги- надо брать

paskolink Gytmanui batus, nes jam problema buvo išlipti ir nufotkinti važiuojantį per brastą visureigį... smile.gif nes jis kaip rašo :

"Visas brastas pravažiavome tiesiai, tada maneišlaipindavo ir įvažiuodavo atbulas, kad nufotkinčiau. Kam man lipti lauk prieškliūtį ir apėjinėti ar šlapintis kojas? Šitame turizme nebuvo nei vienosvietos, kur mūsų grand cherokee būtų buksavęs." - Kam ? dėl gražios foto atminimui smile.gif

o gal ir gerai, kad kažkas kažkur ir aš tame tarpe ne viską atlikau idealiai... užtat kiek daug atsiskleidė charakterių ir požiūrių ... smile.gif

Dar kartą ačiū visiems už dalyvavimą, prisipažinsiu, buvo bandymas eksperimentuoti, kas ir kaip vertiną PABRADĄ, matau, kad daugumai ne pinigai svarbu... todėl kitame XBRADO renginyje šių dalyvių lauks kompensacija... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As naujokas siame forume, visada galvojau cia susibure bendraminciai, kurie yra draugiski ir gerai nusiteike. Bet kuo toliau stebiu si foruma, ziuriu cia kaip Delfi.lt komentaruose pasidare, dauguma izvelgia tik blogi ir priesiskai nusiteike.

 

Kodel niekas nesuorganizuojate pigaus ir ,,super duper" renginuko, manau tai nera lengvas ir pigus darbas. Reketu gerbti zmones kas organizuoja 4x4 renginius, kuriu ir taip nera apstu...

 

 

Mielas kolega, neimk giliai į plaučius :lol:

 

Čia tikrai renkasi bendraminčiai. Daug kas čia sėdi jau virš 10 metų, pažįsta vienas kitą, kiti naujokai, bet visi - BENDRAMINČIAI.

O kad kyla ginčai ir pykčiai tai yra natūralu, negalima leisti orgams užmigti ant laurų, ir negalima leisti pasyviems dalyviams lipti ant sprando orgams :lol:

 

Visada buvo ir bus nesusipratimų dėl rezultatų, ypač, kai reikia fotkintis, o ne štampukus dėti, kaip būdavo anksčiau.

Ir mane visiškai tenkina 12-ta vieta, nors pradėjus aiškintis, gal ir tą patį GYTMANĄ, būtume toli užpakaly palikę :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mielas kolega, neimk giliai į plaučius :lol:/>

 

Čia tikrai renkasi bendraminčiai. Daug kas čia sėdi jau virš 10 metų, pažįsta vienas kitą, kiti naujokai, bet visi - BENDRAMINČIAI.

O kad kyla ginčai ir pykčiai tai yra natūralu, negalima leisti orgams užmigti ant laurų, ir negalima leisti pasyviems dalyviams lipti ant sprando orgams :lol:/>

 

Visada buvo ir bus nesusipratimų dėl rezultatų, ypač, kai reikia fotkintis, o ne štampukus dėti, kaip būdavo anksčiau.

Ir mane visiškai tenkina 12-ta vieta, nors pradėjus aiškintis, gal ir tą patį GYTMANĄ, būtume toli užpakaly palikę :lol:/> :lol:/> :lol:/>

Nori Gytmaną palikti vietoje, kurioje niekada nėra saulės? Užpakaly...? :lol: :lol: :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirma kart buvau pabrade, taciau esu dalyvaves nemazai kitu renginiu, todel turiu su kuo palyginti. Is principo renginys geras, kaina aisku didoka, na bet atsizvelgiant, kad buvo triju dienu programa, tai gal ir viskas normaliai cia. Geras stovyklavietes organizavimas, geras maitinimas, idomu buvo pasivazinet poligone, taciau buvo ir tokiu dalyku, kurie nelabai patiko, juos ir isvardinsiu, gal atsizvelgs organizatoriai.

 

1) Labai pripainiota su KP, aiskinausi ne viena karta su teisejais, ziurejau kaip kiti dalyviai ima KP, bet iki dabar visko nesupratau kaip teisingai visur viska padaryti privaziuoti, nusifotkinti ar kitaip paimti taska. Pvz gal kas ides teisinga foto "F 5" tasko is reido, tan kazkokia budele ant kalniuko buvo. Beje, forume ziuriu taip pat labai daug diskusiju bei nepasitenkinimo del tam tikru KP ir taip yra, nes tikrai pirma kart dalyvaujant sunku susigaudyt. Manau, kad sita painiava visai nera reikalinga, pvz Salake viskas daug aiskiau, tereikia nusifotkinti prie lenteles lieciant dzipa bei pacia lentele, aisku ir paprasta. Ir visi taskai tokie.

2) KP zymejimas mano nuomone taip pat taisytinas, salake man labai patiko lenteles su KP numeriu, o cia dazais, sunku pastebet, kartais sunku issifruot ir dar sudetingiau nufotkint kad matytusi. Na jau nekalbu apie tai kad visiems KP dazu apskritai neuzteko, iskart atrodo nerimtas poziuris.

3) Sestadieni pries starta nebuvo jokio brifingo ir apskritai neaisku kada tas startas, nuejau paklaust pas teisejus, kada jau cia mums vaziuot, buvo apie 09:30, tai sako galit jau vaziuot jei norit. Na nezinau, kazkaip nesolidu.

4) Penktadieni uz naktibalda duociau 10+, jei prie tasku butu reikeje fotografuotis, dabar - 7. Daug ekipazu nerinko visu tasku, nes kooperavosi su kitais ekipazais, tas pats pasakytina ir apie sestadienio vaziavima, buvo daug tasku, tokie kaip kad suskaiciuot berzus ar zenkla irasyt. Man tokie taskai visiska nesamone, nes prasideda komandinis vaziavimas, vieni susirinko tokius virsuj, kiti apacioj, tada apsikeicia informacija ir igauna dideli pranasuma. Negaliu sugalvot jokio loginio paaiskinimo tokiems taskams. Manau, reikia apsisprest ar varzybos komandines, ar individualios, nes dabar gaunasi kazkoks kratinys. Beje, sia pastaba skiriu ir paparcio ziedo organizatoriams. Vistiek cia yra jeigu ne cempionato etapas, tai visgi varzybos, kiekvienas normalus ekipazas ko gero stengesi pasirodyti kaip galima geriau, bent jau mes visada stengiames atiduoti visas jegas, todel nesmagu kai yra palikta daug vietos sukciavimui, beje, kas idomiausia, kad tai net nera laikoma sukciavimu, jei gerai supratau taisykles. To tikrai negaliu suprast.

5) Legenda irgi truputi nuvyle, startavom patikinti, kad jokio kamscio nera ir prastovejom lygiai valanda laukdami kol visi uzsigervins ant pirmo stataus kalno. Toliau paciam pirmam legendos KP reikejo irasyt raide, radom raudonais dazais ant medzio parasyta G14, taciau prie druzbos buves teisejas pasake, kad visi taskai legendoj pazymeti tik zaliai, ka gi grizom atgal, taciau jokios kitos raides zaliais dazais neradom. Vel gi tasku zymejimas simtais ivairiausiu budu truputi vargino.

6) Paskutine pastaba del rezultatu pridavimo, dazniausiai iprasta, kad teisejas priima taskus viska perziuredamas, tada dalyviai gali prideti savo komentara, paaiskinti kaip kas kur ir kodel, galiausiai zinai kiek tasku buvo uzskaityta, o kiek ne ir kodel, viskas labai aisku. Dabar gi liko labai daug vietos samokslo teorijoms.

 

Tai va tiek pastabu, stengiausi surasyt kiek galima konstruktyviau. Bendroj sumoj ispudziai geri. Mes patys vaziavom reide, pagal dabar jau esamus rezultatus matosi, kad laisvai galejom patekt i top 3, jei butumem nevaziave i legenda ir antroj dienos pusej stiprokai neaplauze technikos (patys kalti).

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiškinsiu čia pat:

Pirma kart buvau pabrade, taciau esu dalyvaves nemazai kitu renginiu, todel turiu su kuo palyginti. Is principo renginys geras, kaina aisku didoka, na bet atsizvelgiant, kad buvo triju dienu programa, tai gal ir viskas normaliai cia. Geras stovyklavietes organizavimas, geras maitinimas, idomu buvo pasivazinet poligone, taciau buvo ir tokiu dalyku, kurie nelabai patiko, juos ir isvardinsiu, gal atsizvelgs organizatoriai. Ačiū

 

1) Labai pripainiota su KP, aiskinausi ne viena karta su teisejais, - o reglamentą ir biuletenį paskaitėte ? ziurejau kaip kiti dalyviai ima KP, bet iki dabar visko nesupratau kaip teisingai visur viska padaryti privaziuoti, nusifotkinti ar kitaip paimti taska. Pvz gal kas ides teisinga foto "F 5" tasko is reido, tan kazkokia budele ant kalniuko buvo. Biuletenyje paaiškinat papildomai - "Foto daromas taip, kad matytusi visas visureigis kadre, ekipažo Nr. irdalyvis liečiantis bet kuria kūno dalimi visureigį ir KP kuris pažymėtas žaliuskaičiumi"

Beje, forume ziuriu taip pat labai daug diskusiju bei nepasitenkinimo del tam tikru KP ir taip yra, nes tikrai pirma kart dalyvaujant sunku susigaudyt. Manau, kad sita painiava visai nera reikalinga, pvz Salake viskas daug aiskiau, tereikia nusifotkinti prie lenteles lieciant dzipa bei pacia lentele, aisku ir paprasta. Ir visi taskai tokie.

2) KP zymejimas mano nuomone taip pat taisytinas, salake man labai patiko lenteles su KP numeriu, o cia dazais, sunku pastebet, kartais sunku issifruot ir dar sudetingiau nufotkint kad matytusi. Ankstesniuose mūsų renginiuose irgi buvo lentelės, pats ir pradėjau šitą madą kaip ir fotografavimą prie KP... deja miškininkai pyksta, kad lieka vinių kamienuose... ir brokuojama mediena.. buvo atvejų, kad lentelės dingdavo nuo medžio prieš renginį... Na jau nekalbu apie tai kad visiems KP dazu apskritai neuzteko, iskart atrodo nerimtas poziuris. čia ne "rimtumo požiūrio reikalas", be to kai kur buvo tikslinga juostelę kabinti dėl įrašo joje- nes greta buvo skirtingų klasių taškų, tai kad netyčiom kas nesupainiotų ir parvertė markeris ir juostelė... kitą kartą vėl taip pat darysiu... sunkiose vietose juosta su įrašais, lengvai pravažiuojamos dažais ant medžio.... o frazė biuletenyje "nes dažai baigėsi" tai tik tam, kad nereiktų daug aiškinti kodėl kitaip... nors pernai raudonų dažų flakono netgi liko, o su žaliais gavosi didesnė išeiga... raudona spalva ryškiau matėsi ir mažiau purkšti reikėjo...

3) Sestadieni pries starta nebuvo jokio brifingo ir apskritai neaisku kada tas startas, nuejau paklaust pas teisejus, kada jau cia mums vaziuot, buvo apie 09:30, tai sako galit jau vaziuot jei norit. Na nezinau, kazkaip nesolidu. Reglamente parašyta kada ir kur startas... biuletenyje irgi infa buvo... kam kokių klausimų yra, visad galima pasiklausti... teisėjas kiekvienam trumpai aiškino kas ir kaip su KP... dėl to ir eilė kažkiek susidarė, bet tai normalu starte kur su intervalu išleidžiama...

4) Penktadieni uz naktibalda duociau 10+, jei prie tasku butu reikeje fotografuotis, dabar - 7. Naktibalda greituminė GPS orientacija poligone... pernai buvo kelios fotkės klampiose vietose -šiemet jų neįtraukiau, kad naktį per daug nepavargtų nei technika nie dlayviai, nes pagrindinis renginys šeštadienį. o fotkintis prie nesudėtingų KP nėra prasmės... Daug ekipazu nerinko visu tasku, nes kooperavosi su kitais ekipazais, tas pats pasakytina ir apie sestadienio vaziavima, yra įrodymų kad dalinosi rezultatais ? bet reglamente parašyta , kad gali kooperuotis... buvo daug tasku, tokie kaip kad suskaiciuot berzus ar zenkla irasyt. Man tokie taskai visiska nesamone, nes prasideda komandinis vaziavimas, vieni susirinko tokius virsuj, kiti apacioj, tada apsikeicia informacija ir igauna dideli pranasuma. Negaliu sugalvot jokio loginio paaiskinimo tokiems taskams. Loginis paaiškinimas paprastas - išsklaidyti po poligono teritoriją būrį visureigių, kad nevažinėtų vienas paskui kitą vorele... kad pradėtų taktiškai mastyti kokią seka imti taškus ir kad neįvažiuotų į draudžiamas zonas.... tai buvo pramoga naktį greitai palakstyti po smėlynus... o jei kas "dalinosi" informacija, tai tegu po to keli ekipažai dalinasi viena laimėta lempa :) Manau, reikia apsisprest ar varzybos komandines, ar individualios, nes dabar gaunasi kazkoks kratinys. Beje, sia pastaba skiriu ir paparcio ziedo organizatoriams. Vistiek cia yra jeigu ne cempionato etapas, tai visgi varzybos, kiekvienas normalus ekipazas ko gero stengesi pasirodyti kaip galima geriau, bent jau mes visada stengiames atiduoti visas jegas, todel nesmagu kai yra palikta daug vietos sukciavimui, beje, kas idomiausia, kad tai net nera laikoma sukciavimu, jei gerai supratau taisykles. To tikrai negaliu suprast. Jei tai būtų varžybos, tai taip ir pavadintume VARŽYBOS, ČEMPIONATAS, GONKĖS - o vadinasi jau 14 metų VISUREIGIŲ SESIJA.... o kas nori pasirodyti kiečiausias ir greičiausias, laužyti techniką, deginti gerves ir vargti - tiems mes ir turime prizines vietas pagal parodytą rezultatą... bet kita dalis važiuoja pramogai ir nėra reikalo demonstruoti, kad tie kiti "dalyvavo varžybose" kuriose nieko nelaimėjo...

5) Legenda irgi truputi nuvyle, startavom patikinti, kad jokio kamscio nera ir prastovejom lygiai valanda laukdami kol visi uzsigervins ant pirmo stataus kalno. Gaila, kad dalyviai prie kalno atvažiavo nenuleidę padangų iki 1 atm kaip rekomendavome.. o išbuksavo duobes ir kiti nebegalėjo užkilti kieno varikliai silpnesni... bet galėjo paskambinti teisėjui dėl kamščio ir būtų nukreipę dalyvius kitur rinkti KP... Toliau paciam pirmam legendos KP reikejo irasyt raide, radom raudonais dazais ant medzio parasyta G14, taciau prie druzbos buves teisejas pasake, - reikėjo vadovautis legenda, negali kiekvienas teisėjas visko žinoti, kai jam duota konkreti užduotis - malkos pjovimas...tel teisėjo BAzė 3 buvo duotas... kad visi taskai legendoj pazymeti tik zaliai, ka gi grizom atgal, taciau jokios kitos raides zaliais dazais neradom. Vel gi tasku zymejimas simtais ivairiausiu budu truputi vargino. šimtais ar tik 2 variantai ? Foto arba įrašas... vėl gi tai tam, kad nelėktumėt akis išdegę, o stabteltumėe ir pasuktumėt galvą prie kokio galvosūkio :)

6) Paskutine pastaba del rezultatu pridavimo, dazniausiai iprasta, kad teisejas priima taskus viska perziuredamas, tada dalyviai gali prideti savo komentara, paaiskinti kaip kas kur ir kodel, galiausiai zinai kiek tasku buvo uzskaityta, o kiek ne ir kodel, viskas labai aisku. Dabar gi liko labai daug vietos samokslo teorijoms. Bandėm ir taip tikrinti, priduodant... susidarydavo dar didesnės eilės... Pagrindinis rezultato rodiklis - tinkamai užpildyta ekipažo rezultatų kortelė, o foto tik patikrinimui ar kortelėje nėra apgaule surašyti nepaimti KP... taip sugalvota mano dar 2006 metais, kai pirmą kartą įvedžiau madą fotkintis prie KP ir ta sistema pasiteisino... deja ne visi atsakingai pildo rezultatų korteles, todėl juos ir "prameta" teisėjai tikrindami... buvo kas kortelėje beveik visur surašė "+", o reikėjo ir skaičius ir užduotis įrašyti... ir gavosi, kad jų rezultatas krito... nors pagal foto visur važiuota... arba vieną ir tą patį medį poligone vadino Tuja, Kiparisu, Maumedžiu...

 

Tai va tiek pastabu, stengiausi surasyt kiek galima konstruktyviau. Bendroj sumoj ispudziai geri. Mes patys vaziavom reide, pagal dabar jau esamus rezultatus matosi, kad laisvai galejom patekt i top 3, jei butumem nevaziave i legenda ir antroj dienos pusej stiprokai neaplauze technikos (patys kalti).

 

tikiuosi aiškumo kaip naujokui pridėjau... wink.gif tema kabėjo seniai, reglamentas irgi... visi galėjo klaustis tikslintis ir nelaukti negaišti, laiko su brifingais starte... Daugiau paprasto bendravimo ir bus viskas aišku, o kas nenorėjo perklaust, manė bus kaip visada ir nesigavo, aišku suprantu, nuoskauda lieka... juk stengėsi ekipažas.. Vadinasi reikės mažiau prizų 1-3 vietoms, bet skirti ir 4-10 vietoms... :) nors renginio "firmines taures" laimėjo visi, kas dalyvavo...

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

paaiškinsiu čia pat:

 

 

tikiuosi aiškumo kaip naujokui pridėjau... wink.giftema kabėjo seniai, reglamentas irgi... visi galėjo klaustis tikslintis ir nelaukti negaišti, laiko su brifingais starte... Daugiau paprasto bendravimo ir bus viskas aišku, o kas nenorėjo perklaust, manė bus kaip visada ir nesigavo, aišku suprantu, nuoskauda lieka... juk stengėsi ekipažas.. Vadinasi reikės mažiau prizų 1-3 vietoms, bet skirti ir 4-10 vietoms... :)/> nors renginio "firmines taures" laimėjo visi, kas dalyvavo...

 

Aciu uz issamu atsakyma. Bet del 1 punkto, tai tik dalis buvo tasku tokiu kur reikia leisti taska bei dzipa ir fotkintis (siulyciau ateity, kad tokiu butu 100%), deja, su kitais daug painiau, kaip teisejas pries starta paaiskino, jei biuletenyje parasyta ne tik F, bet ir kazkas daugiau, pvz tas nelaimingas "F 5", tai tada kp liesti nereikia, uztenka salia jo nufotkinti dzipa, po to ziuriu kiti fotkinasi vistiek liesdami ir dzipa ir kp, tai taip nieko ir nesupratau. Dar idomiau, kad buvo trecios rusies kp, kur pats kp zymejimas nurodo tik kazkokia artima vieta, pvz bala, kurioje reikia nufotkint dzipa visai nebunant per metra nuo kp. Argi nepainu? O gal teisejas pries starta neteisingai paaiskino.

Del 5 punkto, tai gal nevisai teisingai buvau suprastas, man tie berzai nekliuvo, esminis klausimas kodel naudojami tokie taskai, kur nereikia fotkintis? Prasme fotkintis prie bet kokio tasko, nesvarbu lengvas ar sudetingas yra labai didele, nes taip eliminuojama galimybe sukciauti.

Na ir del 6, nemanau, kad butu labai dideles eiles. Siemet salake buvo ir daugiau dalyviu, ir daugiau kp, bet eiles nesusidare, max 5min reikejo palaukt, bet jei ir 15min reiketu palaukt, manau, nieks nenumirtu, o ir patiems gal paprasciau butu, iskart kiekvienam dalyviui tuo paciu taskus suskaiciuotumet, nereiktu dvigubo darbo daryt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas dėl įdomumo: šita foto attinka reglamento reikalavima "Foto daromas taip, kad matytusi visas visureigis kadre, ekipažo Nr. irdalyvis liečiantis bet kuria kūno dalimi visureigį ir KP kuris pažymėtas žaliuskaičiumi"? Kalusiu ne norėdamas sukritikuoti, bet išsiaiškinti ką reiškia sąvoka "visas visureigis".

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dammit prašymu reido taškas "F5"

10421162_10202118273740184_3953381985742222335_n.jpg

 

Man asmeniškai klausimų nekilo: 5-tas taškas, žaliai užrašyta - fotkiniesi.

 

Kazka sumaisiau tada, ten tas taskas buvo toks status mazas kalniukas ir ant jo kazkoks namukas. Beje, o sitam kp tereikejo skaiciu irasyt, be reikalo fotkinotes su dzipu ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.