Pereiti prie turinio

Lietuva pralose bila del desnevairiu


runer

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 112
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

kitose šalyse algos didesnės, savaime nieks neperka ir nevažinėja dešiniavairėmis, o pas mus kuo pigiau ir šustriau, o apie saugumą teisėjams nedaeina, reiktų Lietuvą paduot į teismą, kad neleidžia marichuanos pardavinėti, juk trukdo laisvai prekybai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O man atrodo kad nera cia problemos,kairiavairiai lauzai cia pigiau kainuoja negu parvarymas desnevairio.Taip kad didelio pirkimo nebus nes vairuoti sudetingiau,cia neleisti daugiau suiteresuoti nauju pardavejai kad nepigtu naujos masinos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei kas diena su tokia masina vazinet, tai paciam nesamone, o jei kaip dzipa issitrauki 1 karta per menesi i medziokle ar zvejyba, tai jau man tada jokio skirtumo, kur tas vairas..............taip kad i gera, i gera sis teismo sprendimas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perdarytu ar ne? Jei perdarytus turetu tureti sertifikata, kad atitinka ir kokybiskai padaryta. O jei leistu registruoti neperdaryta - nesamone.

Pas mus pilna "lauzu" ir vairuotoju nemoksu.

Nu nu !!!

Redagavo VytasG
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu negyvenu, bet labai megstu paziuret yutubej apie baikas rusijos keliuse.. nu desniavairiu dachrena, ir kuo toliau i rytus tuo daugiau... Vladivostoke aplamai kairevaires itariu irasytos i raudonaja knyga.. biggrin.gif

 

Jau 1990m., kai buvau Vladivostoke, dešiniavairių ten buvo 50% iš viso autoparko.biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nematau jokios bedos cia.Paprasciausiai zymiai brangesnis bus draudimas,ir sunkesnis vairavimas vairuotojui. angluose Kairiavairiu auto su angliskom registracijom tikrai yra . Privaloma usiklijuoti ant faru spec.lipdukus kad neakintu kitu vairuotoju,ir vsio. kaip sakoma ,,laimingo kelio,,

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Svečias Hello

Nematau jokios bedos cia.Paprasciausiai zymiai brangesnis bus draudimas,ir sunkesnis vairavimas vairuotojui. angluose Kairiavairiu auto su angliskom registracijom tikrai yra . Privaloma usiklijuoti ant faru spec.lipdukus kad neakintu kitu vairuotoju,ir vsio. kaip sakoma ,,laimingo kelio,,

Is kur tokios zinios apie anglus..

Nesvarbu kad vairas kareij pusej ,be normaliu faru negausi MOT (TA) , pasaku nesek nors.. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau nuvares angla i regitra patikrinti kas kliba,tai kaip pamate libdukus uzsimane patikrinti sviesas :rolleyes: nezinau gal pas mane blogai uzklijuota buvo bet sake kad nieko nepadeda,vistiek angliskai sviecia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nu? Pas jus Silaleje pofik ir su arkliu eismo netrukdo. Visame mieste trys ziedai, daugiau sankryzu nera, nei vieno sviesaforo.

O siaip ikals brangu draudima ir gal padarys, kad TA nepraeis. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis. :lol:/>

Nu ir ka,anglai vel i teisma paduos.Paimkit statistika su angliska saugiau vazineja ir nera cia tokios problemos kaip jus piesiat.Nors man geriau butu kad neregistruotu,dabar vaziuoji tai mentai uzsisuka o kaip registruos garantuotai tech nepraeis del pakelimo ar ratu islindimo i sonus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas nu? Pas jus Silaleje pofik ir su arkliu eismo netrukdo. Visame mieste trys ziedai, daugiau sankryzu nera, nei vieno sviesaforo.

O siaip ikals brangu draudima ir gal padarys, kad TA nepraeis. Kiekvienam veiksmui yra atoveiksmis. :lol:/>

Nu ir ka,anglai vel i teisma paduos.Paimkit statistika su angliska saugiau vazineja ir nera cia tokios problemos kaip jus piesiat.Nors man geriau butu kad neregistruotu,dabar vaziuoji tai mentai uzsisuka o kaip registruos garantuotai tech nepraeis del pakelimo ar ratu islindimo i sonus.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.