Pereiti prie turinio

Sienos oro tarpo apsiltinimas


ramuncikas

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 109
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

medziagu kainas nesunku ir siknos neatkeliant pasiziureti internete. darbu kainos apie 40lt kvadratui vaiksto jei neklystu. bendroj sumoj gaunas apie 100lt kvadratas. jei meluoju, tegu pataiso, nes cia man vienas fasadininkas taip papasakojo, gali buti kad ir priskiede.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man Ukmergiskis fasadininkas pries menesi sake, kad fasado siltinimo kaina 80 Lt uz kvadrata siltinant 10 cm storio putplasciu, - toliau nuo kiekvieno 5 cm storinant kaina kyla 9-iais litais...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi, prie to pačio, turiu klausimą...pas mane sienos iš 18cm Garždų silikato blokelių, iš lauko dėsis 10'tukas polistirolas, vidu galvojau gipso plokšte. Kadangi atliko nemažai paroc vatos 5cm, galvoju sienas, kurios ribojasi su lauku dar papildomai su vata apšiltint( tarp sienos ir gipso), klausimas ar verta ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi, prie to pačio, turiu klausimą...pas mane sienos iš 18cm Garždų silikato blokelių, iš lauko dėsis 10'tukas polistirolas, vidu galvojau gipso plokšte. Kadangi atliko nemažai paroc vatos 5cm, galvoju sienas, kurios ribojasi su lauku dar papildomai su vata apšiltint( tarp sienos ir gipso), klausimas ar verta ?

Tai cia is vidaus? Tikrai ne, jokiu budu. Gausis rasos lasas. Vata prades puti ir smirdeti. Dek is lauko 15cm ir viskas bus gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš irgi, prie to pačio, turiu klausimą...pas mane sienos iš 18cm Garždų silikato blokelių, iš lauko dėsis 10'tukas polistirolas, vidu galvojau gipso plokšte. Kadangi atliko nemažai paroc vatos 5cm, galvoju sienas, kurios ribojasi su lauku dar papildomai su vata apšiltint( tarp sienos ir gipso), klausimas ar verta ?

 

10cm polistirolo apsiltinimo sluoksnis? :) Arba tu juokauji, arba turi daug pinigu kurenimui. Bet kokiu atveju, jei dar zadi bakuze ateityje kazkaip iteisinti (priduoti), siulau pasidometi kas du metai grieztejanciais normatyvais. Su 10cm nepriduotum jau siandien.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai cia is vidaus? Tikrai ne, jokiu budu. Gausis rasos lasas. Vata prades puti ir smirdeti. Dek is lauko 15cm ir viskas bus gerai.

viena buta teko apdirbinet laukines sienas su 5cm vata is vidaus plius gipsas, siena is plytu. seimininkes drauge architekte kazkokia, specialiazuojas kaip supratau technologijose,kas ir po ko turi sekti. tai nuolat ten ziurejo ar neburiu kazka. tai jos zodziais, toks dalykas nieko blogo, dregme tokiam sluoksni nesikaupia, speja per gipsa isgaruoti. jei butu storesnis sluoksnis, jau reiktu pleveles ir tipo kitu niuansu yra. kritinis storis tokiam sumustiniui apie 7cm vatos. as dariau sienele is profiliu, nuo laukines sienos apie 2cm atitraukta.

cia daryta pries 4m berods, savininke pazystama, tai tam bute karts nuo karto apsilankau. kol kas jokiu negeroviu neislindo. nei smirda, nei gipsas kur atsilupineja nuo dregmes is vidaus...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai burti ar neburti cia kitas klausimas, as norejau pasakyt, kad 5cm vatos sluoksnis ir gipsas nei pelyja nei smirda. tai aktualu storesniam siltinimui is vidaus, jei nesilaikoma technologiju.

 

Ir is lauko realiai uztenka 10cm putos, su salyga jei viskas padaryta sandariai, be praliotu ir salcio tiltu, bet lengviau uzdeti storiau :)

paskutinis apsiltinimo metras pats neefektyviausias :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn, apie vieną galvoju, o kitą rašau, gerą grybą supjoviau...ne 10, o 20 polistirolas dėsis pas mane :)/> O dėl vatos, tai vien dėl to galvojau ją pakišt, nes turiu daug atlikusios, tai arba pardavinėt arba dar labiau apšildyt nam. Tiesa, jei visgi sudėt po gipsu vata, ar plėvelė reikalinga tokiame sumuštinyje ?

Redagavo Giedrioks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

10cm polistirolo apsiltinimo sluoksnis? :)/> Arba tu juokauji, arba turi daug pinigu kurenimui. Bet kokiu atveju, jei dar zadi bakuze ateityje kazkaip iteisinti (priduoti), siulau pasidometi kas du metai grieztejanciais normatyvais. Su 10cm nepriduotum jau siandien.

o cia priklauso putu storis nuo to is ko sienos pamurytos? nes realiai jei sienos is kokio ytong ar panasaus putesio, tai ten realiai ir 5cm uztenka, nes jo reikia tik oro pralaidumui uzdaryti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viena buta teko apdirbinet laukines sienas su 5cm vata is vidaus plius gipsas, siena is plytu. seimininkes drauge architekte kazkokia, specialiazuojas kaip supratau technologijose,kas ir po ko turi sekti. tai nuolat ten ziurejo ar neburiu kazka. tai jos zodziais, toks dalykas nieko blogo, dregme tokiam sluoksni nesikaupia, speja per gipsa isgaruoti. jei butu storesnis sluoksnis, jau reiktu pleveles ir tipo kitu niuansu yra. kritinis storis tokiam sumustiniui apie 7cm vatos. as dariau sienele is profiliu, nuo laukines sienos apie 2cm atitraukta.

cia daryta pries 4m berods, savininke pazystama, tai tam bute karts nuo karto apsilankau. kol kas jokiu negeroviu neislindo. nei smirda, nei gipsas kur atsilupineja nuo dregmes is vidaus...

 

Plėvelė būtina, jei naudojama vata - tai vadinama garo izoliacija.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu, jei visgi nusprendziu kisti vata tarp gipso ir sienos(plius plevele) teks nemazai investuoti i stipria papildoma ventiliacine sistema, kuri butu nebutina jei vatos nedeciau ?

Tu nekvailiok su ta vata. Parduok už mažesnę kainą ir išspręsi galvosūkį. Iš lauko dėsi 20cm., kam dar ta vata naujos statybos namui. Kampinius butus iš bėdos galima šildyti.Bet plėvelės būtinos. Po kokį dešimt metų lupsi gipsą ir mesi lauk smirdančią vatą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn, apie vieną galvoju, o kitą rašau, gerą grybą supjoviau...ne 10, o 20 polistirolas dėsis pas mane smile.gif/> O dėl vatos, tai vien dėl to galvojau ją pakišt, nes turiu daug atlikusios, tai arba pardavinėt arba dar labiau apšildyt nam. Tiesa, jei visgi sudėt po gipsu vata, ar plėvelė reikalinga tokiame sumuštinyje ?

 

Šiltinant iš vidaus vata, plėvelė būtina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blyn, apie vieną galvoju, o kitą rašau, gerą grybą supjoviau...ne 10, o 20 polistirolas dėsis pas mane :)/>/> O dėl vatos, tai vien dėl to galvojau ją pakišt, nes turiu daug atlikusios, tai arba pardavinėt arba dar labiau apšildyt nam. Tiesa, jei visgi sudėt po gipsu vata, ar plėvelė reikalinga tokiame sumuštinyje ?

 

Kokia vata? Koks storis? Yra galimybe realizuoti tavo vata.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Plėvelė būtina, jei naudojama vata - tai vadinama garo izoliacija.

jei technologai , uzsakovui girdint sako, kad 5cm vatai nebutina, ji reikalinga tik storesniam sluoksniui, tai as nesigincju su jais, ir dirbu kaip jie praso. nera cia man ko dideliom raudonom raidem akis uzdengti, as ne aklas, moku ir juoda teksta skaityti

 

Ir kas netiki, kad nesmirda ir nedreksta, galiu bet kuria diena nuvesti ir parodyt. butas klp senamiesty, salia anikes. galim ir ta technologe pakviesti, ji ten senamiesty, irgi visai salia darbuojas, ir papasakos viska smulkmeniskai su milimetrais :)

 

Giedrioko vietoj tai taip nedaryciau, nes daug pigiau ir paprasciau nutinkuot is vidaus ir tiek, nei profiliu pirkt nei gipso.

 

O jei neturi kur vatos deti, gali buti kad atsiras kam jos prireiks, tik reiktu zinoti kaina kieki ir matmenis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu, jei visgi nusprendziu kisti vata tarp gipso ir sienos(plius plevele) teks nemazai investuoti i stipria papildoma ventiliacine sistema, kuri butu nebutina jei vatos nedeciau ?

ventiliacija reikalinga bet kokiu atveju, ir jei snekama apie rekuperatoriu, tai jis reikalingas tik toks koks tinka tavo dydzio trobai. nei stipresnis nei silpnesnis, nepriklausomai ka ten pribursi ant tu sienu is vidaus ar isores.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandie pakalbėjus su pora specu statybininkų, plius atsižvelgiant į jūsų išsakytas mintis, nuspresta vatos nedėt, o vata pas mane - 50mm storio (565x1220)., turiu apie 20 pakiu, kaina patikslinsiu, reik susirast popierius, zinau tik kad apie 30proc.pigiau nei lentynos kaina

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kalbat kaip maži vaikai blemba...

Nu tikrai yra internete skaičiuoklių, kurios suvedus mežiagas, jų storį ir eiliškumą, parodys kurioj vietoj susidaro rasos taškas. Be to parodys kiek keičiasi sienos šiluminis laidumas, uždėjus papildomą cm tam tikros izoliacinės medžiagos (bus aišku ar verta papildomai vargt ir dėt tą vatą).

Nu nueikit pagooglint ar į supermamas nueikit paieška pasinaudot (atsimenu ten buvo nuorodos į skaičiuokles) nu gi ne 5 litai visas reikalas kainuoja, kad šitaip spėliot.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandie pakalbėjus su pora specu statybininkų, plius atsižvelgiant į jūsų išsakytas mintis, nuspresta vatos nedėt, o vata pas mane - 50mm storio (565x1220)., turiu apie 20 pakiu, kaina patikslinsiu, reik susirast popierius, zinau tik kad apie 30proc.pigiau nei lentynos kaina

 

Jei nori, kad padeciau parduoti, rasyk kubo arba pakio kaina, o ne popieriu ieskok. Nuolaidas patys turime visose imanomose lavkese, tad kaina sugalvok krikscioniska, o ne senuku lentynos kaina -30proc :D/>

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.