Pereiti prie turinio

Vitara imobilaizeris


Galileo

Rekomenduojami pranešimai

Tai va, prisidirbau ant savo galvos bėdą. Pamečiau mašinos raktą.

Kalbėjau su raktininku - 120Lt ir bandys pritaikyti raktą pagal durų spyną (ten yra dar niuansų, nes durų spynoj gali būti mažiau 'dantukų' nei užvedime, bet ten jau kitas reikalas...).

 

Ir va dabar toks reikalas - mano Vitara 1998 metų, o imobilaizeriai masiškai pradėti kišt į mašinas nuo 1996 metų. Tai klausimas būtų - kaip patikrinti ar imobilaizeris yra pas mane? O jei yra - jį galima išjungti? Ar gal yra kitų būdų apeiti jį?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai šitą suprantu, kad kai bus raktas - bus ir pats faktas aiškus, yra ten imobilaizeris ar ne :)

Tik man norisi dar iki to tai išsiaiškinti, ir tuo pačiu sužinot kokiais būdais tai apeiti. Galbūt tą galima padaryt ir pačiam, be raktininkų su kompais. O tai jau dabar su siaubu bandau įsivaizduot kiek tas rakto pametimas mane nuskausmins... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėr ten tokios lemputės, kaip ir bendzo lemputės irgi nėr ;)

Ir to imobilaizerio ten nėr greičiausiai. Nieko toj vitaroj nėr :D

Pas mane ir ABS nėr.

Vitarų ten buvo gal 28 versijos, o kai kurias (pvz mano) rinko ispanai.

O ispanai su elektra visai nesutaria...

Jei trumpai, tai nieko tau tas manualas nepasakys. Jokios programos nieko apie vitaras tolkam nežino.

Paskirstytojo dangtelio parduotuvėse parinkt nemoka, jau nekalbu apie kardaną... Į parduotuvę ar šrotą be pavyzdžio eit nėr ko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va, šiandien nusiardžiau panelę - stovi aplink spyną gražus RF žiedas :pig:

Nuėjau į šalia esantį servisą su elektrikais pašnekėt. Sakė - varyt į atstovybę ir užsakinėt naują raktą.

Nei mes atstovybę turim, nei nei kas tą raktą gamintų 16 metų automobiliui :D O jaučiu, jei gamintų, tai kainuotų kaip pusė automobilio vertės.. :girtas:

 

Kokie dar variantai? :) Ieškot kito ECU?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar tokią mintį turiu - ką tas imobilaizeris gali blokuoti?

Nes toks reikalas - mano spyna yra jau padrožta ir raktas išsitraukia visose padėtyse, tai kartais būdavo, kad užkuriu mašiną, ištraukiu raktą, užrakinu mašiną ir einu sau kur kol variklis pašils...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ką, rakto išdrožimas pagal spyną + imobilaizerio transponderio pritaikymas = 400Lt piniginės paplonėjimas :)

 

Nusprendžiau transponderį palikti mašinoj prie pat imobilaizerio RF žiedo, kad daugiau nebebūtų nesąmonių su raktų pametimais, o naujo rakto kopija - 25Lt.

Reziume - jei automobilis po 1996m gamybos ir turimas tik vienas raktas, geriau jau pasirūpint jo kopija ir/ar mobilaizerio atjungimu dar prieš tai, kol bus pamestas raktas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.