Dainiussl Sukurta Vasario 4, 2014 Dalintis Sukurta Vasario 4, 2014 Labas. Gavau tokį raštą iš nacionalinės žemės tarnybos: Pranešame, kad Nacionalinės žemės tarnybos prie ŽUM, atsižvelgdamas į VĮ Registrų centro raštą dėl ribų tikslinimo, išnagrinėjo Jums nuosavybės teise valdomo žemės skypo, bei gretimo valstyės reikšmės magistralinio kelio ruožo ribų, nustatytas atlikus kadastrinius matavimus, atlikti teritorijos planavimo dokumentams ir nustatė, kad žemės sklypo planas parengtas būti tikslinamas. Skyrius nustatė, kad žemės sklypo planas parengtas su sistemine klaida Su šiais reikalais nesu susidūręs. Bet manau, kad dėl kelio ribų gali nurėžti man žemės, ar taip gali būti Kaip dabar pasielgti. Gal kokių patarimų. Dėkui. Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
tbigas Atrašyta Vasario 4, 2014 Dalintis Atrašyta Vasario 4, 2014 Kreipkis i teisininkus....tikrai patars ka toliau daryt... Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
fronterapsakas Atrašyta Vasario 4, 2014 Dalintis Atrašyta Vasario 4, 2014 išnagrinėjo Jums nuosavybės teise valdomo žemės skypo, bei gretimo valstyės reikšmės magistralinio kelio ruožo ribų, nustatytas atlikus kadastrinius matavimus, atlikti teritorijos planavimo dokumentams ir nustatė, kad žemės sklypo planas parengtas būti tikslinamas. Kažin ar ką padarysi jei tai yra dėl valstybinės reikšmės magistralinio kelio ribų, bet jei geodezininkai suderino su reikiamom įstaigom dėl sklypo ribų, tai klausimas kaip tos įstaigos derino,o poto jau randa kabliukų, jei dabar išlenda netikslumai....pas teisininką kreipkis kuris butent šioje srityje specilizuojasi,........ Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
P.Rimantas Atrašyta Vasario 4, 2014 Dalintis Atrašyta Vasario 4, 2014 Jeigu ant tavo plano nėra derinimo su regiono keliais antspaudo, tai ir teisininkai nelabai padės, nes tuo atveju planas nebuvo derintas su kelininkais ir ko gero įlindo į kelio zoną. Nelabai aišku, kas ta "sisteminė klaida", gali būti koordinačių sistemos persislinkimas, tada perdarant planą galas nebus nurėžiamas, bet pasislinks visos sklypo ribos, išlaikant sklypo plotą ir linijų ilgius. Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
andrius123 Atrašyta Vasario 4, 2014 Dalintis Atrašyta Vasario 4, 2014 jeigu rašo, kad sisteminė klaida tai plotas nesikeis, natūroj nieks nesikeis, tik turimam planelyje koordinatės pasikeis kažkiek. O su teisininkais, juk jie ne matininkai, juos pačius reikia mokyti, patarčiau pačiam gilintis į esmę ir suprasti, čia kaip kryžiažodį spresti, manau nieko sudėtingo. Trūksta informacijos. Nuoroda į pranešimą Dalintis kituose puslapiuose More sharing options...
Rekomenduojami pranešimai
Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti
Komentuoti gali tik registruoti nariai
Susikurkite paskyrą
Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.
UžsiregistruotiPrisijungti
Turite paskyrą? Prisijunkite.
Prisijunkite dabar