Pereiti prie turinio

Katilas


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

Papasakokit kaip pas jus elgesi pecius su backa kai isjungi siurbliuka? Pas mane tai ima vandeni tiesiai is backos apacios, o jis ten buna apie 30 laipsniu ir tada pradeda rinktis kondensatas.. Gal galima kazkaip padaryt kad be siurbliuko veiktu trisakis voztuvas ir maisytu vandeni?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

tokiu atveju pamaisymas nemanau, kad bus efektyvus. O avariniu atveju kondensatas nemanau, kad pati didziausia beda.. Nors pas mane ant kuvaldos viadruso, kai jis gerai isideges, jokio kondensato nebuna.

o ant kokios katilo temperaturos kondensatas dingsta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar turiu klausima, kaip pas jus su akumuliacine talpa padarytas automatinis siurbliuko ijungimas isjungimas? as bandau jungti termostata. Ikisau ji i peciu ten kur prie kamino isejimo kad matuotu dumu temperatura, bet kartais buna kad pecius prisidusina ir dumu tem nukrenta iki kazkur 60 laipsniu o tada jau atjungia termostatas siurbliuka. Niekaip nesugalvoju kur ji pastatyt kad visada butu auksta temperatura kol peciui dar yra malku. Gal kurnosr prie pakuros bandyt statyt?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks tas termostatas i kamina,cia davikli norejai i kamina ikisti?nelabai cia aisku,pajunk gal ant paduodamo vamzdzio,mano termorele cirkuliacinio ant vamzdzio paduodamo pradzios  stovi

as pastates termostata (toki http://ibex.lt/produktai/1/91/termostatas-montuojamas-ant-vamzdzio) ant katilo isejimo. Uzstaciau temperatura apie 55 C, uzkurus peciu jis pakankamai tiksliai reaguoja, tik issijungti galetu anksciau. Planuoju pasistatyti programuojama valdikli, tada ka nors protingiau sugalvosiu. Efektyviausia, manau, butu matuoti kamino temperatura

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi neisijungdavo rele suklaksi bet cirkuliacinis sukasi sau ir vandens nevaro,siandien  isgirdau kad cirkuliaciny reika nuorinti  tada jis veika ok,otai vakar perkaitus iki 120 sproogo issipletimo bakelis    :(                                                                                

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • 1 metų...
Gera tema, įdėmiai perskaičiau visa nuo pradžios.
Klausimas toks. Kadangi esu tinginys, tai vis skaitau apie tai, kad kuo rečiau kurti pečių... todėl norėčiau išgirsti apie "žvakes" (Stropuva, Liepsnele ir pan.) - tik viena forumieti temoje mačiau kuis naudojasi šitais katilais (prūsas) na ir Arvydas pakomentavo kad norėtu pastatyti, bet visa tai buvo dar 2014 metais.
Pačiam man labiausiai prieinamas kuras malkos, pjuvenos, na kartais galiu kur nurauti papigiai anglių (dar pasitaiko mano kraštuose, bes vis rečiau).
Ką galit pasakyti apie šituos katilus. Kaip ne kaip, bet jų tėvynė Lietuva.
Principe, jei jie tikrai verti dėmesio, as toki galiu pas save gamykloje susukti ir suvirinti ji is nerūdijančio plieno ir titano, valdymas jame paprastas kaip tris kapeikos, be to valdymą ir nusipirkti ne problema. Va del to ir mąstau, ar verta... susuksiu ir suvirinsiu i šūdą krūvą nerūdijančio plieno su titanu, o rezultate stoves ant kiemo kaip mano idiotizmo paminklas - išmesti ranka nepakils )))) 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, gal kam įdomu...
toki pat pečiu darėme i garažą, bet ne is baliono o is magistralinio dujotiekio vamzdžio, galiu pasakyt labai efektinga "buržuikė" gavos... ir mes darem apacioje dureles, kad valyt but patogiau...
 


 
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keli pazystami turi naudoja zvakes tipo katilus jau en metu jie patenkinti. Kiek teko dometis tai jie nera labai ekonomiski kiek tame tiesos negaliu pasakyti. As sau neperseniausiai pasistaciau akumuliacine talpa 730ltr (reiketu dar viena pastatyti) tai ekonomija labai pasijaute mazdaug apie 20-30% plius privalumas tas kad nera staigiu temperaturiniu suoliu plius nebeturiu problemos su katilo uzvirimu.

Redagavo Vilkas-Efka
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas teva alytnami yra zvake jau daug metu. del pavadinimo galesiu paziuret. kazkoks eurocon tron ton ar panasiai, berods lenku.  buvo patenkintas kol neapsisildem. dabar problema, kad pergalingas, uzkrauna tik trecdali, dusina dusina, ko pasekoje labai apkerpeja, o kambariuos vistiek perkarsta. ta problema esam sugalvoji ispresti silumos pertekliu atiduodant garazui. symet nespeejom pajungti, bet kitais metais manau isbandysim.

kitas dalykas, nera akumuliacines talpos. cia irgi planuose. o daugiau kaip ir nera ka pasakot. kura valgo ivairu, pradedant senais batais ir baigiant anglim, aptarnavimas paprastas. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau trys pažįstami išmetė "Žvakes". Visi pirko vienu metu - 2006m. Pirmasis pradegė/prapuvo prieš tris metus, paskutinis - šį pavasarį. Eksploatuojant visi turėjo ta pačią problemą - energijos perteklių, nes eksploatavo be akumuliacinių talpų.

Vienas perėjo ant dujinio šildymo, kiti susimontavo granulinius katilus Nibe-Biavar Pellux

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau trys pažįstami išmetė "Žvakes". Visi pirko vienu metu - 2006m. Pirmasis pradegė/prapuvo prieš tris metus, paskutinis - šį pavasarį. Eksploatuojant visi turėjo ta pačią problemą - energijos perteklių, nes eksploatavo be akumuliacinių talpų.

Vienas perėjo ant dujinio šildymo, kiti susimontavo granulinius katilus Nibe-Biavar Pellux

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gamykline "zvake' daroma is 3mm storio metalo  didziausias darbinis slegis 1.5 baro  vandens srautas 1 m3/h  degimo principas kaip virs lauzo pakabintas katiliukas su vandeniu 

 

minusai:

 

nepatogu uzkrauti malkas 

nepatogu priziureti 

kol nesudega kuras negali dakrauti 

kiek esu mates tei visi katilai apruke apibege ir apkerpeje 

prie zvakes akumuliacines talpos nejungia nes gaunasi per didelis srautas 

kiek pazystu visi meta lauk ta stebukla (matyt pradejo geriau gyventi)

 

 

pasiziurek  kalvio katilo konstrukcija ji gana paprasta ir normaliai dirba   

 

http://www.kalvis.lt/produktai/buitiniai-katilai-namams/centrinio-sildymo-katilai/rankinio-uzkrovimo-katilai/k-2-91   aisku prie kieto kuro reiketu dar  talpos  normalesniam degimui ir komfortui  

 

 

 

 

 

 

 

 

beje, gal kam įdomu...
toki pat pečiu darėme i garažą, bet ne is baliono o is magistralinio dujotiekio vamzdžio, galiu pasakyt labai efektinga "buržuikė" gavos... ir mes darem apacioje dureles, kad valyt but patogiau...
 

 

 

 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gamykline "zvake' daroma is 3mm storio metalo  didziausias darbinis slegis 1.5 baro  vandens srautas 1 m3/h  degimo principas kaip virs lauzo pakabintas katiliukas su vandeniu 

 

minusai:

 

nepatogu uzkrauti malkas 

nepatogu priziureti 

kol nesudega kuras negali dakrauti 

kiek esu mates tei visi katilai apruke apibege ir apkerpeje 

prie zvakes akumuliacines talpos nejungia nes gaunasi per didelis srautas 

kiek pazystu visi meta lauk ta stebukla (matyt pradejo geriau gyventi)

 

 

pasiziurek  kalvio katilo konstrukcija ji gana paprasta ir normaliai dirba   

 

http://www.kalvis.lt/produktai/buitiniai-katilai-namams/centrinio-sildymo-katilai/rankinio-uzkrovimo-katilai/k-2-91   aisku prie kieto kuro reiketu dar  talpos  normalesniam degimui ir komfortui

o va sitas ar ne geriau

http://visikatilai.lt/kieto-kuro-katilai/kalvis/K-10

nors nelabai ikertu kodel prie skirtingu kW apsildymo plotas vienodas ir dar net didesnis pas silpnesni katila....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na is ko "zveke" daro as maciau internete.... skaiciau ir ziurejau kaip jas perdaro, kokios ju vietos silpnos...
reikalas tame, kad jei "zvake" pasirinksiu, tai as ja pats darysiu ir metala i ja ikist bet koki galiu (isskirus spyziu, nes ner jo pas mane, nors liejikla yra, bet liet kazkokia viena detale ne racionalu ir gan sudetinga - uzsikrusi su formos gamyba ir kad atliet groteles sverencias kokiu 20-50 kg teks islyditi apie penkias tonas spyziaus, tokia liejiklos talpa), beto, as jau rasiau, kad galvoju panaudoti titana, ten kur vyksta degimas ir ner ausinimo (stumoklio blynas, oro paskirstitojas ir oro padavimo vamzdis), prie intensyvaus "zvakes" eksplotavimo, mazgai pagaminti gamintojo is nerudyjancio plieno sudega metu maksimum dvieju begyje, todel mano "zvekeje" sitie elementai bus is titano, taip pat apatines groteles is spyziaus uz dveju-triju metu pradeda sukt, todel, labai gerai jas daryt is vamzdziu ir per juos leist vandeni is "abratkes" einanti i sildimo korpusa....n bus amzinos groteles net jei bus padarytos is 2-3 mm nerzeveikos...
manau, kad mano likusiam amziui 3....5 mm storio titano uzteks ir dar liks vaikams ir anukams )))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir tikrai rekomenduoju akumuliacine talpa statytis ir del ekonomijos ir del perkaitimo (sistemos uzvirimo) nes labai nemalonu kai prasideda karas namuose.

 

na akumuliacine talpa as padarysiu bet kokiu atveju, cia ne problema, bei ner sudetingas irenginys net su "gyvatukais" siltam vandeniui viduje... , 

Jei vietos yra,galima pastatyti du tris katilus su automatiniu pakūrimu,turėtum tą patį efektą.

 

"ta pati efekta" - koki ta pati?

Va,as tokius darau,veikia puikiai,bunkeri kokio nori dydzio galima padaryti

tam reikia turet pastovia pjuvenu ir medzio atlieku "gysla" is kur jas pastoviai kast... arba maluna skiedrom dar darytis... 

man kol kas prieinamiausias ir pigiausias kuras turbut malkos, bet laikai keicias, ateity gal anglis ar dar kas bus... 

beje, kokia tokio bunkerio kaina?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žvakes perka,dėl jų didelės malkų įkrovos.Tai dviejų, trijų pečių malkų įkrova bus dar didesnė ir efektas dar geresnis.

Valdai, blin, vieta rast nesudetinga - galima ir priestata be problemu pastatyt tokiam reikalui, bet kokia bus tokios katilines kaina? ir kas padegines paeiliui tuos katilus? 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.