Pereiti prie turinio

Katilas


Dainiussl

Rekomenduojami pranešimai

Niu o jei savaitele elektros nebus?? Pas mane paprasciau 1kw generatorius  benzas permetu ilgintuva   veikia sirbliukai saldytuvas hidrofora.... tfu tfu buvo dingus 2 kart po pora val..... o generatorius priziurimas kas sav uzvedu ekstra aiveju...... gal rusai- ateis :).......

Koks hidroforo galingumas? Nes pas mane 750w hidroforas ir mano 1kw generatorius neįsuka hidroforo, nes reikia nemažos startinės srovės (amperų) hidroforui, bulgarkė 1 kw sukasi be problemų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 261
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Koks hidroforo galingumas? Nes pas mane 750w hidroforas ir mano 1kw generatorius neįsuka hidroforo, nes reikia nemažos startinės srovės (amperų) hidroforui, bulgarkė 1 kw sukasi be problemų.

hidrofora350w. o kas liecia isvaziavus palikt veikianti peciu...... nemalonu bus vazinet be to hidrofora gali uzsiorint saldytuvas atitirps..nemalonu krc.. be to dingus elektrai salia pajungtas ziemai kpmbinuotas boileris ziemai nuo peckos vasarai- elektra .. as ir planuoju 1000l statyt akum. bet dar buriu su komutacija... kad liktu veikt siurbliai issijungus peciui.. talpa 1500 lt . daugybej firmu juodo metalo..........

Redagavo Faberže
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

aisku generatorius gerai kai karas ant nosies pagal pranasus...

Vadeisa-kokia aku pirkai?galvoju gal .Siluma. arba sita l. pigi

Pirkau sita varianta http://akumuliacinestalpos.lt/siluma/talpa_850_litr%C5%B3

O jeigu savaite elektros nebus tai kursiu tada senaji kokliny peciu arba vaziuosiu i parduotuve ieskot generatoriaus

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu talpa ,Antara, 500l pigesne ant 300lt +.nieks negisdejot apie ta Antara?

beslegeje sistemoje tokia gal ir puse velnio butu, bet uzdaroje sistemoje tokios nestatyciau. Jos forma bloga, norint, kad backa gerai laikytu slegio svyravimus (kas neisvengiamai vyksta kaitinant/austant sistemai), galai turi buti uzapvalinti, t.y. kad virinimo siule dirbtu ant tempimo, o ne ant lenkimo. Pas amne sistemoj slegis kiekvieno kurimo metu kinta nuo 1.2 bar iki 2.2-2.4 bar. Esant tokiom salygom Antara baca anksciau ar veliau tikrai plystu del metalo nuovargio.

Redagavo Rytisss
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beslegeje sistemoje tokia gal ir puse velnio butu, bet uzdaroje sistemoje tokios nestatyciau. Jos forma bloga, norint, kad backa gerai laikytu slegio svyravimus (kas neisvengiamai vyksta kaitinant/austant sistemai), galai turi buti uzapvalinti, t.y. kad virinimo siule dirbtu ant tempimo, o ne ant lenkimo. Pas amne sistemoj slegis kiekvieno kurimo metu kinta nuo 1.2 bar iki 2.2-2.4 bar. Esant tokiom salygom Antara baca anksciau ar veliau tikrai plystu del metalo nuovargio.

per mazas issipletimo indas... uztai ir svyruoja... pas man U22-7 + 2.2 kubo akum talpa stovi 120 litru issipletimo indas irtai svyruoja nuo 1.2 (saltas-30 C) iki 1.8 kai karstas(backoje apie 80 C) auksciau 80 neina pakelti bandziau ladomatas neleidzia :) ladomatas 78 laipsniu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

per mazas issipletimo indas... uztai ir svyruoja... pas man U22-7 + 2.2 kubo akum talpa stovi 120 litru issipletimo indas irtai svyruoja nuo 1.2 (saltas-30 C) iki 1.8 kai karstas(backoje apie 80 C) auksciau 80 neina pakelti bandziau ladomatas neleidzia :) ladomatas 78 laipsniu

teisingai pastatytas ladomatas maksimalios temperaturos riboti negali. Pas mane backa 850 l, yra du issipletimo indai po 35 l, tai kai gerai uzkacegarinu, backos virsuje buna netoli 100 C, is apacios i katila eina apie 80 C :) , o tada slegis ir buna iki 2.4 bar. Kadangi backa antram aukste, jos virsuje slegis buna 0.5 baro mazesnis. Butu galima statyti dar vien issipletimo inda, bet nematau butinybes, dar geriau kai slegis pakyla, garantija, kad neuzvirs vanduo backoj
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai pastatytas ladomatas maksimalios temperaturos riboti negali. Pas mane backa 850 l, yra du issipletimo indai po 35 l, tai kai gerai uzkacegarinu, backos virsuje buna netoli 100 C, is apacios i katila eina apie 80 C :) , o tada slegis ir buna iki 2.4 bar. Kadangi backa antram aukste, jos virsuje slegis buna 0.5 baro mazesnis. Butu galima statyti dar vien issipletimo inda, bet nematau butinybes, dar geriau kai slegis pakyla, garantija, kad neuzvirs vanduo backoj

koks idomu pas tave ishsipletimo indas? kiek pamenu nevisi ishsipletimo indai atlaiko tokia temperatura. tai ir kaina zymiai skiriasi uz savo 35 litru ishsipletimo bakely mokejau apie 350 litu . ir tai darbine temperatura 99 laipsniai. 

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

koks idomu pas tave ishsipletimo indas? kiek pamenu nevisi ishsipletimo indai atlaiko tokia temperatura. tai ir kaina zymiai skiriasi uz savo 35 litru ishsipletimo bakely mokejau apie 350 litu . ir tai darbine temperatura 99 laipsniai. 

issipletimo indo temperatura nera esminis dalykas, nes jis nepratekantis indas, o apendiksas prie griztamos linijos, todel, jei pajungimo vamzdis bus pakankamai ilgas, jo temperatura niekada nepakils iki sistemos temperaturos. Pas mane, jei gerai pamenu, Reflex firmos issipletimo indai

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai pastatytas ladomatas maksimalios temperaturos riboti negali. Pas mane backa 850 l, yra du issipletimo indai po 35 l, tai kai gerai uzkacegarinu, backos virsuje buna netoli 100 C, is apacios i katila eina apie 80 C :) , o tada slegis ir buna iki 2.4 bar. Kadangi backa antram aukste, jos virsuje slegis buna 0.5 baro mazesnis. Butu galima statyti dar vien issipletimo inda, bet nematau butinybes, dar geriau kai slegis pakyla, garantija, kad neuzvirs vanduo backoj

galvoju imti Silumos talpa 570l,ir issipletimo bakelio gal ir 50l uztektu,kad gerai samatioku begiotu,talpa butu viename aukste,

bet jusu slegiai iki 2,4bar ar ne per dideli?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau kad isiterpsiu, bet man kazkaip nedaeina nauda tos akumuliacines talpos. Pvz - 150kvm sildomo ploto, visur grindinis sildymas. Sistemoje kazkur 180L vandens (800m 18mm PEX vamzduko) na ir katile 80ltr kokiu telp (Kalvis). Dabar gaunasi kad as sildau kokiu 260ltr vandens - katilas prisildo ta vandeni uzkurus, ir paskui tik palaiko temperatura i grindis (paduodama apie 40C i grindis), sklende oro padavimo pastoviai pridaryta. Kurenu karta per 2-3 dienas, aisku tempratura name svyruoja.

Ar tikrai man apsimoketu deti akumuliacine talpa ir sildyti 1260L vandens vietoj 260L?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galvoju imti Silumos talpa 570l,ir issipletimo bakelio gal ir 50l uztektu,kad gerai samatioku begiotu,talpa butu viename aukste,

bet jusu slegiai iki 2,4bar ar ne per dideli?

pas mane be problemu. Katilas viadrusas, kuris laiko 8 bar slegi, backos maksimalus darbinis slegis 4 bar, tai kaip ir nematau del to problemos, juo labiau, kad backoj slegis buna tik iki 2 baru

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau kad isiterpsiu, bet man kazkaip nedaeina nauda tos akumuliacines talpos. Pvz - 150kvm sildomo ploto, visur grindinis sildymas. Sistemoje kazkur 180L vandens (800m 18mm PEX vamzduko) na ir katile 80ltr kokiu telp (Kalvis). Dabar gaunasi kad as sildau kokiu 260ltr vandens - katilas prisildo ta vandeni uzkurus, ir paskui tik palaiko temperatura i grindis (paduodama apie 40C i grindis), sklende oro padavimo pastoviai pridaryta. Kurenu karta per 2-3 dienas, aisku tempratura name svyruoja.

Ar tikrai man apsimoketu deti akumuliacine talpa ir sildyti 1260L vandens vietoj 260L?

katilo naudingumo koeficientas didziausas paprastai buna prie nominalaus apkrovimo, smilkinant kura ekonomijos nera. Kitas dalykas, dusinant katilas priauga suodziu, bega is jo kondensatas, suodziu prinesamas kaminas ir t.t. As bandziau pas save be akumuliacines talpos metus laiko pagyvent, nelabai patiko. Kitas dalykas, kaip jau cia raseme, backa turi salutini pliusa - gali pasidaryti sistema atsparia elektros dingimui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau kad isiterpsiu, bet man kazkaip nedaeina nauda tos akumuliacines talpos. Pvz - 150kvm sildomo ploto, visur grindinis sildymas. Sistemoje kazkur 180L vandens (800m 18mm PEX vamzduko) na ir katile 80ltr kokiu telp (Kalvis). Dabar gaunasi kad as sildau kokiu 260ltr vandens - katilas prisildo ta vandeni uzkurus, ir paskui tik palaiko temperatura i grindis (paduodama apie 40C i grindis), sklende oro padavimo pastoviai pridaryta. Kurenu karta per 2-3 dienas, aisku tempratura name svyruoja.

Ar tikrai man apsimoketu deti akumuliacine talpa ir sildyti 1260L vandens vietoj 260L?

 

Taip apsimoka, jei nori eliminuoti temperaturos svyravyma patalpose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai taip, grindinio šildymo atveju, šyla ne tik vanduo, bet ir grindys, kurios paprastai būna betonuotos, todėl čia ir sukaupiama pagrindinė šiluma o ne vandenyje.

Jei perskaičiuoti, tai grindys + betonas sukaupia tiek šilumos kiek kokia 3-4 m3 vandens talpa (3000-4000 litrų). Ką ten lyginti su 1200 l.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai taip, grindinio šildymo atveju, šyla ne tik vanduo, bet ir grindys, kurios paprastai būna betonuotos, todėl čia ir sukaupiama pagrindinė šiluma o ne vandenyje.

Jei perskaičiuoti, tai grindys + betonas sukaupia tiek šilumos kiek kokia 3-4 m3 vandens talpa (3000-4000 litrų). Ką ten lyginti su 1200 l.

Viskas Rimai-tep ..backa- duoda pliusa kad gali malkini katila pleskint max galingumo,nebijant uzvirimo, o po to para dvi ima is backos . issitempia kurenimo ciklas  pora trejeta dienu.... ooo   kaime su kietu kuru- sildomos grindys- protingiausias sprendimas... didele mase- didele silumos inercija....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne visai taip, grindinio šildymo atveju, šyla ne tik vanduo, bet ir grindys, kurios paprastai būna betonuotos, todėl čia ir sukaupiama pagrindinė šiluma o ne vandenyje.

Jei perskaičiuoti, tai grindys + betonas sukaupia tiek šilumos kiek kokia 3-4 m3 vandens talpa (3000-4000 litrų). Ką ten lyginti su 1200 l.

siaip grindys sildomos iki kokiu 30 C, kai tuo tarpu backa gali uzkaitinti iki 90 C ir paskui ta siluma i grindis perduoti palaipsniui. Man 220 m2 name 850 litru backa dave apciuopama rezultata. Jei naudoajnt vien tik grindini sildyma su keito kuro katilu (ne granuliniu), akumuliacine talpa netgi butina.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane be problemu. Katilas viadrusas, kuris laiko 8 bar slegi, backos maksimalus darbinis slegis 4 bar, tai kaip ir nematau del to problemos, juo labiau, kad backoj slegis buna tik iki 2 baru

kaip pas tave pajungti gristamieji vamzdziai i katila,galvoju ar funkcionuos samotioku i katila griztamas vanduo per cirkuliaciny siurbliuka,gal reiktu jungti apejus cirkuliaciny siurbiuka?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip pas tave pajungti gristamieji vamzdziai i katila,galvoju ar funkcionuos samotioku i katila griztamas vanduo per cirkuliaciny siurbliuka,gal reiktu jungti apejus cirkuliaciny siurbiuka?

pas mane panaudotas ladomatas http://img34.olx.ua/images_slandocomua/158766513_3_644x461_laddomat-21-60-termosmesitelnye-uzly-termovar-v-www-termomart-com-otoplenie.jpg . Jo apatineje dalyje yra atbulinis voztuvas, kuris dirbant ladomato siurbliui buna uzspaustas. Esant karstam peciui isjungus siurbli, tas atbulinis voztuvas  atsidaro ir taip veikia savitaka. Per siurbli savitakos gali ir nebuti, bet galima lygiagreciai siurbliui pajungti gravitacini atbulini voztuva

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.