Pereiti prie turinio

parduodama rodzerio kita skola


vytis

Rekomenduojami pranešimai

Kreditoriams primygtinai patariu nevaziuot i Pabrada - uzkas dar nestartavus ;) . Prie to pacio, Meri, gal jau paskelbsi pabrado data? As cia pareklamavau siu metu Pabrada ir jau prisikvieciau sveciu is PL su TR2 ir TR3 aparatais, kad Dzikieviciams nebut nuobodu :D .

Redagavo Eghis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dta kaip ir aiški... nebent poligone vyks manevrai ir teks keisti.... bet smarkiai rizikuoji su lenkais... :) Dzikievičius buvo prileistas tik kaip svečias pademonstruoti technika ir pasitreniruoti.. Sudėtinga monstrams pramušti trasas kur pelkės... labai jau jie išrausia viską :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jie nori atvaziuoti i Lietuva pasiziureti kas ir kaip. Pusdieniui nenori vaziuoti, na o 2-3 dienoms kaip ir nieko butu ;)

Kai paskelbsi raglamenta, tada ir ziuresim, jei bus ekstrymas - jie gales vaziuot, jei ne - tai ne. Na bet apie tai bus kitoje temoje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

siek tiek niekingesne tik 150lt bet uzpiso tas jo pasakas klausyt...

jus blin uzknisot biski :D

nu atvazios pas mane kas nors " po algos sumokesiu likuti" :D

Vyti, gal jau kartu ir pasakos pavesinsi? celas du... Ar as neteisybe sakau?

Galiu is tavo prisiktos kepures susilazint kad "pasakos" bus ligiai tokios pacios kaip ir Silvui, nes nera pasakos ;)

P.S. ir kas jokingiausia, tavo skola jau kaip ir ne skola,nuo vakar, nors tavo tema pamaciau tik sian ryte. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pacanai, mane klubietis iš vis per štolcą numetė su dokais ir su priekaba, išgaidino du mano Patrolus,paliktus pasaugot arba nusipirkt, Tipo-Barzda-Vilkas,mudakas kaip reta,nesiūlau su juo jokių reikalų,aš jau viską šitą išspjoviau,blyn,kai armijoj netarnavo-tai ir chajukas,nu ir vėliavą jam į saują. Viešpats jam teisėjas-o ne aš.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.