Pereiti prie turinio

Zibintu aukscio reguliavimas OF B


Rekomenduojami pranešimai

pradėk nuo varikliuko(tipo ar nesudegęs), po to ar į šviesų varikliuką ateina pliusas, 80 proc. tikimybė kad jis neateina, jei aš teisus žiūrėk provodkę, jei kažkas kišo nadus po kaputu, tikriausiai atbulom rankom surinko platmasines( ir ne tik) detales ko pasėkoje paspaudė pravodkę ir nuo vibracijos per 0,5-1,5 metų prasitrynė... gali būti dėl to ir varikliukas sudegė.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai prie faros turetu būti varztai kurie reguliuoja zibinta,juos pasukinek

 

-- :-) :-) :-) nu ko gero, kad yra, bet yra ir varikliukas kuris varto faras - reguliuoji is salono 4 padetys - turbut ne naujiena niekam - va tai ir neveikia venoje lempoje.... - 1 is budu teks pirkt angliska lkempa ir permest motoriuka - bet pamaniau, gal kas turi "pigesniu" minciu... deje nera....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėk nuo varikliuko(tipo ar nesudegęs), po to ar į šviesų varikliuką ateina pliusas, 80 proc. tikimybė kad jis neateina, jei aš teisus žiūrėk provodkę, jei kažkas kišo nadus po kaputu, tikriausiai atbulom rankom surinko platmasines( ir ne tik) detales ko pasėkoje paspaudė pravodkę ir nuo vibracijos per 0,5-1,5 metų prasitrynė... gali būti dėl to ir varikliukas sudegė.

 

ta minty turiu, bet paieska to reikalo lb shud...... :-) ACIU :-)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pradėk nuo varikliuko(tipo ar nesudegęs), po to ar į šviesų varikliuką ateina pliusas, 80 proc. tikimybė kad jis neateina, jei aš teisus žiūrėk provodkę, jei kažkas kišo nadus po kaputu, tikriausiai atbulom rankom surinko platmasines( ir ne tik) detales ko pasėkoje paspaudė pravodkę ir nuo vibracijos per 0,5-1,5 metų prasitrynė... gali būti dėl to ir varikliukas sudegė.

 

Sveikas Edmundai... pradzioj nepastebejau - pasirodo pats esi is Marijampoles !!! Kazkada tame kraste ir as gyvenau, bet likimas numete truputi kiton pusen :-) :-) . Perziurejau laidus ir pan., bet nieko pan. neradau - laidai visi tvarkingi, tik dar nepaziurejau ar yra +/- - vienam trup sudetinga, bet kaip nors.....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveikas Edmundai... pradzioj nepastebejau - pasirodo pats esi is Marijampoles !!! Kazkada tame kraste ir as gyvenau, bet likimas numete truputi kiton pusen :-) :-) . Perziurejau laidus ir pan., bet nieko pan. neradau - laidai visi tvarkingi, tik dar nepaziurejau ar yra +/- - vienam trup sudetinga, bet kaip nors.....

lengviausias būdas patikrinti tai sukeisti farų varikliukus, jei tingi ardyti pusę priekio ir iškoti bėdu provodkėje legviausia atvesti naują provodkę nuo tvakingos faros, tik viena bėda gedimas nepašalintas ir gali dažnai saugiklis perdeginėti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lengviausias būdas patikrinti tai sukeisti farų varikliukus, jei tingi ardyti pusę priekio ir iškoti bėdu provodkėje legviausia atvesti naują provodkę nuo tvakingos faros, tik viena bėda gedimas nepašalintas ir gali dažnai saugiklis perdeginėti...

 

hmm, taip, ieskojau, bet kad prieit prie varikliuko reikia ne tik fara istraukt, bet ir stikla nuimt... - kazkaip netikrinau saugiklio ???? gal viskas kur kas paprasciau...

- jau kad atsiliepei i pagalbos sauksma, tai dar klaustelsiu - nesijungia priek.tiltas. Perskaiciau forume visas temas kur tai liecia, bet labai jau daug galimu variantu - pas mane ijungus prieki, mirksi kontrolke skydeli ir kazkur rele klaktelia - gal buvo paciam panasus atvejis? Aciu, pasistengsiu netrukdyt.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, taip, ieskojau, bet kad prieit prie varikliuko reikia ne tik fara istraukt, bet ir stikla nuimt... - kazkaip netikrinau saugiklio ???? gal viskas kur kas paprasciau...

- jau kad atsiliepei i pagalbos sauksma, tai dar klaustelsiu - nesijungia priek.tiltas. Perskaiciau forume visas temas kur tai liecia, bet labai jau daug galimu variantu - pas mane ijungus prieki, mirksi kontrolke skydeli ir kazkur rele klaktelia - gal buvo paciam panasus atvejis? Aciu, pasistengsiu netrukdyt.

 

pas mane frotera A pas tave B, pas mane mechanika, pas tave vakumas, dėl to mažai ką tau padėsiu, prieš porametų buvo viena tema, apie vakumines šlangas ir šakučių ratuose užstrigimus, tik nepatingėk ieškot...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir ne į temą... bet gal pravers... pirmiausiai siūlau pasidomėti, ar angliška fara negali būti pritaikoma EU... pats buvau pakliuvęs ant varianto, kai savo auto (ne Fronte) ieškojau tik europinės faros, nors angliškų buvo kaip priši... ir už menkus pinigus... tačiau brangiai bet vis tik radau EU... o vėliau apsižiūrėjau, kad pareguliavus du varžtus farą galima atreguliuoti ant eu standartų... (skaidrus stiklas, reflektroius identiškas, skiriasi tik reflektoriaus pozicijos reguliavimas)... buvo problema ir su aukščio lygio varikliuku, kurį tam, kad pasiekti, reikėjo stiklą nuiminėti (priklijuotas)... padaužius vis tik suveikė ir TA metu - praleido... varikliukų būna ir atskirai - sau tinkamą radau eolte už 80 Lt... taigi, primesk, gal tokiu atveju, jeigu stiklas nusiima nesunkiai (kai kur stiklą laiko apkabos), gal ir verta pasieškoti tokio varianto...

o beje, visai ne į temą, bet savišvietai...

kaimynas turi Škoda favorit... ten šviesas reguliuoja hidraulinis mechanizmas... darbinis skystis - antifrizas... :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beje, panetinau - nelabai bus pritaikomas žibintas, nes šviesos sklaidą atlieka stiklas... bet manau, kad angliškai farai uždėjus eu stiklą problemų nebūtų

 

beje, varikliukas pas tave kaip ir pas mane...

http://ic-lt.intercars.eu/#/dynamic/uni/ws_tecdoc_2tab.php?msg=Katalog&wit=ICKATALOGWEB&call=daj_tdGrupyS&notitle=1

 

todėl - jeigu kojelė nelūžus - pabandyk įjungęs šviesas ir pakoregavęs jungiklį stuktelėti porą kartų nestipriai ž ten sliekas kojelę stumdo per krumpliaratį... jeigu nepadės - bandyk ardyti - krumpliaratis iššokęs iš savo vietos gali būti i vsio

Redagavo džintato
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmm, taip, ieskojau, bet kad prieit prie varikliuko reikia ne tik fara istraukt, bet ir stikla nuimt... - kazkaip netikrinau saugiklio ???? gal viskas kur kas paprasciau...

- jau kad atsiliepei i pagalbos sauksma, tai dar klaustelsiu - nesijungia priek.tiltas. Perskaiciau forume visas temas kur tai liecia, bet labai jau daug galimu variantu - pas mane ijungus prieki, mirksi kontrolke skydeli ir kazkur rele klaktelia - gal buvo paciam panasus atvejis? Aciu, pasistengsiu netrukdyt.

 

man buvo tapati bedele su tiltu, pakeiciau elektrini voztuveli, buvo pastriges ir nebeuzlaikydavo vakumo. jis ten po kapotu desinej pusej prie pat stiklo (bent jau pas mane ) jie ten du, vienas ijungimuj kitas isjungimuj.

P.S turiu keleta schemu ( vakumu, elektros) jei ka kreipkis

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal ir ne į temą... bet gal pravers... pirmiausiai siūlau pasidomėti, ar angliška fara negali būti pritaikoma EU... pats buvau pakliuvęs ant varianto, kai savo auto (ne Fronte) ieškojau tik europinės faros, nors angliškų buvo kaip priši... ir už menkus pinigus... tačiau brangiai bet vis tik radau EU... o vėliau apsižiūrėjau, kad pareguliavus du varžtus farą galima atreguliuoti ant eu standartų... (skaidrus stiklas, reflektroius identiškas, skiriasi tik reflektoriaus pozicijos reguliavimas)... buvo problema ir su aukščio lygio varikliuku, kurį tam, kad pasiekti, reikėjo stiklą nuiminėti (priklijuotas)... padaužius vis tik suveikė ir TA metu - praleido... varikliukų būna ir atskirai - sau tinkamą radau eolte už 80 Lt... taigi, primesk, gal tokiu atveju, jeigu stiklas nusiima nesunkiai (kai kur stiklą laiko apkabos), gal ir verta pasieškoti tokio varianto...

o beje, visai ne į temą, bet savišvietai...

kaimynas turi Škoda favorit... ten šviesas reguliuoja hidraulinis mechanizmas... darbinis skystis - antifrizas... :(/>

 

:-) aciu uz info, - super minciu. faras nupirkau abi angl.po 50 lt - beje desiniojoje a 2 rodyklytes i kare ir desine, o ta kuri neveikia tik kaireje rodykle - teks keist stiklus jei neveiks pastuksenus - ne dar nzn ar laidai, ar motoriukas kaltas - saugikliu lyg ir ner jiemm, o siai visi geri.

-- del tilto perskaites viska forume, bet bedos neatradau - teks po tech.apz.lyst po apacia - gal ten ka nutike...

--nemazai Vilniuje apklausinejau servisu - neprikalbinau nei vieno, kad uzsiimtu bedos aieskose priuek.tilte...

_------- ACIU visiems atrasiusiems.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai stiklą kai keisi ir prieisi prie varikliuko... beje, turiu vieną, bet tai veikia, tai ne... galėsiu pametėti - išsiardysi, pamatysi kas ir kaip... o gal ir susibursi ką nors iš dviejų... tik surasti reikėtų - kažkur numečiau

aš, jeigu ką, vilniuje

 

!!! oho, aciu uz pasiulyma ir nora padet :-)

- kaltas varikliukas - pajungiau angla veikia, bet db teks pasidziaugt su pakeitimu stiklu, girdejau reikia pakaitint, kad stikla nesulauzyt ... tragedija tie seni lauzai, kazaip pasiryzau atgaivint...

 

Beje, prisiminiau, kad TA prisikabino prie per aukstai sviecanciu ruko zibintu -bet gi ju aukstis nesireguliuoja???

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, jei jau tema apie zibintus, tai paklausiu ir as. Saugiklis priekiniu priesrukiniu laiko vos keleta minuciu. Gal turi Fronte B igimtu bedu siuo klausimu ar teks viska nagrinet nuo a iki z. Idejus galingesni saugikli 20A vietoj 15A laiko truputi ilgiau,bet bedos tai neissprendzia. Gal yra zinanciu nuo ko pradet ieskot bedu ir ar ant to saugiklio dar stovi kas nors pajungta?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nekuriant naujos temos.Isduzo prikines priesrukines stiklas.Niekur naujos neradau, srotuose nera.Gal turit kas pasiulyt ka?Gal pirkot kur.OF B. Visus su isibegejusiom sventem :rolleyes:/>

Seniau ebay maciau nauja komplektuka gan krikscioniska kaina, pasikapstyk gal dar rasi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniau ebay maciau nauja komplektuka gan krikscioniska kaina, pasikapstyk gal dar rasi

Na teks pabandyt.Sakau gal nuo kitos kokios tinka.Arba kitas variantas isimi priesrukines ir sudedi plasmases :lol:

Kaskas minejo kad nesireguliouja priesrukines, netiesa jos tikrai reguliuojasi aukstyn-zemyn.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.