Pereiti prie turinio

Besikaunant su didelemis pusnimis


tynta

Rekomenduojami pranešimai

o vizualiai sunku atskirti 2metis ar 3metis tas elnias?

 

Antrametis elnias patinas medziojamas tik selekcinis. Nuotraukoje aiskiai matosi kad nustatant amziu pagal ragus medziotojas galejo nepamatyti atsaku budingu tik treciameciams elniams arba labai retai labai perspektyviam antrameciui. Tuo labiau kad selekcinis antrametis yra ylaragis, bet ne su neilgesniais ragais uz ausis... na kas zino supranta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 185
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

tai kad cia buvo toks yvykis pries metus ar kazkas panasaus 'medziotojai'varovus saude tai ka sneket jai svetimas zmogelis pasipainiotu

Tu visiskai teisus. Kai nera miske zvėries, medziotojai pradeda medzioti varovus. Mes taip darome, jei po antro neisvare, blogai dirba, tada saudome varovus. Nusautus paliekame miske, plesrunai sueda. Cia panasiai, kaip filme Epokalipto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tu visiskai teisus. Kai nera miske zvėries, medziotojai pradeda medzioti varovus. Mes taip darome, jei po antro neisvare, blogai dirba, tada saudome varovus. Nusautus paliekame miske, plesrunai sueda. Cia panasiai, kaip filme Epokalipto.

Tu nebuvai praeita savaite varovu? B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai supratau is karto kad zmogus jumoro skyrelyje parase tokia nesamone, tai tikejausi kad ten buvo jumoras, o jus cia chebra zmogu klaidinat :) realiai nieks nieko nesaudo - medziotojas tai eilinis gamtos myletojas, vaiksciojantis miske, su padidintu savisaugos instinktu - a vdrug sernas uzpuls tai ir nesiojames ginklus tam kad nuo zvereliu atsiginti...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teisingai turetu buti uz kiekviena nusauta zverely imamas ir dar didesnis mokestis nes medziokle yra prabangos dalykas o uz malonumus reik susimoket

kad is tokiu kaip tu uz kiekviena isvaziavima su 4x4 i miska mokesti imtu, maziau pyzdielintum nesamones bl...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kad is tokiu kaip tu uz kiekviena isvaziavima su 4x4 i miska mokesti imtu, maziau pyzdielintum nesamones bl...

man nereik vvaziuot y miska kas jum pramoga man yra kasdienybe gyvenu vienkiemyje ir man gerai matosi kas ir kaip medzioja na tokioj vietoj gero matymo gyvenu. jai kiltu noras kaip jus medziojat paviesint manau ne vienas taptu ilgalaikiu NEMEDZIOTOJU gamtos myletoju

Redagavo mindudas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nereik vvaziuot y miska kas jum pramoga man yra kasdienybe gyvenu vienkiemyje ir man gerai matosi kas ir kaip medzioja na tokioj vietoj gero matymo gyvenu. jai kiltu noras kaip jus medziojat paviesint manau ne vienas taptu ilgalaikiu NEMEDZIOTOJU gamtos myletoju

Ir ką paviešintumei, viešink, jei yra ką. Ar pyksti, kad patį brakonieriaujant bando pagauti :D , o gal net ir pričiupę buvo?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man nereik vvaziuot y miska kas jum pramoga man yra kasdienybe gyvenu vienkiemyje ir man gerai matosi kas ir kaip medzioja na tokioj vietoj gero matymo gyvenu. jai kiltu noras kaip jus medziojat paviesint manau ne vienas taptu ilgalaikiu NEMEDZIOTOJU gamtos myletoju

As irgi gyvenu netoli gatves ir matau kaip kaip vairuotojai virsyja greiti - visi ju vairuotojai taptumet nevairuotojais, jei kiltu noras!! ... Cirkas :)/> Tipo jeigu pamatai viena kazko prasizengusi tai jau visi kiti bus vienodi :)/>

Redagavo Pelkinis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As irgi gyvenu netoli gatves ir matau kaip kaip vairuotojai virsyja greiti - visi ju vairuotojai taptumet nevairuotojais, jei kiltu noras!! ... Cirkas :)/>/> Tipo jeigu pamatai viena kazko prasizengusi tai jau visi kiti bus vienodi :)/>/>

tu kiba is medzio iskritai ar kas slapi maisu per galva uzvaziavo kad tokius palyginimus pasakoji gyvenu jau daugiau kaip 30metu vienkiemy ir ant mano zemes aina 2 bureliu rubezius ir kalbu ne 1 ir ne 10 o daug daugiau 'MEDZIOTOJU'

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu kiba is medzio iskritai ar kas slapi maisu per galva uzvaziavo kad tokius palyginimus pasakoji gyvenu jau daugiau kaip 30metu vienkiemy ir ant mano zemes aina 2 bureliu rubezius ir kalbu ne 1 ir ne 10 o daug daugiau 'MEDZIOTOJU'

Na tai tada prasau i eteri papilti bent keleta faktu. As zinau kad medziotoju burelyje buna kazkas nusikalsta, bet kad daugiau negu 10?? Kazkaip neitiketina. Gal pats kazkada bandei istoti i bureli?

Beje nepamirsk kad mano pavyzdys su vairuotojais netoks jau ir blogas - NEGALI kaltinti visu medziotoju paziurejes i viena bureli is savo kiemo!

Redagavo Pelkinis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viesai nerodysiu filmuotos medziagos tik pasakysiu. vasara gilus vakaras nu jau beveik naktis sedim su seima pavesinukej ir girdet rrrr uurrr dzipai na man tai jau yprasta 3 dzipai panasiai trikampiu pamiskej tik blykst prozektorai pokst privaziavo ysidejo y vieno dzipo bagazine ir nuvaziavo nu netikiu kaip tu sakai kad vienas MEDZIOTOJAS su 3 dzipais vaziuotu vienu metu ir kad galma is masinu saudyt nakty pasviecian prozektoriais

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viesai nerodysiu filmuotos medziagos tik pasakysiu. vasara gilus vakaras nu jau beveik naktis sedim su seima pavesinukej ir girdet rrrr uurrr dzipai na man tai jau yprasta 3 dzipai panasiai trikampiu pamiskej tik blykst prozektorai pokst privaziavo ysidejo y vieno dzipo bagazine ir nuvaziavo nu netikiu kaip tu sakai kad vienas MEDZIOTOJAS su 3 dzipais vaziuotu vienu metu ir kad galma is masinu saudyt nakty pasviecian prozektoriais

Tai gali ir medžiagą įmesti. Šiaip medžiotojai, su trimis džipais, stirnos po laukus palei gyvenamus namus nesivaiko.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

anot kalendoriaus-artėjam link pilnaties blink.gif

:) ypac pilnatis veika vienkiemiuose gyvenancius zmogystas ... :) ir aplamai is kur jie interneta turi ? gal raso is rajono centro ? gal is pasto? :)

p.s. jei zmogus normalus ir dar ukininkas, tai konfilktu nekyla ir medziotojai pasefuoja zverienos delikatesais... o jei zmogas pragyveno 30 m. vienkemy (itariu kad paveldejo is tevu ar dieduku pries kelis metus) ir nesutaria su strielciais , cia jau problem pas ji smegenyse... kesita, kad dar vcairuoja kazka... :)_

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:)/> ypac pilnatis veika vienkiemiuose gyvenancius zmogystas ... :)/> ir aplamai is kur jie interneta turi ? gal raso is rajono centro ? gal is pasto? :)/>

p.s. jei zmogus normalus ir dar ukininkas, tai konfilktu nekyla ir medziotojai pasefuoja zverienos delikatesais... o jei zmogas pragyveno 30 m. vienkemy (itariu kad paveldejo is tevu ar dieduku pries kelis metus) ir nesutaria su strielciais , cia jau problem pas ji smegenyse... kesita, kad dar vcairuoja kazka... :)/>_

 

Didziausia problema - rajoniniai naujakuriai... pzdc nebandyk artyn prieiti ar ant zemes uzlipti... pas senolius uzeini pasipasakoji, vandens is sulinio duoda pasisemti, papasakoja diedukas kokis ragius naujas ateina i runkelius ir panasiai. Bet jei neduok dieve naujasis kaimietis... lapes medziojam - apsaukia bedieviais, bet kai lape vaikui ikando apsiverke reikalauja medzioti - taip is nezinom ka daryti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Didziausia problema - rajoniniai naujakuriai... pzdc nebandyk artyn prieiti ar ant zemes uzlipti... pas senolius uzeini pasipasakoji, vandens is sulinio duoda pasisemti, papasakoja diedukas kokis ragius naujas ateina i runkelius ir panasiai. Bet jei neduok dieve naujasis kaimietis... lapes medziojam - apsaukia bedieviais, bet kai lape vaikui ikando apsiverke reikalauja medzioti - taip is nezinom ka daryti.

tokiu gandonu dabar senose sodybose pilna... seniai ismire, atejo ukininkai" ....medziotojai medzioja savo plotuose, tie isgirdo suvi... vsio.. vadinasi kazka subrakonieriavo. PLiat, va tokiems atvaziavus i ju tas osdybas i akis paziuret noreciau ir aisku paziret i ju tuos vadinamus "faktus" apie brakonieriavima... nors ko gero cia kita medalio puse.. patys brakusina, o medziokliai juos trumpina, va tada kaip bobos inkst pradeda ...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:)/> ypac pilnatis veika vienkiemiuose gyvenancius zmogystas ... :)/> ir aplamai is kur jie interneta turi ? gal raso is rajono centro ? gal is pasto? :)/>

p.s. jei zmogus normalus ir dar ukininkas, tai konfilktu nekyla ir medziotojai pasefuoja zverienos delikatesais... o jei zmogas pragyveno 30 m. vienkemy (itariu kad paveldejo is tevu ar dieduku pries kelis metus) ir nesutaria su strielciais , cia jau problem pas ji smegenyse... kesita, kad dar vcairuoja kazka... :)/>_

atrodytu protingas zmogus turetu zinot kad yra mobilus internetas ir veikia visoj lietuvoj.ir deja su MEDZIOTOJAIS sutariu ir ne kiek nesipykstu nes visi pazystami jai pykciausi aplink namus nevazinetu ant mano nuosavos zemeles ne naktim ne dienom

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atrodytu protingas zmogus turetu zinot kad yra mobilus internetas ir veikia visoj lietuvoj.ir deja su MEDZIOTOJAIS sutariu ir ne kiek nesipykstu nes visi pazystami jai pykciausi aplink namus nevazinetu ant mano nuosavos zemeles ne naktim ne dienom

Sutari, o cia huinia rasineji? Neturi ka veikti, provokuoji, propoganda, agresorius/ :D/> Uz tai baudziakas. :D/>

Redagavo Arunasppp
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.