Pereiti prie turinio

JGC iskrauna akumuliatoriu


artasam

Rekomenduojami pranešimai

  • 1 metų...
  • Atsakymus 52
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Testeris turi dirbti srovės matavimo režime, jei norime pamatuoti srovės nutekėjimą.  Šitas matavimas nėra paprastas, nes srovė paprastai būna maža.

 

Testerio vienas laidas paprastai tokiu atveju perdedamas į kitą kištuką.

 

O dėl krovimo, tai skaitant kas parašyta, logikos nepagavau.

 

Pradžiai pabandyk generatoriaus MINUS kontaktą sujungti su akumuliatoriaus MINUS klema. Paprastai būna skirtumas.

Problemos reikia ieškoti bloguose kontaktuose ir laiduose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Masina draugo darbine.Vakar is neturejimo ka veikti matavom krovima mano vectra 14.4 puiku jo 13 nepasiekia. Numoviau nuo generatoriaus laidus is generatoriaus iseina 14 tik uzdedi laida atgal vel 13 nesiekia isejimas. Kazkur nuteka ar kitur beda? As manau nuteka kazkur bet gal ir klystu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 mėnesių...

Nu pas mane antra diena mistika su jgc, pirma diena ateinu akumas visiskai numires, tik pjungus pakroveja ziuriu magas ir peciukas pasileido,na galvoju palikau tarpinej padety spynute,ods pasimalus pas mane.vakar palikdamas masina isjungiau peciuka patikrinau magas neisijungia,kaip ir viskas tvarkoj paliekant masina,ateinu ryte ziuriu sviecia groja magelis sau per nakti bet uzsikuriau.kame reples? Kaip gali sujunkt kontaktus jei paliekant masina niekas neveikia?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas tave isgrota spynele.

Pas amerikonus yra taip, kad nuo nulines padeties sukant pagal laikrodzio rodykle isijungia degimas, dar pasukus isijungia starteris. Nuo nulines padeties pasukus pries laikrodzio rodykle isijungia padetis "Acesories", sioje padetyje veikia kai kurie elektros prietaisai (grotuvas, valytuvai, langu kelikliai), bet neturi issitraukti raktas. Del isgrotos spyneles tau raktas issitraukia sioje padetyje, o tu galvoji, kad tai nuline padetis. Turi istraukti rakta nedasukes iki krastines padeties.

Del to, kad itampa ateina i dauguma salono prietaisu, tau ir issikrauna akumas.

Pas mane irgi tokia pati beda su sviesomis uzgesinus masina lieka jos degti,reiskias ir mano spinele ismalta...

Idomu kiek nauja kainuoja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane irgi tokia pati beda su sviesomis uzgesinus masina lieka jos degti,reiskias ir mano spinele ismalta...

Idomu kiek nauja kainuoja...

Yra toks dalykas kai galima patikrinti kiek valgo srovės automobilis prieš tokius patikrinimus reikia neblogo ampermetro geriau elektroninio, pritvirtinat laidus prie akumo klėmo ir prie gnybto klėmos, pajungiat testorių ir užgesinus nuimat klėma pasilieka grandinė per testorių ir matote kokia teka srovė teka, ramybės busenoje srovė yra apie 0,01A tiek ima signalizacija jei srovė siekia 0,1 ampera ar daugiau- kažkas neatsijungia. Paprasta bet ieškote stebuklų, atvažiuokit i Kėdainius pažiūrėsiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebuklas tame,kad kai dabar reikia vezineti su sviesomis atvazeves kazkur mieste pirma uzgesini varikli poto isjungi sviesu jungtuka,bet jos nevelnio neissijungia o lieka degti,jau neviena karta teko grizineti isjungineti,tai man ir idomu cia viskas del spineles ar nea?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Stebuklas tame,kad kai dabar reikia vezineti su sviesomis atvazeves kazkur mieste pirma uzgesini varikli poto isjungi sviesu jungtuka,bet jos nevelnio neissijungia o lieka degti,jau neviena karta teko grizineti isjungineti,tai man ir idomu cia viskas del spineles ar nea?

Sita as irgi pastebejau bet jai sviesu jungikli isjungi isleto uzgesta.....ta prasme ijungi i gabaritu padeti ir po keliu sekundziu isjungi iki galo....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šviesos užgesinus variklį ir po to išjungus varikli lieka dagti minutei kol nueini nakti iki namų, čia taip padaryta gamykliškai, jei lieka degti ilgiau ar visai neišsijungia vadinasi elektronikos laikrodžio kaltė

Tipo PALIDEK NAMO funkcija:) reiks ismeginti ar po min uzgesta...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sita as irgi pastebejau bet jai sviesu jungikli isjungi isleto uzgesta.....ta prasme ijungi i gabaritu padeti ir po keliu sekundziu isjungi iki galo....

Na sito nebandziau is leto,bet kita kai gristi susinervines kad palikai sviesas praveri duris jungtuka be raktu ijungi ir vel isjungi ir viskas OK.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.