Pereiti prie turinio

TAUTOS GENOCIDAS ARBA LR PALATA VASAROS 5


AlgisG

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 343
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

O as galvojau is kur anglai apie savo 4 gaminamus modelius kas menesi isleidzio po kelis zurnalus... pasirodo ir lietuviai apie LandRoveri ne ka maziau gali parasyti :) Va jau tema 17 puslapiu tuoj perkops... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Buvau , dabar reikia atsargia apie tai kalbeti , jei kam pasakysi kad turi Landrover ir ji bandysi tobulint ,gali i durnyna kaip piktybini uzdaryti:)))

 

Tik kazko nei vienam durnyne dar nera palatos Toyotu vairuotojam ar tobulintojam:)))

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk Dragon :D:D As tik noriu normaliai bendrauti. Bet suprask. Jeigu uzduoti paprasta klausima apie RR gedima, tai tuo pasirodu profas kuris apie sugedusius laidus pradeda pasakoti, kad variklis ne ten stovi na ir kitas dejones. :D:D Pats man sakei kad cai galima visko isgirsti :D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei ne ten stovi ,tai as cia prie ko? Egidijau bek i savo smelio deze kuri LR formas vadinasi ir zaiskit abu su coolmanu virtualius ofroaderius, o cia norisi matyt tokiu kurie in real bent jau kartas nuo karto i balas ilenda:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepyk Dragon - nematau pagrindo :) As tik noriu normaliai bendrauti - "normalumas" sąvoka įvairiaspalvė :) tur būt kokiam Mens factory pasijustum - nenormaliai, kai jie aplink visi normaliais save laiko, tik nesuprastais.... :lol::lol::lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As dekingas visiems kurie man patare ir pamoko. As net ne pries Algio rasyni, sukurta vasaros g-ves palatoje. Bet kai uzduodi klausima apie sankaba, o jis pradeda verkslenti apie nereikalingus laidus ir kitas savo nelaimes, tai ka as zinau... As dar palaukiau, kol jis issiverks, bet kad jis neikaip negali nustoti.. :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tamsta gal psichologas pagal profesija? gal galeciau konsultacijai uzsirasyti , sindromas LR deprija ( Depresijus landroverus triperijus )

 

Kiek supratau is rasyniu, tau mano pagalbos nebereikia. Tu gi pats rasei kad gydaisi. Kaip ten, toj vasaros gatvej :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu.... Egidijau, ką tik rašei "Dragon. As pasikartosiu, nenoriu as asmeniskumu siame forume. Mano tikslas megejiskas - pasitartis su patyrusiais. As nesiruosiu puldyneti nuosirdziai patarianciu pamokanciu zmoniu ir lenkiu galva pries ju kompetencija..."

 

Algis bent apie LR/RR pavarė - apie geležį, o čia apie "ligonius, palatas, verkimą, ...."

čia tipo ne asmeniškumo nukripimai ??? :lol:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.