Pereiti prie turinio

reik patarimu kaip virinti/nustatymai


Coolmen

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki nusipirkau oliver mig 200s suvirinimo aparata, siam momentui savo baliono dar neturiu bet gavom i skola mixo baliona. vakar bandziau virinti, bet nujauciu kad su nustatymais blogai, tiksliau nelabai suprantu

virinam parudijusia auto, dedam lopus prei senos skardos, viena ka supratau reik nepatinget ir gerai sudurimo vietas nuvalyt nuo rudziu

 

galimi nustatymai:

- amperai (40-200)/vielos greitis 1-10 nustatymo skale

- voltai (neatsimenu kokios ribos)1-10 nustatymo skale

- arc-force (net nezinau kur ziuret kokios ribos) 1-10 nustatymo skale

 

su amperais/vielos greiciu kaip ir aisku, nustatineju minimuma, su kitais nustatymais dariau analogiskai iki minimuma, kadangi nelabai turejom ant ko pasipraktikuot, bet realiai vistiek gaunasi skyles, nors ir bandziau det taskais su pertraukomis, aisku galima butu det didesni lopa kur storesne skarda likusi, bet ne visur bus imanoma

 

gal galit kas liaudiskai pasakyt ka duoda atskiri nustatymai, kokios nustatymu priklausomybes vienai prie kitos, tarkim kiek suprantu plona skarda virint reik ant maziausiu amperu

buciau gausiai dekingas

 

na su stora svaria skarda puse b gaunas kaip pirmam kartui

post-138-13790482814892_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip tau tiksliai niekas nepatars , pasiimi skardos ir zaidi kol pagausi kampa, :) , nes kiekvienas suvirinimo aparatas su savo bajariais, kiek susigaudziau turi pasigaut pagal skardos stori -elektros srove +vielos greiti . Jei viskas bus ant minimumo , tau darys šašus ir nieko naudos , ir t.t ir panasiai, gera pusdieni paimonysi ismoksi , geriausia kad atsivestum kas yra virines su bet kuo , greit tave apsvies ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomukka'i pas mane vielos greitis nusistato automatu keiciant amperu nustatymus, atskirai jis nesireguliuoja

 

pasedejau paieskojau, tai arc-force kiek supratau duoda suvirinimo "gyli", tai vistiek neaisku, jei plona skarda virinti reik minimalius nustatymus statyti ?

voltu nustatyma rekomenduoja daryt "good smooth bacon frying sound", tik lieka neaisku ka voltai duoda ? tik aisku kad jei per mazai tai traksesys bus padrikas, o jei per daug tai "too much voltage and the wire will try to burn back into a ball", kaip suprantu viela lydis i "lasa"

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nepapasakosi čia. Faktas, kad pakeitus galingumą ir vielos greitį reikia keist...

Kitas dalykas labai priklauso kaip virini, tiesiai siūlę varai, eglute ar taškais.

Taškuot lengviausia (kai taškas dedamas ant kito taško karšto ir formuojama siūlė).

Pjaut vistiek iki normalaus metalo reikia- nebijok pjaut.

Neišpjausi- gailėsies.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tomukka'i pas mane vielos greitis nusistato automatu keiciant amperu nustatymus, atskirai jis nesireguliuoja

 

pasedejau paieskojau, tai arc-force kiek supratau duoda suvirinimo "gyli", tai vistiek neaisku, jei plona skarda virinti reik minimalius nustatymus statyti ?

 

 

 

 

ARC FORCE - Šios funkcijos pagrindą sudaro trumpalaikis srovės padidėjimas tuo metu, kai metalo lašas atsiskiria nuo elektrodo (trumpas jungimas). Srovės impulsas padeda metalo lašui atsiskirti nuo elektrodo, kas neleidžia elektrodui prilipti daro tolygų suvirinimo procesą

 

Čia iš Metimpex puslapio http://www.suvirinimoiranga.lt/lt/naudinga-info/1/10/daznai-pasitaikantys-techniniai-terminai

Redagavo Pasaulis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu ir aš tokį. Tai nusikundimų kaip ir neturiu.Kaip ir pats rašai reikia tik nepatingėti nušveisti metalą ir išpjauti iki gero. Nes jeigu tik lieka rudies tai virinant ten garantuotai pradegs.

oooo gali paporinti kaip nustatai kai plona, parudyjusia skarda virini ? nes vakar kai virinau tai viska i "nuli" susukau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

oooo gali paporinti kaip nustatai kai plona, parudyjusia skarda virini ? nes vakar kai virinau tai viska i "nuli" susukau

 

Bent jau aš plonai skardai "A" pilnai ant minimumo nestatau (nes trūksta vielos greičio padavimo), o po to su "V" žaidžiu (dažniausiai apie 1/4 posūkio nuo minimumo), arc-force statau apie vidurį. O kokio storio viela virini? Aš bandžiau ir 0,6; 0,8; 1,0mm tai optimaliausiai 0,8. Dar plonai skardai sunku be įgūdžių padaryti vientisą siūlę be skylių, čia lemia ir dujų padavimas, degiklio kampas. Lengviausias mano nuomone būdas taškas prie taško

Redagavo Pasaulis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent jau aš plonai skardai "A" pilnai ant minimumo nestatau (nes trūksta vielos greičio padavimo), o po to su "V" žaidžiu (dažniausiai apie 1/4 posūkio nuo minimumo), arc-force statau apie vidurį. O kokio storio viela virini? Aš bandžiau ir 0,6; 0,8; 1,0mm tai optimaliausiai 0,8. Dar plonai skardai sunku be įgūdžių padaryti vientisą siūlę be skylių, čia lemia ir dujų padavimas, degiklio kampas. Lengviausias mano nuomone būdas taškas prie taško

vat man irgi vielos greicio ant minimumo truksta, todel ir galvojau kad neteisingi nustatymai

Draugelis patare pirkt 0.8 viela variuota, tokia ir naudoju

o su vientisa siule irgi bedos, bet labiau del skubejimo/kantrybes neturejimo :/ plius nemoku vesti siules "tiesiai", kazkaip pastoviai "nepatogiai" rankos pozicija pasirenku, lyg ir pabandau pries tai pravest neijungdamas bet vistiek nukreivinu ir niekaip neiseina pradet graziai nuo tos vietos kur susotju

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vat man irgi vielos greicio ant minimumo truksta, todel ir galvojau kad neteisingi nustatymai

Draugelis patare pirkt 0.8 viela variuota, tokia ir naudoju

o su vientisa siule irgi bedos, bet labiau del skubejimo/kantrybes neturejimo :/ plius nemoku vesti siules "tiesiai", kazkaip pastoviai "nepatogiai" rankos pozicija pasirenku, lyg ir pabandau pries tai pravest neijungdamas bet vistiek nukreivinu ir niekaip neiseina pradet graziai nuo tos vietos kur susotju

 

kiek girtas atsimenu..bet kai mane mane mokino virinti, atsimeu tik viena - visada piesk 8 unkes :D ir siule bus ledas :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar klausimelis del duju reguliatoriaus ir ju kiekio

12382-inverterinis-suvirinimo-aparatas-mma-tig-200a-6.jpg

turim tokio tipo reduktoriu, didele rankena/suktukas/reguliatorius kaip suprantu reguliuoja ltr/min kieki, o ka reguliuoja maza rankena/suktukas/reguliatorius ?

kaip suprantu pliu minus reik 8-10 ltr/min mix'o? bet ant tokio kiekio ziauriai "spjaudosi ir putoja" siule sukelus iki 18-20 ltr/min nebesispjaudo ir neputoja (itariu reik keisti nustatymus?), bet blin dujos ant akiu balione baiginejasi, nuo 150 iki 100 slegis manometre krenta :/ o kad daug virinciau nepasakyciau, aisku isskaiciau kad labai daug duju issvaistoma taskais virinant o ne istisine siule :/ be nesigauna dar istisine siule, degina skyles :/

 

dar klausimas, kaikados virinant tiksliau nustojus virinti suklaksi duju voztuvas elektrinis paciam pararate kelis kartus ir nuleidzia dujas per slanga/rankena, del ko tai vyksta, kazkokia apsauga ? ar kazkas negerai ? blin manualas namie liko, o vakar jau velai baigem tai patingejau pasiskaitinet, o nete nera manualo :(/>/>/>/>

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kolega paporino kad ta maza rankenele praktiskai jokio reguliavimo neduoda

del voztuvo atsidarymo uzsidarymo sake kad tai normalu dar kazkoki gudrus zodi pasake bet neisidemejau

del duju kieko paporino kad gerom salygom turetu 5-6 ltr/min uztekti, tada kaip ir aisku kodel greit dingsta dujos :/ lieka nebeaisku kodel putoja siule.

 

googlis patare pradet virinti nuo apatines skardos, tada maziau dega virsutine, nes pastebejau ir as jei pradedu nuo virsutines tei ta susilydo irgaunu skyle, o jei nuo apatines tada graziau viskas gaunas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasikviesk ka nors i svecius ir tau gyvai parodys kaip virint.. man irgi is pradziu neisgaudavo, svogrius parode, paskum per kiek laiko prasikaliau, dabar su vienfaziu 175 A virinimo siule gaunasi kaip gamykline :D/>

nu vat bandau viena kolega prisikviest iki saves, bet jauciu kol prisikviesiu baigsim suvirinti draugelio kebula :/ tik ant duju issileisim nesveikai :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.