Pereiti prie turinio

Sniegui pritaikytas 38'' ratu Hilux: ka jis veiks LT?


hilux

Rekomenduojami pranešimai

Noriu paklausti gerbiamu bendraminciu, ar yra prasme Lietuvoje tureti toki zaisliuka

 

Hilux, priekyje ir gale tiltai, body lift apie 12 cm, 38 x 15 coliu plocio Deepak ratai, tiketina, kad lingiu pakelimas apie 2 colius gale ir priekyje, nepakrautas svoris 1800kg. Jei trumpai, tai zaislas pritaikytas vazinejimui sniegu.

 

Ar geriau pamirsti sita reikala?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei 15cm plocio tai tikrai pamirst reikia... :lol: o siaip tai kodel butent sniegui... nieko cia baisaus nera ka parasiai :wink:

 

 

opa, 15 coliu plocio vis tik.

 

o kodel butent sniegui, tai patinka tyrai ir greitis, mazdaug taip:

 

http://f4x4.is/new/photoalbum/default.a ... 6162/51649

 

klausimas, ar Lietuvoje galima rasti vietos tokiai technikai ir tokiam vaziavimo stiliui. ar geriau tiesiog sniego motociklas?

 

p.s. ta prasme, ar nebus situacija okeaninis laineris Kursiu mariose, kai kateris arba jachta butu smagiau? Ar yra vietu Lietuvoje tokiam daiktui istiesti kojas, bent 2-3 km isibegeti iki 100km/h ir grizti namo gyvam ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilni laukai.

 

kiek suprantu, zeme Lietuvoje privati, keliai valomi. Tad kur vazinetis, jei konkreciai, Vilniaus apylinkese?

 

o kodel tu galvoji kad su juo po pelkes ir purva negalesi vazinet?

 

ne mano skoniui su tokia karve listi i miska :) as jau geriau su T-72 :pirat:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilni laukai.

 

kiek suprantu, zeme Lietuvoje privati, keliai valomi. Tad kur vazinetis, jei konkreciai, Vilniaus apylinkese?

 

o kodel tu galvoji kad su juo po pelkes ir purva negalesi vazinet?

 

ne mano skoniui su tokia karve listi i miska :) as jau geriau su T-72 :pirat:

 

 

Kur su sita vaziuosi , t 72 sedes.... Taigi ne darbui o pramogai...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pilni laukai.

 

kiek suprantu, zeme Lietuvoje privati, keliai valomi. Tad kur vazinetis, jei konkreciai, Vilniaus apylinkese?

 

o kodel tu galvoji kad su juo po pelkes ir purva negalesi vazinet?

 

ne mano skoniui su tokia karve listi i miska :) as jau geriau su T-72 :pirat:

 

idomus tu, pats paklausei, pats atsakei. Kur tu su juo vazinesi Lietuvoj? cia du kartus per metus buna sniego. Ir tikrai ne tiek kad pirkt specialiai tam pritaikyta automobili. Aisku as nemates ir neciupinejes gyvai tokio aparato, tai nezinau ar tiktu purvui ir t.t. bet pirkt "sniego mobili" musu salygom tai ka zinau..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus tu, pats paklausei, pats atsakei.

 

tokia abejone gyvenant civilizuotoje ir tankiai apgyvendintoje europoje labai naturali: kur vazinetis su 4x4? Bet va jus kazkur vazinejates, tai as ir klausiu, gal yra variantu. O sniego, tai ne visos ziemos Lietuvoje tokios, kaip praeita.

 

Grynai is technines puses, tai man t.p. sunku pasakyti, kaip elgtusi toks prietaisas purvyne. Jei kas pakomentuotu, buciau dekingas.

 

Spaudimas i ploto vieneta jame sumazintas, bet ne iki idealo, idealu butu 44 coliu ratai (nepamenu plocio.) Padangos, kiek pamenu, universalios: pusiau terrain, pusiau asfalto, deepak FC II. Sniegui tas tinka, nes sniege vis tiek nebuksuosi, jei nenori sesti ant asiu. Diffo uzrakinimo priekiniam tiltui truksta, bet tas greitai istaisoma tokiam modeliui. Linges noretusi pasikeisti i 4linka su oro pagalvemis, bet, labai nelakstant, galima kenteti.

Ko tikrai neisivaizduoju, tai body liftas vs pakabos pakelimas: pakaba pas mane vargu ar kelta, man rodos 38'' ratams hiluxui uztenka body lifto. Ka tai reikstu Lietuvos salygomis - jokiu minciu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomus tu, pats paklausei, pats atsakei.

 

tokia abejone gyvenant civilizuotoje ir tankiai apgyvendintoje europoje labai naturali: kur vazinetis su 4x4? Bet va jus kazkur vazinejates, tai as ir klausiu, gal yra variantu. O sniego, tai ne visos ziemos Lietuvoje tokios, kaip praeita.

 

Grynai is technines puses, tai man t.p. sunku pasakyti, kaip elgtusi toks prietaisas purvyne. Jei kas pakomentuotu, buciau dekingas.

 

Spaudimas i ploto vieneta jame sumazintas, bet ne iki idealo, idealu butu 44 coliu ratai (nepamenu plocio.) Padangos, kiek pamenu, universalios: pusiau terrain, pusiau asfalto, deepak FC II. Sniegui tas tinka, nes sniege vis tiek nebuksuosi, jei nenori sesti ant asiu. Diffo uzrakinimo priekiniam tiltui truksta, bet tas greitai istaisoma tokiam modeliui. Linges noretusi pasikeisti i 4linka su oro pagalvemis, bet, labai nelakstant, galima kenteti.

Ko tikrai neisivaizduoju, tai body liftas vs pakabos pakelimas: pakaba pas mane vargu ar kelta, man rodos 38'' ratams hiluxui uztenka body lifto. Ka tai reikstu Lietuvos salygomis - jokiu minciu...

 

ka tu cia svaigsti? a? tau uzuojautos reik kad nera blokiruotes ar kad ratai tik 38" ?

pats paskaityk ka rasai cituoju: ......pakaba pas mane vargu ar kelta, man rodos 38'' ratams...... nueik i garaza ir paziurek kelta ar nekelta. jomajo

 

susinervinau blemba :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
filmuotis šou visokiuose... :) šiaip nėr ko norėt iš konkretiems tikslams paruošto auto... kiekvienam savo....

 

Haha, aiskiau nepasakysi. Taskas. Nuomones sutapo. Gaila, pripranti prie zmogus gero, teks atsisakyti :cry:

Aciu gerbiamiesiems donams uz pagalba.

 

p.s. kai kuriems "donams" reiketu pakalbeti su manimi asmeniskai. na, visokiu buna, visumoje man padejote, dar karta aciu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
gal bent foto ymesk?alia parasei, ,''kaip sitas''....pas mane daug gali but tokiu...''kaip sitas''.

 

pagal forumo taisykles, reklama perku-parduodu lyg tai uzdrausta? Jei moderatoriai leis, tai idesiu linkus ir tech. duomenis.

 

Taip del tech. duomenu manes gal liabai nemus:

 

210 tukst(pradzioje pamirsau prideti tukstancius :( ) km rida, svoris - 1800kg, 38'' žieminiai pjaustyti viduryje ir dygliuoti iš išorės, prasti 35'' vasariniai, 5.29 diff perdavimas, elektrinis rear diff lock(originalas), priekis be diff lock, 2.4L dyzelis, LM105 body, atidarytas duslas, body lift-as 10-12cm. Atsarginių lingių komplektas, nauji amortikai priekyje. Reikia - pakeisti priekinio tilto salnikus, 1/2 dienos darbas, bet geriau ardant iš karto front diff lock-ą įsistatyti. Šitam modeliui priekinis ir galinis yra keičiami(taip mane informavo), todėl reikėtų susigaudyti 5,29 galinį diferencialą su užrakinimu ir dėti į priekį. Papildomos įrangos - 12v kompresorius(38'' pripučia per kelias minutes), domkratas. Gervė, buferis, gražūs halogenai, turbina - atleiskite, ne mano stilius, kam reikės, pasidarys. Kas nori - tarkime islandijoje iki 1000lt kainuoja 4link štangos, žmonės sako, kad gerai suprojektuotos(top gear polar expedition daug kas turbūt matė? youtube yra), kas moka virinti ir susigaudys oro pagalves/spyruokles - galima padaryti gerą daiktą.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o variklis nepersilpnas tokiems ratams :scratch:seip atrodo ispudingai :) o ka jis kainuotu lietuvoi???

 

Kaip sakiau, 5.29 perdavimo laipsnis(beje, ko gero didziausia perdirbimo kainos dalis yra pamazintas perdavimo laipsnis, diffo derinimas, detales - tas kainuoja), kreiserinis greitis 80-90 pasiekiamas, buvau isukes iki 110-120, bet perspejo, kad buvo variantu, kad sprogo padangos, todel labai nerizikavau. Itariu, kad sprogo del nuleisto oro...

i kalna - na, ziurint koks kalnas, jei LT, tai kalnu nera. Turbina ideti - tarkime 1000Lt apynauje is ebay, ir viskas, sitam varikliui turbina leidziama ir daug kas ideda.

Kiek LT kainuotu tai klausimas Lietuvoje esantiems, man jis kainavo apie 7000E. Vien ratai kainuotu 2000E, todel man buvo normalu uz tokia rida. O daugiau - ges tiek, kiek ir kaip vazinesi, tik sito agregato remontui duobe ar keltuvas nereikalingi, visa kita - forumas draudzia reklamuoti vienus modelius pries kitus, bet privalumas aiskus - patikimas, paprastas ir remontuojamas. Uz koki 1000E gali nusipirkti koki dauzta ar nepraejusi technikines hiluxa detalems, kai kurie su vidutines kokybes 38''...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.