Pereiti prie turinio

OF 99 metu ABS


Rekomenduojami pranešimai

tai niekas nera su tai susidures? rolleyes.gif

 

ABS viena is daznesniu bedu ne tik pas Frontes, bet ir apskritai pas Opelius. Pas mane irgi ABS grybavo po pusnis pavazinejus, kol galiausiai visai uzlinko(zyzimo garsas, kuris atsiranda staigiau stabdant nebeissijungia nei atleidus stabdi, nei apskritai uzgesinus varikli. teko istraukt rele ir ABS apskritai atjungt. Kolkas netvarkiau nieko, bet rudeni teks, nes ziema nuspaudus stabdi be ABS masina iskart eina skersa(turbut kazkuris ratas netolygiai truputi stabdo) O patart nelabai ka ir patarsi. Arba perki naujus daviklius, jei pinigine leidzia, arba ieskaisi srote. Keiti ir ziuri dingo bedos ar ne.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 5 savaičių...

labas,

nezinau ar pas tave tokia pati ABS sistema kaip pas mane,naujas daviklis originalus kainuoja 1500lt , kitas variantas pirkti su visu suportu, nes cielo daviklio srote neisims. as pirkau JAV po 60 zaliu (apie 180lt) .Kol kas laiko normaliai

Tavo vietoj nuvaziuociau pirma pas normalu elektrika kuris nuosekliai visa sistema patikrintu ir tik po to kazka keisciau ar remontuociau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas,

nezinau ar pas tave tokia pati ABS sistema kaip pas mane,naujas daviklis originalus kainuoja 1500lt , kitas variantas pirkti su visu suportu, nes cielo daviklio srote neisims. as pirkau JAV po 60 zaliu (apie 180lt) .Kol kas laiko normaliai

Tavo vietoj nuvaziuociau pirma pas normalu elektrika kuris nuosekliai visa sistema patikrintu ir tik po to kazka keisciau ar remontuociau.

Gal gali detaliau, kur tu ten pirkai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Na pirmiausiai, kad investicija nepasirodytų nereikalinga, siūlyčiau patikrinti laidus iki daviklių.

Asmeniškai aš esu susidūręs su tokia situacija (tiesa ne Opel automobilyje), kai nepabijojau susitepti rankų ir sutaupiau pinigų ;)

Tereikėjo tik nutrūkusį laidą sujungti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.