Pereiti prie turinio

„Chrysler“ atšaukė 2,7 mln. „Jeep“ visureigių


Neandartalietis

Rekomenduojami pranešimai

„Chrysler“ atšaukė 2,7 mln. „Jeep“ visureigių

Bus atšaukiami 1993-2004 metų „Jeep Grand Cherokee“ ir 2002-2007 metų

 

http://auto.delfi.lt/autonaujienos/chrysler-pasispyriojo-ir-vis-tiek-atsauke-27-mln-jeep-visureigiu.d?id=61664131

 

Dabar klausimas, kaip su Lietuva ? Galioja ar ką keičia / ar fig tau o ne garantiją ? :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Amerikos saituose kažką perskaičiau, kad jei ant jūsų atšaukto Jeep nėra sumontuotas Chrysler farkopas, tai jį jums sumontuos, o jei stovi kitoks farkopas, ne Chrysler gamybos, tai jį turės pakeist kitu. Farkopas apsaugo plastikinį kuro baką nuo tiesioginio smūgio avarijos metu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip tik ieskojau farkopo:-)

Amerikos saituose kažką perskaičiau, kad jei ant jūsų atšaukto Jeep nėra sumontuotas Chrysler farkopas, tai jį jums sumontuos, o jei stovi kitoks farkopas, ne Chrysler gamybos, tai jį turės pakeist kitu. Farkopas apsaugo plastikinį kuro baką nuo tiesioginio smūgio avarijos metu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rasiau pagrindiniu info@autobrava.lt ir gavau atsakyma toki kad mano 2,7 crd netinka:

"Jūsų automobiliui yra vienas gamintojo atšaukimas, tačiau pakolkas jo negalima atlikti europai skirtiems automobiliams. Kai tik tokia galimybė atsiras Jus apie tai informuosime"

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rasiau pagrindiniu info@autobrava.lt ir gavau atsakyma toki kad mano 2,7 crd netinka:

"Jūsų automobiliui yra vienas gamintojo atšaukimas, tačiau pakolkas jo negalima atlikti europai skirtiems automobiliams. Kai tik tokia galimybė atsiras Jus apie tai informuosime"

 

Pas mane toks pat 2,7 CRD atsake kad yra vienas atsaukimas M35 kazkas su oro pagalvem, galima pagooglint.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.