Pereiti prie turinio

Kursiu Nerija


sibirass

Rekomenduojami pranešimai

Dažnai Nidoje būnu...

 

jei trumpai. Nida - daug kavinių restoranų ir maxima. Žmonių kaip kada, dažniausiai pilna vokiečių ir rusų. Dviračio takų yra, galima pasivažinėti, pasiplaukioti laivu.

 

Preila. Daug tykesnis ir ramesnis kampelis. Kai būnu Nidoje visada važiuoju į preilos paplūdymį. nes žmonių daug mažiau, mašiną pasilieku prie pat jūros. Parduotuvė preiloje ankščiau buvo viena dabar lyg dvi.

 

Pervalka. Dar tylesnis ir ramesnis kampelis. bet net parduotuvės nėra man atrodo :)

 

Juodkrantė. tai tik kažkoks pravažiuojamas miestelis (bent jau man). nėra tos ramybės kokia tarkim preiloj ar toj pačioj nidoj vakare.

 

Kainos. Na, aš neskaičiuodamas kelto ir ekologinio (tiesiog nereikia man jų mokėt), ir turėdamas kur gyventi tikrai nelaikau Nidos labai brangiu kurortu. :) o šiaip tai jei viską skaičiuoti - poilsis gausis kaip į egiptą nuskrist :D

 

čia geras puslapis rasti kur gyventi visame pajūryje http://www.priejuros.lt/

 

P.s kas dėl lankytinų vietų - rekomenduoju į negyvąsias kopas būtinai užsukt ir prie saulės laikrodžio :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasmet vaziu0ju i Preila, vienu metu buvau supykes kad daug kainuoja, ir lietus lyja, bet po graikijos,ispanijos,kroatijos kurortu ir zmoniu mases vis kartoju kaip vistik gera butent Preiloje. Gal cia del to kad nuo vaikystes tevai vezdavosi yra patys geriausi prisiminimai, bet ir dabar su savo vaikais vaziuoju ir kaifuoju beziuredamas kaip jie laksto smelio platybese be zmoniu. Tu pramogu net nesinori, o paplaukiot jachta, pazvejot mariose, ar nuplaukt i ventes raga Labai jega plauk baidarem nuo nidos iki juodkrantes mariomis per bangas :) ir .t.t pasiulymu pilna.

Del kainu nezinau ar brangu skaitosi pvz maistas,bet kad Nidos maximoj kainos tos pacios kaip Vilniuj. Na cili picoj nuolaidos mazesnes buna..

Sakyciau Lietuviskas ramaus pajurio pliusas tas kad jei atsiranda laiko gali neplanaves per kelias valandas nulekt, bet istikro gaunasi atvirskciai, noredamas gauti pigesne nakvyne rezervuojames po naujako, o tada jau kaip papuls orai, na bet vistiek prasisklaido tie debesis kazkada:)

Nakvyne 8 naktys po 170 lt 2 suauge 2 vaikai 1360 LT maistas virtuvelej gaminamas kaip namie,neskaiciuoju, alus kabake arba is buteliu su karshiu prie mariu papigiaj, kuras 350km i viena puse tai i abi 300 lt (kazkada 100 budavo:)) keltas 50, ekologinis 20. Na gaunasi virs 1700 lt be maisto, tai realiai i netolima kroatija tik reklamose atrodo dvigubai pigiau o kai nuvaziuoji 4iese viskas vistike isbrangta.

Bet siaip tai jo, Lietuviai pripuxli su serviso nebuvimu onakvyniu ar kempingu kainom europietiskom, nors kemperiu kitur statyt nelegalu bet daznai tautieciai pas zmones kiemuose randa graziu vietu su vaizdu per langa.. o ir ekologinis 5 x brangesnis kemperiui, nu vienu zodziu cirkas gaunas.

 

Palangoj buvau gal max 10 kart gyvenime ir kaskart nupurto. Nors paauglystej buvo pats gazas ten. taip kad nebus cia vienakreiksmiskos nuomones, priklauso ko nori- ramybes ar tuso. o samone ar nesamone ten vaziuot, bet zmones vistiek ten vaziuoja, vieni is ipratimo, kiti del ramybes, treti del to kad reikia pamatyt savo akim ta unikalu gamtos grozi.. neveltuj i pasaulio unesco pavelda itrauktas sis gamtos kampelis.

post-15-13714583406716_thumb.jpg

post-15-13714583525657_thumb.jpg

post-15-1371458371561_thumb.jpg

post-15-1371458390489_thumb.jpg

Redagavo skystis
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal ne į temą labai, bet man įspudį paliko Saaremo salos, toks jausmas kad Nidoje-o žmonių nerasta, gamta kiek kitokia jau, ir begaliniai pliažai be žmonių, kainos normalios, aišku su kemperiu geriausia ten keliauti. Pas mus ant jūros kranto laužo nepakūrensi, o ten problemų nėra. Pasižiūrėti yra ką, tik barų nelabai matėsi ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Estijos salynas, susisiekimas keltais. Keliavom su kemperiuku savaitę , nakvojom vis kitoje vietoje. Dvi didesnės salos, skiriasi pliažai-vienur akmenys kitur smėlis. Šlaitai po kelis metrus-skalūno, ten netoli keltas Estonija nuskendo tai atminimo stulpeliai iš skalūno sudėti, apkasai ir įtvirtinimai nuo karo likę. Pagrinde suomiai ir estai ten poilsiauja. Keliukai kai kur asfaltas, kai kur skalda, daug nemokomos informacijos žemėlapių ir panašiai TIC įvairiomis kalbomis. Palapines statomos priekrantės miškeliuose , paliekamos per dieną kai eskursuojama, niekas neliečia, saugu ramu tvarkinga.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pritariu, tikrai įdomiau keliauti į Saarema salas nei į Nidą. Kuuresare miestelyje (didžiausias Sarema salose) net restorane kainos nesikandžioja, yra parduotuvės ir t.t. Apskritai kelionė su liekamąja verte. Nida ir apskritai visa Neringa kampelis kuriame viskas brangu ir viskas draudžiama. Aš mieliau renkuosi Liepoją nei Nidą - kelionė trumpesne (laiko prasme) ir pigesnė, kainos mažesnės negu Lietuvoje, pramogų daugiau, pažiūrėti tikrai yra į ką.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziavome dviraciu zygyje klaipeda-kintai-ventes ragas tada privaciu keltu i pervalka nakvyne ir t.t tada nida ir atgal juotkrante - smiltyne - klaipeda. Labai buvo viskas fain... Nakvyne buvo viesbutyje Vilabaldininkas ant mariu kranto, jie ir organizavo zygi. Kainos labai padorios vakariene ir pusryciai taipogi itin itin gausus ir nebrangus. (parduotuve yra) :) Jeigu keliausite rekomenduoju sia vieta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziavome dviraciu zygyje klaipeda-kintai-ventes ragas tada privaciu keltu i pervalka nakvyne ir t.t tada nida ir atgal juotkrante - smiltyne - klaipeda. Labai buvo viskas fain... Nakvyne buvo viesbutyje Vilabaldininkas ant mariu kranto, jie ir organizavo zygi. Kainos labai padorios vakariene ir pusryciai taipogi itin itin gausus ir nebrangus. (parduotuve yra) :)/> Jeigu keliausite rekomenduoju sia vieta.

 

 

Na mums minciu buvo kile prasiplaukt su valtele nuo vilniaus iki nidos, bet va klubieciu prisiklausiau kurie tai bande sako labai ner ka veikt valtyje visa savaite:) o vaizdai tai superiniai ypac nemuno ziotyse.

 

o del estijos tai tikrai labai i tema info, vien jau tai veza kad visai salia ir nebrangiai gaunasi.

na bet velgi issinuomok tu savaite kemperiuka kad geras jau vien ant jo paliksi pora tukstanciu..

o bus noro rasyk dar plz apie saaremus, ir foto vstudiju kaip chimik'as pasakytu:)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Megstame Nerija, apsistojame visada Pervalkoje, galima surasti apgyvendinima normalem kainom. Pervalkos pakrastije-link Preilos ira dar nuo sovitmecio poilsio namai, min. komforto, bet ne brangu. Virtuve, sale, tulikas kitame pastate, dusas bendras. Ka veikti ira tiem, kas megsta aktivu poilsi, gribai, uogos, zukle, dviraciai... Usimaneme arciau vakaro saslo, sedom su zmona ant dviraciu-ir i Nidos Maxima, griztame jau patamseje, matau zmona mane aplenke smarkei pagreitejusi-pasivijau , klausiu:" kas cia per sprintas", jokesi:"kad tu matitum , kad vos ne dejai priekiniu ratu sernui i sikna, kuris pakelio kruomose kazka valge-dar greicau suktum pedalus" biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kasmet vaziu0ju i Preila, vienu metu buvau supykes kad daug kainuoja, ir lietus lyja, bet po graikijos,ispanijos,kroatijos kurortu ir zmoniu mases vis kartoju kaip vistik gera butent Preiloje. Gal cia del to kad nuo vaikystes tevai vezdavosi yra patys geriausi prisiminimai, bet ir dabar su savo vaikais vaziuoju ir kaifuoju beziuredamas kaip jie laksto smelio platybese be zmoniu. Tu pramogu net nesinori, o paplaukiot jachta, pazvejot mariose, ar nuplaukt i ventes raga Labai jega plauk baidarem nuo nidos iki juodkrantes mariomis per bangas :)/> ir .t.t pasiulymu pilna.

Del kainu nezinau ar brangu skaitosi pvz maistas,bet kad Nidos maximoj kainos tos pacios kaip Vilniuj. Na cili picoj nuolaidos mazesnes buna..

Sakyciau Lietuviskas ramaus pajurio pliusas tas kad jei atsiranda laiko gali neplanaves per kelias valandas nulekt, bet istikro gaunasi atvirskciai, noredamas gauti pigesne nakvyne rezervuojames po naujako, o tada jau kaip papuls orai, na bet vistiek prasisklaido tie debesis kazkada:)

Nakvyne 8 naktys po 170 lt 2 suauge 2 vaikai 1360 LT maistas virtuvelej gaminamas kaip namie,neskaiciuoju, alus kabake arba is buteliu su karshiu prie mariu papigiaj, kuras 350km i viena puse tai i abi 300 lt (kazkada 100 budavo:)) keltas 50, ekologinis 20. Na gaunasi virs 1700 lt be maisto, tai realiai i netolima kroatija tik reklamose atrodo dvigubai pigiau o kai nuvaziuoji 4iese viskas vistike isbrangta.

Bet siaip tai jo, Lietuviai pripuxli su serviso nebuvimu onakvyniu ar kempingu kainom europietiskom, nors kemperiu kitur statyt nelegalu bet daznai tautieciai pas zmones kiemuose randa graziu vietu su vaizdu per langa.. o ir ekologinis 5 x brangesnis kemperiui, nu vienu zodziu cirkas gaunas.

 

Palangoj buvau gal max 10 kart gyvenime ir kaskart nupurto. Nors paauglystej buvo pats gazas ten. taip kad nebus cia vienakreiksmiskos nuomones, priklauso ko nori- ramybes ar tuso. o samone ar nesamone ten vaziuot, bet zmones vistiek ten vaziuoja, vieni is ipratimo, kiti del ramybes, treti del to kad reikia pamatyt savo akim ta unikalu gamtos grozi.. neveltuj i pasaulio unesco pavelda itrauktas sis gamtos kampelis.

 

skaitau lyg mano paties rasyta:) as irgi nuo vaikystes visalaika buvau vezamas, dabar vaikus vezioju. su viskuo sutinku 100% isskyrus kainas. galima rasti ir pigiau :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas liečia šernus ir briedžius... žiemą vis pataikau ant tik ką praėjusio briedžio pėdsakų :) o šernai, stirnos ir briedžiai tai nervina jei naktį (taip dažniausiai išeina, kad atvažinėjam kai jau tamsu) - tai lenda po ratais <_<

 

 

šiemet beje Nida - Preila naujas dviračių takas nutiestas. kol su langete ant kojos, nebandžiau, ale sakė kad labai geras :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.