Pereiti prie turinio

Marių Takas 2013


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 83
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Gal kas is Svencioniu puses dalyvausit reiketu po renginio 4 padangas tewn nuvezti(gera bonka garantuota...)... :rolleyes:/>

Planuoju atlėkt šeštadienį ryte iki rotušės, dalyvaut neišeis, nes popietė užimta.Padangas galiu prigriebt, tą pačią dieną lėksiu link Ignalinos pro Švenčionis, tai nuvežčiau.Mano alio 8 682 12752 B)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ikels renkginio pradzioje...ar jau nori trekus per naktis modeliuoti :lol:/>/>

 

Noriu buti pasiruoses navigacija is anksto, o ne renginio pradzioj paaiskes jog tiesiai i navigacija neisikelia, reikia adapteriu ir t.t. ir pan. Pamenu kai per Pabrada, jeigu kazkas nebutu adapterio atminties kortelei jungti i usb paskolines, butume isvis negave tasku, nes GPS prijungus tiesiai prie Merio kompo, kompa reikia perkraudineti :blink:/>

Redagavo turcinas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koordinates kaip ir visur ir visada duodamos prisiregistravus renginio starto vietoje.

Manau daugiau diskusiju netesime, visi gaus lapus su koordinaciu sarasu, lygybe-brolybe...

Nebus tada gudresniu uz kitus...visiems bus vienodos salygos...

Kitas dalykas yra tai, kad renginio taskai tikrai neturi buti visiems viesai skelbiami,

nes yra nemazai gudruciu, kurie i renginius nevaziuoja, bet organizuoja toje pacioj vietoj pakatuskes,

o kas nes atsakomybe kai bus pridaryta zalos?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koordinates kaip ir visur ir visada duodamos prisiregistravus renginio starto vietoje.

Manau daugiau diskusiju netesime, visi gaus lapus su koordinaciu sarasu, lygybe-brolybe...

Nebus tada gudresniu uz kitus...visiems bus vienodos salygos...

Kitas dalykas yra tai, kad renginio taskai tikrai neturi buti visiems viesai skelbiami,

nes yra nemazai gudruciu, kurie i renginius nevaziuoja, bet organizuoja toje pacioj vietoj pakatuskes,

o kas nes atsakomybe kai bus pridaryta zalos?

 

Man tai skamba saziningai :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai skamba saziningai :liux:/>

USB adapteri galesiu vel paimti, tik man tai nepades. Mano Magelanui negaliu ikelt, reikia ranka suvedinet. Pabrade per skubejima suklydau 1 skaiciu ir myniau i pievas. Praradau laiko kol susigaudziau. Dabar buvo rasyta kad koordinates bus ketvirtadieni. Nereikia ju skelbt viesai - kiekvienam i pasta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mariu takas stovykla.docStovyklos Koordinates pagal Maps

509799, 6083426 (LKS)

54.886834, 24.152731 (WGS)

54° 53' 12.6", 24° 9' 9.83" (WGS)

http://www.maps.lt/map/default.aspx?lang=en#obj=509810;6083417;Marked%20location;&xy=509903,6083344&z=25000&lrs=vector,stops,zebra

Redagavo NissanFan
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koordinates kaip ir visur ir visada duodamos prisiregistravus renginio starto vietoje.

Manau daugiau diskusiju netesime, visi gaus lapus su koordinaciu sarasu, lygybe-brolybe...

Nebus tada gudresniu uz kitus...visiems bus vienodos salygos...

Kitas dalykas yra tai, kad renginio taskai tikrai neturi buti visiems viesai skelbiami,

nes yra nemazai gudruciu, kurie i renginius nevaziuoja, bet organizuoja toje pacioj vietoj pakatuskes,

o kas nes atsakomybe kai bus pridaryta zalos?

 

pagaliau protingas ir saziningas sprendimas icon_thumright.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Help, Help, Help!!! Navigacija mano liko toli prie juros :(/>/> gal kas turi lysna paskolint?? p.s skolingas neliksiu...

 

Kazka pavyko susirast. Vaziuosim su tuo ka turim :)/> orentuosimes palei zvaigzdes :)

Redagavo Simas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.