Pereiti prie turinio

" Paparčio žiedas" 2013


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 174
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Gerb Orgai, būkit geri, įkelkit turizmo rezultatus smile.gif. Tikrai ne man vienam įdomu sužinot greičio ruožų laikus, kas per kiek laiko kiek KP surinko... užtektų ir protokolų foto įmest, kad nereiktų vargt su lentelėm.

iš anksto dėkingas... rolleyes.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

varzybos geros,tik man nelabai patiko laiko limitas varzyboms,2 val i viena puse, dvi i kita puse,nebaigtas ratas neuzskaitomas. realiai varzybos buvo sustabdytos 14 val. Apdovanojimai pagal dienotvarke 19 val. tai yra 5val laukimo. tai kam laukti tiek,kai varzybos gali testis iki 17val kaip ir buvo parasyta. vaziuoti 200km i viena puse ir pravaziuoti 4 val. (reliai 3 val ,nes dar nusimete po pusvalandi vaziuojant i viena puse ir kita) tai bent jau asmeniskai man mazoka. Siulyciau kita karta nedaryti tokiu ribojimu.

p.s. cia tik mano nuomone :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

icon_question.gif

Gerb Orgai, būkit geri, įkelkit turizmo rezultatus smile.gif. Tikrai ne man vienam įdomu sužinot greičio ruožų laikus, kas per kiek laiko kiek KP surinko... užtektų ir protokolų foto įmest, kad nereiktų vargt su lentelėm.

iš anksto dėkingas... rolleyes.gif

 

icon_question.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerb Orgai, būkit geri, įkelkit turizmo rezultatus smile.gif. Tikrai ne man vienam įdomu sužinot greičio ruožų laikus, kas per kiek laiko kiek KP surinko... užtektų ir protokolų foto įmest, kad nereiktų vargt su lentelėm.

iš anksto dėkingas... rolleyes.gif

 

Kvepia tuo kad protokolai jau peciui pelenais pavirto :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne Ne nakti po renginio kazkoks tamsiai apsirenges pilietis isliukino i nameli ant ratu ir visi dokumentai prapuole :D/> taip kad ieskokit tamsiai apsirengusio zmogaus pas ji turetu buti :D/> KAS BUVO TAMSIAI APSIRENGES :?:/> :D/>

Ne as...

post-115-13739123136558_thumb.png

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne Ne nakti po renginio kazkoks tamsiai apsirenges pilietis isliukino i nameli ant ratu ir visi dokumentai prapuole biggrin.gif taip kad ieskokit tamsiai apsirengusio zmogaus pas ji turetu buti biggrin.gif KAS BUVO TAMSIAI APSIRENGES icon_question.gifbiggrin.gif

 

Tai as mačiau kaip išėjo iš kemperio kažkoks tamsuolis su šusnim dokumentų, ir pagalvojau dar naktis o orgai jau dokumentus į archyvus neša

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.