Pereiti prie turinio

MP II galo pakelimas


duonis

Rekomenduojami pranešimai

Prieki pakeliau susukes traversa, pasikele kokius 4 cm. Galui pakelti galvojau i spyruokles tarpus ikisti gumas, bet draugas sukritikavo, sake geriau kisti po spyruoklem plokstelesn nes nuo gumu luzta spyruokles, o gumos suseda. Kaip jus keliate gala? Reikia pakelti kokius 5 cm. Gal kas turite issitekine, ar zinote kur pirkti ploksteles po spyruoklem. Jei nesudetinga istekinti, gal kas turite brezini su matmenimis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man kaip naujokui, dar reikia paaiskinimo kas tas Gr'as :). Skaiciau, kad galima parinkti nuo kitu spiruokles, bet nuo kurio konkreciai tai nezinau ir ar daug darbo ir kiek kainuoja šrote tos spiruokles? As galvoju apie paprastesni varianta, mano nuomene, po spiruoklem kisti istekintas ploksteles, bet ar taip galima daryti tai nežinau. Kitas dalykas iš kur tas plokšteles gauti ir ar šis variantas pigesnis ir paprastensis.

Noriu, kad pasidalintumete patirtimi. Juk aš ne pirmas ir nepaskutinis keliu Pajerikui gala.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patikek ne viena valanda praleidau siame forume noredamas susipazinti su sia masina. Bet konkreciai i mano klausima atsakymo neradau. Rasoma apie spiruokliu keitima, kitus dar brangesnius variantus. Rasoma ir kad kisa po spiruokle, bet konkreciai ka kisa, kur nusipirkti, ar kaip pasidaryti neradau. O Nissan Patrol spiruokles istatyti daug vargo, jos tinka, ar reikia perdaryti kazka? Gal kas zinote kiek kainuoja srote? Gal kas turite pardavime? Kaip paskui su technikine reikalai?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...
  • 1 metų...

Vat dabar uzsipisi kryzmes keist, nes gamykliniai kardano kampai pasikeite. Ne viena karta sakiau, kad norit pasikelt, uzsidet didesnius ratus, darykit body lifta, visi agregatai, trasmisijos mazgai, lieka savo gamyklinese padetyse.

Iki 5-6 cm niekas nelūžta ir nebyra, išbandyta ir ant ilgojo ir ant trumpojo MP II , o jau 10cm ar net 15cm manau reiks caster kit'o.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Taip ir nesupratau kokias spyruokles deti i MP II Trumpo gala kad pakiltu apie 5 cm. DaugiU tikrai nereikia...

prieki torcus susuksiu, o gale ka ?

Ar imti is merio guminius spyruokliu padeklus ?

 

P.s. beje, parduotuveje pasake kad ilgojo spyruokles trumpesnes nei kad trumpojo...isejau isiziojes....

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.