Pereiti prie turinio

Pulsiuoja motoras


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 50
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

pabandziau, kaip pulsavo taip pulsuoja nuemus fiske, gazuot nebandziau ryt pabandysiu, gal domejaisi kiek naujas kainuoja?

 

pas mane nepulsavo, tik springo nuspaudus gaza staigiai. naujo kainos dar nezinau, bet issivaizduoju kad nuo 170 iki 500gali but priklausomai nuo gamintojo lievumo biggrin.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

laba,snd pabandziau nuimti fyske nuo srauto darbas nepasikeite, bet jo apsukas tada variklis sunkiai kelia, issiemiau visa srauto matuokle, nuimdamas fyske pastebejau kad prie fyskes plasmasinis kembrikas pavyniotas juoda izoliacija nuvyniojes pasyebejau, kad vienas laid as nugrynintas lietuvaicio ir raskrutke prisuktas prie kito, nuemus ta laida, variklio apsukos padideja iki 1000 apsuku, bet vis vien variklis pulsuoja, dada uzsidega "cekas" . Kiek is viso laidu pas tave, ateina y srauta?Pas mane iki fyskes ateina 5 laidai(jie ant fiskes sunumeruoti) pirmas pas mane nupjautas ir y fiske nepajungas jis nugrynintas ir ykirstas y 3zalia laida

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ten prie laidu sunumeruota, pas mane 1 uzlietas,ziurint is priekio desinej puseje pirmas. dar paziurek gal ir pas tave tam kembrike yra 5 laidas ir jis nepajungtas?

susirask "originalu" srauta..gal jayu kazkas bus chimicines....pritaikes taip sakant...

p.s. kazkada seniai su golfo termostatu vargau panasiai...kol issiaiskinau, kad pastatytas nuo 1,3 o ne nuo 1,6 litro..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.