Pereiti prie turinio

Wrangler ar 2,5 ar 4,0


Albert

Rekomenduojami pranešimai

kuro sanaudos tai cia viskas aisku, su 4,0 tai smarves turetu uztekt, o vat su 2,5, ar ne bus per silpnokas. Nes kaip visada renkai pagal ekonomiskuma, o paskui piksi kad yra silpnokas ir daznai pazeminta reikia jungt?

turėjau wranglerių su visais varikliais:

2.5 - važiuoja taip sau, net ir su standartiniais 29" ratais, mieste ryja apie 15 ltr.

4.2 - geras sukimo momentas, gerai važiuoja iki 33 ratų, mieste ryja apie 20 ltr. (dujų apie 22, nes tinka paprasčiausia įranga)

4.0 - lekia kap raketa, srebia apie 20 ltr., pats geriausias variantas tarp noro turėti įvaizdį (vairuoti wranglerį) ir neapsujuokti startuojant iš vietos :D visais variantais automatas srėbs porą litrų daugiau :D

dar yra ekonominis variantas - perki papigiaiską 2.5 wranglerį ir dėdi į jį dyzelinį variklį.

Aš pats įsidėjau 2.8td rocky, važiuoja kaip su 4.2 benzu, su 33" ratais ryja apie 10 ltr. saliaros :D

tačiau pats geriausias ir originalus variantas - naujas wrangliorius su 2.8crd (170 aj) varikliu 8)

  • Like 1
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu del ekonomiskumo tai cia jau klausimas :lol: su dujom jau pigiau, ir man atrodo pigiau butu idet dujas negu keisti varikli :?

 

Klausykit, gal kas zino kiek kiek kainuoja atvezimas ir muitas is USA? Ziurejai kad galima rast YJ uz 3000-4000 $ :roll: vot tik idomu kiek realiai jis kainuos jau pas mus :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu del ekonomiskumo tai cia jau klausimas :lol: su dujom jau pigiau, ir man atrodo pigiau butu idet dujas negu keisti varikli :?

 

Klausykit, gal kas zino kiek kiek kainuoja atvezimas ir muitas is USA? Ziurejai kad galima rast YJ uz 3000-4000 $ :roll: vot tik idomu kiek realiai jis kainuos jau pas mus :D

 

grubiai skaiciuok apie 3000 usd ,tik neaisku kaip ju jo sertifikavimu ,nes nuo liepos 1 kazka keis.Bandysiu artimiausiom savaitem savo cherokee varyt,tai kai zinosiu konkreciau parasysiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu del ekonomiskumo tai cia jau klausimas :lol: su dujom jau pigiau, ir man atrodo pigiau butu idet dujas negu keisti varikli :?

 

Klausykit, gal kas zino kiek kiek kainuoja atvezimas ir muitas is USA? Ziurejai kad galima rast YJ uz 3000-4000 $ :roll: vot tik idomu kiek realiai jis kainuos jau pas mus :D

kadangi wranglerio parvežimas kainuoja vienodai (aišku priklauso iš kurios valstijos), YJ imti neapsimoka, tik TJ :D

ir apskritai, wranglerio papigiai nenupirksi, kaip ir toyotos :? vieno dėl įvaizdžio, kito dėl patikimumo :roll:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
nu del ekonomiskumo tai cia jau klausimas :lol: su dujom jau pigiau, ir man atrodo pigiau butu idet dujas negu keisti varikli :?

 

Klausykit, gal kas zino kiek kiek kainuoja atvezimas ir muitas is USA? Ziurejai kad galima rast YJ uz 3000-4000 $ :roll: vot tik idomu kiek realiai jis kainuos jau pas mus :D

 

grubiai skaiciuok apie 3000 usd ,tik neaisku kaip ju jo sertifikavimu ,nes nuo liepos 1 kazka keis.Bandysiu artimiausiom savaitem savo cherokee varyt,tai kai zinosiu konkreciau parasysiu

 

niekas ten kol kas nesikeite su sertifikavimu ,reikia ,kad visos lempos E raide turetu (net numerio apsvietimo),idedi priesrukini ir posukiu atkartotojus ,duodi dar kazkiek litu ,kad dar geriau sviestu ir masina jau tinkama eksplotuot LT :) .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.