Pereiti prie turinio

NT 2.7 tdi gedimas su variklio kuro sistema


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki reikai pagalbos su terranu 2.7 tdi pradejo antlaisvu pulsuot apsukos, po kiek laiko pasidare taip kad nesikuria

uzkuriau viena diena tris min padirbo uzgeso tada tase kelis kilometrus nieko

pirmiausiai daryk diagnostika jeigu reiks tdi kuro sistemos detaliu naudotu daug ka turiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

O aš patarčiau ieškot paprasto siurblio - mechanika yra mechanika.

o mechanika uzdejus galia nekrinta? Gal kas zino kuo aplamai skiriasi varikliai 2,7TD ir 2,7TDI ? ten stumuokliai kiti ar eiga? vizualiai tai atrodo kad tik turbina didesne ir interculerio radiatorius stovi.. jei idet sena varikli vietoj tdi su visais siurbliais ar imanoma 92kw isspaust? Va tiek daug man klausymu kyla... :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mechanika uzdejus galia nekrinta? Gal kas zino kuo aplamai skiriasi varikliai 2,7TD ir 2,7TDI ? ten stumuokliai kiti ar eiga? vizualiai tai atrodo kad tik turbina didesne ir interculerio radiatorius stovi.. jei idet sena varikli vietoj tdi su visais siurbliais ar imanoma 92kw isspaust? Va tiek daug man klausymu kyla... :D/>

92kw su mechaniniu siurbliu ir normaliom kuro sanaudom neisspausi

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o mechanika uzdejus galia nekrinta? Gal kas zino kuo aplamai skiriasi varikliai 2,7TD ir 2,7TDI ? ten stumuokliai kiti ar eiga? vizualiai tai atrodo kad tik turbina didesne ir interculerio radiatorius stovi.. jei idet sena varikli vietoj tdi su visais siurbliais ar imanoma 92kw isspaust? Va tiek daug man klausymu kyla... :D/>

Nu anokia čia bieda kad prarasi kelis Kw - nelabai ką ir pajusi jei moki važiuot :D

 

Pasiekt gali ir daugiau , ir tos kuro sąnaudos nelabai padidės jei tai darysi ne populiariausiu būdu atsukant reguliavimo varžtelį o pakeisi plundžerį į didesnio diametro.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.