Pereiti prie turinio

Diskiniai stabdziai.


Dryzas

Rekomenduojami pranešimai

Yra tokie planai pasidaryti ant jeep cherokee galinius diskinius stbdzius, tik tik nezinau kokios masinos suporto stumuokliukas yra 30-31mm skersmens ir turi rankini stabdi. Zinoma, galima nuvaziuoti i srota ir ten su slankmaciu eiti per visus masinu suportus, bet viska daro lako stoka. Gal kas esate susidure su tokiu suportu ir galetumete man pagelbeti. Isankstinis dekui.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau geriau susitvarkyt esamus bugninius, ir pamirst visa tai ;)

Bo stabdo veikiantys bugniniai visiskai neblogiau nei diskiniai ;)

 

Visus stabdzius esu perrinkes, sudejes naujus cilindrukus, stumuokliukus, mazetukus, gumutes. Vienu zodziu prie dabartiniu stabdziu nera ko prikibt, apart to, kad manes netenkina stabdymo efektyvumas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau geriau susitvarkyt esamus bugninius, ir pamirst visa tai ;)

Bo stabdo veikiantys bugniniai visiskai neblogiau nei diskiniai ;)

 

Visus stabdzius esu perrinkes, sudejes naujus cilindrukus, stumuokliukus, mazetukus, gumutes. Vienu zodziu prie dabartiniu stabdziu nera ko prikibt, apart to, kad manes netenkina stabdymo efektyvumas.

 

Manyciau, kad jeigu dabar prastai stabdo, tai diskiniai stabdziai irgi to neispres. Gal problema pagrindiniam cilindre, ar dar kur nors sistemoj.

IMHO maniskio stabdziai, nejauciu esminio skirtumo persedes is 10m naujesniu legvuskiu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau geriau susitvarkyt esamus bugninius, ir pamirst visa tai ;)

Bo stabdo veikiantys bugniniai visiskai neblogiau nei diskiniai ;)

 

Visus stabdzius esu perrinkes, sudejes naujus cilindrukus, stumuokliukus, mazetukus, gumutes. Vienu zodziu prie dabartiniu stabdziu nera ko prikibt, apart to, kad manes netenkina stabdymo efektyvumas.

na del efektyvumo stabdymo tai mano nuomone tokia-masina sveria apie 2 tonas stabdziu disku diametras toks pats kaip ir lengvojoje taigi ir sustoti uzima daugiau laiko.ir nors pas mane diskiniai taciau stoja ji sunkokai ypac zvyrkelyje(job*nas abs :puke: kurio paslaugu tuoj atsisakysiu) :D:D:D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siulau geriau susitvarkyt esamus bugninius, ir pamirst visa tai ;)

Bo stabdo veikiantys bugniniai visiskai neblogiau nei diskiniai ;)

 

Visus stabdzius esu perrinkes, sudejes naujus cilindrukus, stumuokliukus, mazetukus, gumutes. Vienu zodziu prie dabartiniu stabdziu nera ko prikibt, apart to, kad manes netenkina stabdymo efektyvumas.

 

Manyciau, kad jeigu dabar prastai stabdo, tai diskiniai stabdziai irgi to neispres. Gal problema pagrindiniam cilindre, ar dar kur nors sistemoj.

IMHO maniskio stabdziai, nejauciu esminio skirtumo persedes is 10m naujesniu legvuskiu :)

 

Jei pagrindinis cilindras butu pagedes-tai stabdziu pedalas butu minkstas ir stabdyti pradetu tik gerokai paspaudus ji. Pas mane viskas ok. Dar viena priezastis, kodel noriu diskiniu stabdziu yra ta, kad po dumblyna pasivazinejus barabaniniu stabdziu kaladeles labai jau greitai sudyla nuo purvo, o priekines kaladeles laiko, gal bent jau 2 galiniu kladeliu komplektus pragyveno.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Jei pagrindinis cilindras butu pagedes-tai stabdziu pedalas butu minkstas ir stabdyti pradetu tik gerokai paspaudus ji. Pas mane viskas ok. Dar viena priezastis, kodel noriu diskiniu stabdziu yra ta, kad po dumblyna pasivazinejus barabaniniu stabdziu kaladeles labai jau greitai sudyla nuo purvo, o priekines kaladeles laiko, gal bent jau 2 galiniu kladeliu komplektus pragyveno.

 

Na del dumblyno tai tikrai taip ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Pasinaudosiu sia tema: ant zvyro ar siaip slapio asfalto numynus stabdi ciuozia priekiniai ratai, galas (atrodo) visai nestabdo. (pora kart vos neikaliau) ar taip turi but? gal laikas kaladeles galines pasikeist, ar pareguliuot pagrindini cilindra? Rankinis veikia.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasinaudosiu sia tema: ant zvyro ar siaip slapio asfalto numynus stabdi ciuozia priekiniai ratai, galas (atrodo) visai nestabdo. (pora kart vos neikaliau) ar taip turi but? gal laikas kaladeles galines pasikeist, ar pareguliuot pagrindini cilindra? Rankinis veikia.

 

Nuvaziuok i serviza, kurie turi stabdziu stenda ir pamatysi ar pas tave galas istikruju nestabdo ar tau tik taip atrodo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.