Pereiti prie turinio

Q:tlc100 ir adaptacijos ?


Rekomenduojami pranešimai

bandziau googlintis, bet arba nemoku ieskot, arba uzklausa kreiva suvedu, ar turi 2001 tlc 100ne 4,2 td adaptacijas? ale kompas mokosi is mano vairavimo ir sureguliuoja viska, pagal vairavimo stiliu ?

kiek radau tai can bus'ai ejo tik nuo 2001, bet mano atveju modelis kaip suprantu senesnis, nes paprasti obd skaneriai netinka, taip pat neturi borto kompo ir jam kiek issiaiskinau neimanoma tokio idet net aftermarketinio

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pagal mane nėra ten jokios adaptacijos. Rusų forumuose belekiek temų perskaičiau apie šitas mašinas, bet apie adaptacijas nei žodžio. Vartotojo vadove taip pat nieko apie tai nėra. Todėl galvoju, kad ne tik pirmos kartos mašinose (iki 2002), bet ir naujesnių metų nėra tos adaptacijos.

 

Tuo tarpu pvz apie BMW E39 automatų adaptacijas BMW forume kalbama gan plačiai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dragon galima sakyti ir taip, bet realiai adaptacijos reikalingos tam kad kompas prisitaikytu prie tavo vaziavimo stiliaus, jei tu visada lakstai kompas pils kura ir metys saibas vienaip, o jei letai kitaip, o jei nera adaptaciju tai kompas pils kura ir metys saibas pagal viena scenariju abiem atvejais

 

ps. mano 2000 metu reindze yra adaptacijos, todel metai nieko siuo klausimu nesako

pss. mano to vino tai retai reik, kad as greiciausiai kai jo man prireisk busiu uzmirses kad turiu isvedes i tel :D

Redagavo Coolmen
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.