Pereiti prie turinio

TLC 80 varikliai. Kuris rimciausias?


Rekomenduojami pranešimai

Jei ka Vokietijoje aikstutese pardavineja beveik vien turkai, gruzinai ir tikrai mazai paciu Vokieciu. Beje pacius lietuvius apgauna su tais spydometrais.

 

 

Taip dalinai sutinku su tavim. Reikia pirkti auto is privato arba is aiksteles kur perka patys vokieciai. Ten duoda metus garantini ir senai masinai( o jai vokietis nupirks su suktu spidometru, tai ta turka uztampys po teismus). Atsisakai garantinio , moki gryneku ir kaina tada nuderi zenkliai. Aisku, ta kaina buna dar didoka bet auto stovis bus tikrai geras. Mano sesuo gyvena vokietijoje 14 metu. Tai cia kaip ir jos patirtis, ne mano.

 

man atrodo kad bent koks pirkimas yra savotiska loterija,visa savo statybine technika bei transporta esu nupirkes lenkijoje,esu nenusiviles,bent jau arciau vaziuoti-tai yra galimybe ir nepirkti jei netiks

 

dar aptikau toki varianta cekijoi

http://suchen.mobile.de/auto-inserat/toyota-land-cruiser-hdj-80-svitavy/172125243.html?lang=ru&pageNumber=5&__lp=81&scopeId=C&sortOption.sortBy=searchNetGrossPrice&makeModelVariant1.makeId=24100&makeModelVariant1.modelId=19&makeModelVariant1.searchInFreetext=false&makeModelVariant2.searchInFreetext=false&makeModelVariant3.searchInFreetext=false&makeModelVariantExclusion1.searchInFreetext=false&damageUnrepaired=ALSO_DAMAGE_UNREPAIRED&export=ALSO_EXPORT

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.