Pereiti prie turinio

Mitsubishi Pajero mechanine/PTO gerve


lee-

Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 65
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Na nereik taip imt i galva. Negi negalima protingai padiskutuot.

:) Protingai? yr toks mokslas " medziagu pasipresinimas" , tai galima protingai aptart, kodel ant remo kurio seneles storys 2,5mm reik lipdyt sveleri ,kurio senelis ploniausiai vietoi 8, ir kokia vieta ant masinos sulankstys ar israus vietoi pado.ei balta yr balta, tai ne juoda.Ka cia diskutuot? ei nepatinka tau gamyklinis sprendimas, nu pastorink 1.5 karto, islankstyk ar privirink dar viena briauna ir gana.Kam sarvocius pjaustyt? :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu blin taika. Tasiuliau ka turiu. Nesiulau jum ju visu det. Galima pada isipjaut, galima tik jo gabaliuka idet ,galima pasitart su kolegom ir surast tinkamiausia sprendima. O dar galima varyt vienas ant kito iki pamelynavimo. Kas jum zmones is kur tiek pesimizmo ir neapykantos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:) Protingai? yr toks mokslas " medziagu pasipresinimas" , tai galima protingai aptart, kodel ant remo kurio seneles storys 2,5mm reik lipdyt sveleri ,kurio senelis ploniausiai vietoi 8, ir kokia vieta ant masinos sulankstys ar israus vietoi pado.ei balta yr balta, tai ne juoda.Ka cia diskutuot? ei nepatinka tau gamyklinis sprendimas, nu pastorink 1.5 karto, islankstyk ar privirink dar viena briauna ir gana.Kam sarvocius pjaustyt? :)

Geriau rėmas truks, nei gervė. Manau nereikia aiškinti kaip "lengva" mitsubishio mehaniką surasti ir kaip "pigiai" ji kainuoja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

tai va,užzsiciklinau ant mechaninės gervės :D

atboro gaut neįmanoma,aš ji turiu tik kaip pavyzdį,paskolino Rolandas,bet va čia įdomybės ir prasideda.atboras toks kaip Sk.olando.8 varžtų tvirtinimas,bet giliam mano liūdesiui pasirodo kad skiriasi krumpliai tiek ant mano galoperio tiek ant kitos MP1 razdatkės.mano turimose razdatkėse jie daug stambesni visiškai netinka žingsnis

kas turit minčiu apie kaip pagamint atborą?turiu krumplius is reikiamos razdatkės

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.