Pereiti prie turinio

TLC100


Rekomenduojami pranešimai

Labas. Va čia skaityk (keliom temom žemiau) http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/25369-ar-cia-pusasio-beda/page__view__findpost__p__256730

Aš nurodžiau bžbrangesnę kainą, Meris žemiau nurodė pigesnį sprendimą.

 

Leisk atspėsiu kaip sulaužei: buksavai pirmyn-atgal ir spaudei stabdį prieš jungdamas priešingą bėgį? Ar traukei kažką atbulas?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas. Va čia skaityk (keliom temom žemiau) http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/25369-ar-cia-pusasio-beda/page__view__findpost__p__256730

Aš nurodžiau bžbrangesnę kainą, Meris žemiau nurodė pigesnį sprendimą.

 

Leisk atspėsiu kaip sulaužei: buksavai pirmyn-atgal ir spaudei stabdį prieš jungdamas priešingą bėgį? Ar traukei kažką atbulas?

 

Pasikabinau traliuką ir buksavau ant sniego,ratams dasikasus iki kieto pagrindo iškart ir strigo.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai buksavai ant sniego, vienas ratas sukosi greitai, o kitas stovėjo. Pasiekus kietą gruntą greitai besisukantis ratas gavo staigią apkrovą ir grrrr.

 

TLC100/105 savininkams (ir ne tik jiems), rekomenduoju paskaityt šitą temą. http://www.land-cruiser.ru/index.php?showtopic=65017&hl=%20%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D0%B4%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20%20%D1%80%D0%B5%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%82%D0%BE%D1%80%20%20%D0%BD%D0%B0%20%20%D1%81%D0%BE%D1%82%D0%BA%D0%B0%D1%85&st=0

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu TLC 1998-2002 automatas, tai poros 43/10, perdavimas 4,3.

Imi poras 350$, papildomai guolių komplektas ~250$ ir gauni 1560Lt be siuntimo ir muito. Siuntimas manau ~400-500Lt. Dar muitas kažkoks, galima orientuotis į 2500Lt už detales...

 

Kažkaip kirba man mintis įsūdyt pradžioj bent į priekį ARB. Brangu, bet jeigu sumažina riziką sulaužyti reduktorių važiuojant tiesiai - gal ir verta. ARB į priekinį tiltą su kompresorium apytiksliai skaičiavau galima susikomplektuot už 3600Lt.

 

Jūrai, 4,88 poros yra greitesnės, kaip aš suprantu? Greitesnės poros ir didesni ratai - ne per daug nutolta nuo gamyklinių skaičiavimų?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

A, tu teisus. Aš galvojau keisti poras, kai subyrėjo reduktorius, peržiūrėjau kitus galimus TLC100 variantus: automate nuo 2003 4,1. Mechanikoje 1998- 3,9. Tai iš trijų gamyklinių TLC100 variantų. 4,3 yra lėčiausia (nors ir silpniausia), todėl palikau originalią.

 

Nepamąsčiau apie poras nuo visai kitos Toyotos. 4,88 pora tavo atveju yra 13,5% lėtesnė už originalią. O ratai 12,3% didesni už gamintojo numatytus, tai sumoje grįžti prie perdavimų, labai artimų gamykliškai apskaičiuotiems :liux:

 

Pas mane ratai 4,5% didesni už gamyklinis, tai teoriškai man labiausiai tiktų 4,49 perdavimas (o jeigu renkantis iš nuorodos, tai artimiausias 4,56)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na jei sugalvosi tai davai junkis į kompaniją, nes užsakinėjau ir sau irgi... :)/> tik siuntimas tikrai ne 500 lt kainuoja... :)/> dar muitinės tarpinikams 250, suplot reikės.. + importo pvm..

Jungtis su porom ar su ARB blokiruotėm? Šiuo metu porų nereikia, dėl blokiruočių svarstau :)

 

Kas liečia siuntimo - žiūrint kiek skubėt. Ratlankius, kuriais dabar važinėju, atsiplukdžiau už 320Lt ir praslydau kažkaip pro muitinę, nieko išvis daugiau mokėt nereikėjo :P Čia tiesiog pasisekė.

 

Pas lenkus http://www.wyprawa4x4.pl/product/list?url=blokady&page=1&group%5B%5D=27150 pirkti gaunasi realiai pigiau, nei siųstis iš USA, tik tiek, kad man reikalingos RD131 svetainėje nerodo, nors analogiško dydžio RD132 pas juos kainuoja 3500zl, kas mūsų pinigais yra 2980Lt. Už tiek aš paimčiau RD131, jeigu kas suorganizuotų derybas su lenkais ir bendro transportavimo klausimus :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.