Pereiti prie turinio

TLC 70 meluoja spidometras


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki , gal kas susidūrėt su spidometro paklaida ? Maniškis rodo 100 km/h , o realiai (pagal navigaciją , važiuojant greta kitai mašinai ) būna 85-86 km/h . Ne anglas , liaudies meistrai nagų neprikišę . Negaliu suprasti kodėl tiek daug paklaidos . Skydelį išsiardęs jokio kriminalo neradau . Niekas nesulaužyta , varžtai nesukinėti

Redagavo Krakatukas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai ir kilometrų prisuka 15% per daug ??? :huh:/>

O kam tau tą žinot? Sulyginti nori sąnaudas su kažkuria kita mašina? Bet visose kitose mašinose prisuka lygiai tiek pat.

O kai užsidedi didesnes padangas, nei gamintojo nurodytos, tenka tiek spidometro, tiek odometro duomenis indeksuot, kad suprastum ant kiek važiuoji ir kiek nuvažiuoji.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kam tau tą žinot? Sulyginti nori sąnaudas su kažkuria kita mašina? Bet visose kitose mašinose prisuka lygiai tiek pat.

O kai užsidedi didesnes padangas, nei gamintojo nurodytos, tenka tiek spidometro, tiek odometro duomenis indeksuot, kad suprastum ant kiek važiuoji ir kiek nuvažiuoji.

 

Smalsu žinoti kas darosi :) Dėl sąnaudų tai vidurkis 30%miško + 30% plento(greitis 80-90km/h) + 30% miesto gaunasi nuo16 iki 18 . Dėl to man ir nejauku kažkaip ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pridėk procentus kaip gazą spaudi, ramiai startuoji ar dažnai kitus lenki spausdamas...

p.s. šiaip tie kas visureigius perka, apie sąnaudas nelabai susimasto, jei visureigis reikalingas pagal paskirtį naudoti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dar pridėk procentus kaip gazą spaudi, ramiai startuoji ar dažnai kitus lenki spausdamas...

p.s. šiaip tie kas visureigius perka, apie sąnaudas nelabai susimasto, jei visureigis reikalingas pagal paskirtį naudoti :)/>

 

 

Dėl sąnaudų aš visai nestresuoju , bet kur jam telpa :) Visgi 2.4 Td

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl sąnaudų tai vidurkis 30%miško + 30% plento(greitis 80-90km/h) + 30% miesto gaunasi nuo16 iki 18 .

 

mano supratimu per daug. ypac jei taviskiai 16-18 yra spidometriniams 100 km (realiems navigacinaims 85km)

Maniske su 33 ratais daugiau 12 nesuvalgo.

 

Beabejo galima paklaida kas yra "miskas" (ar tai tiesog misko keliukai ar openo trasa), bet mano supratimu vis tiek daug. T.y. reik ieskot klaidos arba skaiciavimuose arba tlc :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano supratimu per daug. ypac jei taviskiai 16-18 yra spidometriniams 100 km (realiems navigacinaims 85km)

Maniske su 33 ratais daugiau 12 nesuvalgo.

 

Beabejo galima paklaida kas yra "miskas" (ar tai tiesog misko keliukai ar openo trasa), bet mano supratimu vis tiek daug. T.y. reik ieskot klaidos arba skaiciavimuose arba tlc :)/>

Ir aš esu tos pačios nuomonės kad per daug . Skaičiavimai paprasti - pripilu pilną baką iki kol vos nevarva per užpylimo angą , važiuoju kokius 450 km ir vėl pilną iki pat kakliuko viršaus . Ar būna tiksliau ? Manau kad ne

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Spidometras pas tave rodo tai, ka ir turi rodyti

 

Bet pagal kitus greičio matavimo įtaisus jis rodo klaidingai . Gal kas buvot susidūrę su plastmasiniu krumpliaratuku pavarų dėžėje ? Kitose auto jis skiriasi dantukų skaičiumi ir spalva ( pvz VW LT modeliuose iki 1996m )

Stebuklų nebūna :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano supratimu per daug. ypac jei taviskiai 16-18 yra spidometriniams 100 km (realiems navigacinaims 85km)

Maniske su 33 ratais daugiau 12 nesuvalgo.

 

Beabejo galima paklaida kas yra "miskas" (ar tai tiesog misko keliukai ar openo trasa), bet mano supratimu vis tiek daug. T.y. reik ieskot klaidos arba skaiciavimuose arba tlc :)/>

 

 

 

Gal kada susitiksim kokiam renginyje , tai norėčiau pabandyti Jūsų TLC

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lyginant su GPS - lygiai tiek pat klaidingai, kaip ir kituose automobiliuose su sumontuotais standartiniais ratais.

 

 

Čia aš su Tamsta nesutinku . Turėjau kelis GPS modelius kurie melavo 5km/h . Už dabartinį taipogi negaliu galvos guldyti :rolleyes: Bet bandžiau ir kitus būdus . Gal ir juokingai skambės - turiu savo Samsung galaxy S3 parsisiuntęs programėlę , kurioje rodo gretį , aukštį virš jūros lygio , kompasas , koordinatės. Navigacijos (Garmin ir Ozy ) parodymai 100% sutampa su programėlės parodymais . Pasidėjęs visus 3 prietaisus važiuoji 100 km/h ( pagal TLC sidometra ) o prietaisuose matai 85-86km/h . Ir niekaip negaliu susiprasti kuriame gale bėda

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pabandykit su automibiliais kur skaiciuoja vidutini greiti :)/>, nustatot autopilota tarkim pagal spidometra, 100km/h, navigacija rodys apie 90km/h. Nunulinu vidutini greiti, o ten pravaziavus keleta kilometru rodo plus minus pora kilometru kaip ir navigacija. Isbandziau su keliais automobiliais. Spidometrai pas visus automobilius padaryti taip kad rodytu mazesni greiti. Tik senesniuose modeliuose, kur viskas mechaniska, manau ir kilometrazas trumpeja. Reik paklausti, kas Teratripus susideje, skiriasi, spidometru parodymai ir TeraTripo, ar ne?

Redagavo Laimonas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ratai tikrai tokie npriklaquso? Varianatas yra jei razdatke buvo keista. Isimi spidometro dantrati ir suskaiciuoji dantukus, ir paziuri manuale kiek taviskiui priklauso.

 

Del visu auto netiesa. As irgi nustebau kaip subaru justy - blusa snoji kilometra i kilometra rodo...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o ratai tikrai tokie npriklaquso? Varianatas yra jei razdatke buvo keista. Isimi spidometro dantrati ir suskaiciuoji dantukus, ir paziuri manuale kiek taviskiui priklauso.

 

Del visu auto netiesa. As irgi nustebau kaip subaru justy - blusa snoji kilometra i kilometra rodo...

 

 

 

Ratai tikrai tokie - ant stoikes lipdukas yra islikes -205R16 . Ratlankiai 6 coliu sudeti

O del razdatkes tai butinai patikrinsiu

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

a ne lengviau spidometra permest is kitos TLC pradaziai? :D/> a tai ir kapitalke tuoj zmogus padarys

 

 

 

 

:rolleyes: Kapitalkės tai nedarysiu . Nereikia kišti nagų jei viskas veikia . Reiks pabandyti prie progos skydelį pakeisti . Gal kas turi europinį pabandymui ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano audines spidikas rode vasara 10 daugiau nei gps, uzsidejau ziemines didesnes siek tiek padangas, spidikas ir gps sutampa, IT buvo su 31" tai apie 15km ar gal net daugiau spidikas virsaus rode, gerai nepamenu jau, uzsidejau 33" tai praktiskai km i km sutampa spidometras ir gps.. Gamykliskai IT su 32" numatyti, tai irgi koki 10km spidometras lengtu gps...lygioj vietoj mano galva siknoj viniu ieskai :)

Geriau galvok kodel degalu tiek ryja :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano audines spidikas rode vasara 10 daugiau nei gps, uzsidejau ziemines didesnes siek tiek padangas, spidikas ir gps sutampa, IT buvo su 31" tai apie 15km ar gal net daugiau spidikas virsaus rode, gerai nepamenu jau, uzsidejau 33" tai praktiskai km i km sutampa spidometras ir gps.. Gamykliskai IT su 32" numatyti, tai irgi koki 10km spidometras lengtu gps...lygioj vietoj mano galva siknoj viniu ieskai :)/>

Geriau galvok kodel degalu tiek ryja :)/>

 

 

Jeigu būčiau susidėjęs pvz 205/55 R16 ir bliaučiau , tada kaip ir aišku viskas . Yra info mašinoi apie padangų dydžius .

Dėl kuro įtariu siurblio varžtas atsuktas - pastebiu juodus dūmus prie apkrovos (važiuojant vidutiniu greičiu tas pats )

Aš asmeniškai rankų nekišau . Variklis dirba gerai , tepalų praktiškai visai neryja . Truputį jaudina papsėjimas iš šnorkelio - toks jausmas kad cilindras nepilnai veikia . Bet važiuojant traukos atžvilgiu to nesijaučia . Ir su savo 63 kw tikrai pasijustu .

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.