Pereiti prie turinio

Nissan projektai


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 382
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Sveiki. Dauguma jau tvarkėt savo nissanus bei turbūt atlikot nemažai darbų tai galėtumėt pasidalinti savo darbais bei projektais.

kadangi paciaum tik 16, tai imi foruma nuo pradziu ir skaitai, praktiskai viskas parasyta ankstesnese temose, po kiek laiko susipazinsi su forumu, jo dalyviais.. gal kada ir pavairuot duos, arba pats ka nors pradek burt ..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui už patarimus. taip man 16 stengiuosi pratintis prie tokios technikos kaip sakant nuo mažumės. pavairuoti tenka o forumus vartau kiekvieną dieną. :) tik šiaip va sugalvojau tema galvoju gal kam ir būtų įdomu viska vienoj vietoj pamatyt nes dauguma vis kitur meta o čia būtu vienoj vietoj viskas apie project. what ever dėkui už pasiūlymus ir sori jeigu čia suteršiau foruma ar šiaip neitikau iš klaidų mokomasi :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dėkui už patarimus. taip man 16 stengiuosi pratintis prie tokios technikos kaip sakant nuo mažumės. pavairuoti tenka o forumus vartau kiekvieną dieną. :)/> tik šiaip va sugalvojau tema galvoju gal kam ir būtų įdomu viska vienoj vietoj pamatyt nes dauguma vis kitur meta o čia būtu vienoj vietoj viskas apie project. what ever dėkui už pasiūlymus ir sori jeigu čia suteršiau foruma ar šiaip neitikau iš klaidų mokomasi :)/>

 

Butu viena geresniu temu patruliu temoje, mldc ir nekreipk demesio i prastai miegojusius piktus dedes :) gal kada prisiruosiu imest pora nuotrauku su aprasymu kokie pakeitimai ir sprendimai kuriu pvz sitame forume neradau buvo padaryti, taip pat ir klaidos kaip pvz gerves galingumo pasirinkimas, tvirtinimas, pado storis, liftavimas ir pan. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nereikia čia žmogaus pult. O nenorit dėt, tai ir ne dėkit. Gerai žinot visus visureigius, kai dalyvavai tūkstantyje varžybų, o žmogus tik pradeda domėtis. Aš irgi tik porą tų mašinų matęs gyvai. Viso forumo nepažinsi per dieną. Tam reikia daug laiko, o dėl foto tai gerai būtų kad imestumėt. Ne vienam jam aktuli tema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis vaikio gera ba info vienoj vietoj apie tai kaip ką daryt tikrai neperdaugiausia , čia gal dėl to kad daug-maž vieni kitus žinom, ir mašinas vieni kitų žinom.

O vaikis šaunuolis - va net gimtadienio sausio 1 diena nešvenčia ;)

 

To OFFROADER

Panaršyk daugiau po forumą ir rasi daug atsakymų į savo klausimus, va tik kad rast reikia daug kantrybės turėt. :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mintis vaikio gera ba info vienoj vietoj apie tai kaip ką daryt tikrai neperdaugiausia , čia gal dėl to kad daug-maž vieni kitus žinom, ir mašinas vieni kitų žinom.

O vaikis šaunuolis - va net gimtadienio sausio 1 diena nešvenčia ;)/>

 

To OFFROADER

Panaršyk daugiau po forumą ir rasi daug atsakymų į savo klausimus, va tik kad rast reikia daug kantrybės turėt. :)/>

 

Aš tai jau visą forumą išnaršęs kas liečia Patrolius. Bet tiesa sakant labai mažai tų Patrolių nuotraukų yra. Netgi šitoj temoj galėtų žmonės įdėt pora nuotraukų su aprašymu pvz. kokie ratai, amortikai, spyruoklės, kaip liftas padarytas ir tt. Mano sukurtoj temoj gavau daug gerų patarimų apie iškelimą, bet tiesa sakant dar iki galo naepsisprendžiau kurį variantą pasirinksiu, kai prieis laikas iki tokių darbų. Greičiau jis ateitų, nes kol kas viskas aukštyn kojom. Toks gyvenimo periodas sunkus:(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu o tema "mano nissanas" , ir kituose garazuose "mano ten tas ir anas" kuo blogos?

nes jau jose nemazai fotkiu su visokiais modeliais ir pora zodziu kas ir kaip daryta, tai sita tema mano durna galva kaip ir dubliuojasi

Perverčiau dar kartą tą "mano nissan" - apart išorinių vaizdų neperdaugiausia info kaip kas padaryta. Tokią info galima rast ieškant grynai techninėse temuose.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perverčiau dar kartą tą "mano nissan" - apart išorinių vaizdų neperdaugiausia info kaip kas padaryta. Tokią info galima rast ieškant grynai techninėse temuose.

butent toks uzmanymas sios temos ir yra fotkes su biskiu info :

manau būtų visiems įdomu pamatyti kokius monstrus sutvėrė. niekas neprašo ižduoti kokių nors paslapčių kaip ką pagamino manau visiems būtų įdomu pamatyti džipo foto prieš ir po su trumpu aprašymu. :)/>

 

tad kam dubliuot tema? galima jau esamoj temoj su fotkem daryt papildyma, kad visi toliau desiantys fotkes ir 3 sakiniu aprasymus damestu.

Na, bet cia jusu nissanai jus bedos, tsakant :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

kad jau keliam tai keliam foto smile.gif

 

foto pries ir foto po.. biggrin.gif kaip TOPSHOPe

 

 

paskutines foto- kaip galima isnaudot tarpa gale likusi po bodylifto- pagaminau profiliuka ir i ji imontavau Cree LED atbulines lempikes papildomai, nakti atbulom galima vaziuot daba smile.gif

 

 

Tik patrolis nepraustas.. :pig:

post-2972-13601595984668_thumb.jpg

post-2972-13601597929945_thumb.jpg

post-2972-13601597982864_thumb.jpg

post-2972-1360159801864_thumb.jpg

post-2972-13601598044673_thumb.jpg

Redagavo zemaituks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.