Pereiti prie turinio

Rekomenduojami pranešimai

Akis krypsta i Kia Sorento, 3.5 benza/dujas.

Gal kas galit paprotint apie si auto?

Numatoma paskirtis - kasdienai. Zinoma toks ir mano gyvenimo budas, kad daznai kur nusimakoju i miskus, pievas ar pusnis. Todel butu gerai isgirsti ir nuomone apie tai kaip tokia masina susitvarko bekelej. Gal labiau tiktu sakyti ne bekele, o ten kur lengvoji pravaziuoja labai labai sunkiai :). Zodziu auto kasdienai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek uzsienio forumus skaiciau tai atsiliepimai geri apie sorentu. Idomu ka pasakytu litofcai :) Apart to kad Kia ir viska kas is ciurku - sudas. Pagal mane koreja kopia i aukstumas ir ziurint i naujus modelius tai mieliau rinkciausi koki huj daj'u i40 ar genesis nei tos pacios klases mersa ar bmw ar dar kazka.

 

Draugo tevai turi tokia masinyte, gaila jie perdaug nevazineja ir pirko tik del to, kad jiem patiko ir tiek. Daug atsiliepimu, kad pigios medziagos naudotos, prastai surinkta ir pns. Kiek teko sedeti ( o teko kokias 2 minutes ) man ten viskas pasirode labai normalu, praveze misko keliuku. Jokio barskejimo is plastmasiu, griovius ima gan kietai, bet uztai nesigridi jokio smugio, kaip kad daugumoj masinu. Pakaba tiesiog palinguoja be jokiu garsu. Korozijos zenklu nulis. Vazineja jie su ta masina jau gal puse metu, problemu kolkas jokiu nemate. Izoliacija galetu but geresne, bet ta atperka barskesiu nebuvimas.

 

Uzsienio forumuose labiau paplite issireiskimai. Geriausias kainos, kokybes santykis. Kad naujas JGC analogas. Labai patikimas, pigus remontas. 2.5 dyzelis sudas nes per silpnas, 3.5 benzas gerai tik vartoja daug (kas akivaizdu). Nu ir dar giria, kad reminis, bet skundziasi kad del to keistai vairuojasi :)

 

Bendrai tariant mano nuomone apie sorento tokia.

Dizainas 5 balai

Surinkimas 4 balai

Eksplotacija 4 balai

Patikimumas 4 balai

Bekelej 3 balai

Valdymas (sako siek tiek geriau uz jgc, visgi reminis) taigi 3 balai.

 

Butu idomu isgirsti daugiau nuomoniu. Bei kritikos man ar ne per graziai ( o gal per prastai ) isivaizduoju si auto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, ne į tą skyrių pataikei. Yra pogrupis, kur minimi KIA visureigiai, ten ir rašyk.

Kelios temos:

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/5042-kia-sorento/page__hl__sorento__st__40

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/7470-sorento-javeuropa-skirtumai/

 

Temose aš aktyvus dalyvis :)

Jeigu trumpai reziumuojant: dėvėta Sorento atitinka savo kainą, gal net višyja. Tačiau auto neišbaigtas ir nėra toks, kurį būtų noras įsigyti dar kartą. O ir nuvertėja greitai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek uzsienio forumus skaiciau tai atsiliepimai geri apie sorentu. Idomu ka pasakytu litofcai :)src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/smile.gif"> Apart to kad Kia ir viska kas is ciurku - sudas. Pagal mane koreja kopia i aukstumas ir ziurint i naujus modelius tai mieliau rinkciausi koki huj daj'u i40 ar genesis nei tos pacios klases mersa ar bmw ar dar kazka.

 

Draugo tevai turi tokia masinyte, gaila jie perdaug nevazineja ir pirko tik del to, kad jiem patiko ir tiek. Daug atsiliepimu, kad pigios medziagos naudotos, prastai surinkta ir pns. Kiek teko sedeti ( o teko kokias 2 minutes ) man ten viskas pasirode labai normalu, praveze misko keliuku. Jokio barskejimo is plastmasiu, griovius ima gan kietai, bet uztai nesigridi jokio smugio, kaip kad daugumoj masinu. Pakaba tiesiog palinguoja be jokiu garsu. Korozijos zenklu nulis. Vazineja jie su ta masina jau gal puse metu, problemu kolkas jokiu nemate. Izoliacija galetu but geresne, bet ta atperka barskesiu nebuvimas.

 

Uzsienio forumuose labiau paplite issireiskimai. Geriausias kainos, kokybes santykis. Kad naujas JGC analogas. Labai patikimas, pigus remontas. 2.5 dyzelis sudas nes per silpnas, 3.5 benzas gerai tik vartoja daug (kas akivaizdu). Nu ir dar giria, kad reminis, bet skundziasi kad del to keistai vairuojasi :)src="http://www.4x4forum.lt/public/style_emoticons/default/smile.gif">

 

Bendrai tariant mano nuomone apie sorento tokia.

Dizainas 5 balai

Surinkimas 4 balai

Eksplotacija 4 balai

Patikimumas 4 balai

Bekelej 3 balai

Valdymas (sako siek tiek geriau uz jgc, visgi reminis) taigi 3 balai.

 

Butu idomu isgirsti daugiau nuomoniu. Bei kritikos man ar ne per graziai ( o gal per prastai ) isivaizduoju si auto.

 

Giminaitis eksploatuoja nuo 2004 metu, isigijo nauja salone. rida ~200 000km, keite ratu guolius ir vieno priekinio suporto kreipianciasias. Na dar kardana keite priekini, kazkodel, nepamenu priezasties. Taip kad del patikimumo teisingose rankose nera jokiu problemu.

 

Dizainai, surinkimai, eksploatacija cia jau perdaug reliatyvus dalykai, kad vertinti.

 

Pravazumas tikrai siaip sau ir visu varanciu ratu sistemos prasme ir apdailos detaliu prasme. Viena karta minetaja Kia isvaziavus i poligona, kur kelyje nebuvo jokiu rimtu balu, teko ir slipsa traukti is bagazines, ir gryzus posparnius bei bamperius susirinkti atgal i kruva.

 

 

Kazkas minejo, kad nelinguoja kaip Grand Cherokis - linguoja ir dar labiau linguoja posukiuose, jei lyginti su tu paciu metu Grandu WK. Su WJ lyginti nera prasmes, nes WJ abu tiltai nedalomi (t.y. masina visai kito kalibro).

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolega, ne į tą skyrių pataikei. Yra pogrupis, kur minimi KIA visureigiai, ten ir rašyk.

Kelios temos:

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/5042-kia-sorento/page__hl__sorento__st__40

http://www.4x4forum.lt/index.php?/topic/7470-sorento-javeuropa-skirtumai/

 

Temose aš aktyvus dalyvis :)/>

Jeigu trumpai reziumuojant: dėvėta Sorento atitinka savo kainą, gal net višyja. Tačiau auto neišbaigtas ir nėra toks, kurį būtų noras įsigyti dar kartą. O ir nuvertėja greitai.

 

Labai aciu.

Bandziau pries rasant ieskoti, bet nepavyko rast :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.