Pereiti prie turinio

lengvas liftas fronterai


pale

Rekomenduojami pranešimai

  • po 2 savaičių...

Draugai , broliai , kolegos - na nedarykit problemos is tokio dalyko kaip varztu paieska o vaziuokit i artimiausia srota, ten dazniausiai buna keleta dideliu deziu su varztais ir belieka atsiraicius rankoves pasikapstyt . Patikekit, pats ne karta bandziau parduotuvese ieskot - nieko doro. Jeigu dar kalba sukasi apie daug maz universalius tai padoraus gali WURTas pasiulyt , bet jeigu kazkas specifinio tai kaip ir be sancu ir ten jau nekalbant apie visus kitus prekeivius.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...
  • po 3 savaičių...

sveiki,

na va , pakeliau savo B frontera. Jei saziningai, tikejausi didesnio efekto.. na , dar keisiu ir ratus i 31, gal tada dar pakelsiu.

turiu klausima tiems kas dejo sarnyrus is apacios. as sudejau sarnyrus is apacios, ir sukau torcijonus iki tiek ,kad butu vienodi tarpai tarp arku ir ratu ( priekio ir galo), bet priekines 'kojos' vis vien liko palinde po savim. ar as dar nepakankamai susukau torcijonus? ar jau daugiau nieko as ir nepadarysiu?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suk kol ratai tiesiai atsistos. Juk tam ir perkeliami sarnyrai, kad daugiau susukt galetum.

Na o gala po to pasikelsi kiek reikes "prastavkem".

 

Tik 31-us dedant nera jokios prasmes viso to daryti, juk telpa be problemu ir taip.

O kad dzipas "didelis", tai dar nereiskia, kad jis nuo to geriau vaziuoja...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

telpa 31 ir taip? nieko nedarius?

as keliau todel , kad dazniausiai sniege atsiguli ant pilvo.

Fronce pasikele kokius 5 cm , bet realiai nematavau.

tai sakot reikia issukti torcus kol ratai atsistos. ok , dekui , pabandysiu.

p.s. gerai ,kad iskart ir padklatkes nusipirkau

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sniege atsiguli pagrinde ne todel, kad pilvas per zemai, o del to, kad padangos per placios ir vaziuoji "gazas dugnas".

Uzlipa ant sniego, tada kazkuriuo momentu ratai prasisuka ir krenti ant pilvo.

Vaziuok, kad ratai zeme siektu ir busi labai nustebintas ;) Jei jau darosi panasu, kad buksuos - pavaziuok truputi atgal, ir vel is naujo. Taip sakant - letai, bet uztikrintai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

trumpas mano opelis 'sportas'

dar ziurejau viena rusiska skaiciuokle. Ten raso ,kad jei uzsidesiu 31 ratus vietoj standarto mano 'zopelis' pakils dar 1.5cm. Tiesa sakant dabar ir suabejojau ar verta man tuos 31 det ar palikt standarta.

Padangas ar taip ar taip rudeniop keisiu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

trumpas mano opelis 'sportas'

dar ziurejau viena rusiska skaiciuokle. Ten raso ,kad jei uzsidesiu 31 ratus vietoj standarto mano 'zopelis' pakils dar 1.5cm. Tiesa sakant dabar ir suabejojau ar verta man tuos 31 det ar palikt standarta.

Padangas ar taip ar taip rudeniop keisiu.

 

Su tokiu varikliu negalvodamas 33mt deciau..... :rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.