Pereiti prie turinio

jeep ratu ismatavimai


xolen

Rekomenduojami pranešimai

Geri puslapiai, bet apie jeep tai labai daug info :) 2 modeliai ir neaisku ne kokiu metu cia imta ne kas... Pas mane ant grando (zj) uzdeti ratlankiai nuo cherokio paprasto, ten kokiu '90metu galejo jis but, bet centrine skyle didesne ant ratu kokiu centimetru, etas irgi aiskiai skiresi, nors cia raso kad vienodi...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu ratai 114,3 ir centrinė skylė ne 71,5 kaip jeep tai o 82 ar kiek tai ten ford exsplorer senesnio, dedasi kalpokai prie ju nes pas ford priekyje habai stovi

 

Sau į ZJ buvau pastatęs Explorerio ratus (ne originalus, bet centrinė skylė 82). Kadangi ant smugio tokių centravimo žiedų su kalpokeliu neradau ištekinome iš nerūdijančio plieno balvankės ir biški nupoliravome. Gavosi toks kalpokas su scentravimo žiedu ir sijoneliu.

 

 

PS: šeip originalus standartiniai ratai ZJ yra: 114,3x5 74,1 ET 25,4. Bet buna įvairaus išnešimo į neigiama pusę. Kiek maximalai į teigiama gali būti nežinau.

post-5030-13553800614418_thumb.jpg

post-5030-13553800985934_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sau į ZJ buvau pastatęs Explorerio ratus (ne originalus, bet centrinė skylė 82). Kadangi ant smugio tokių centravimo žiedų su kalpokeliu neradau ištekinome iš nerūdijančio plieno balvankės ir biški nupoliravome. Gavosi toks kalpokas su scentravimo žiedu ir sijoneliu.

 

 

PS: šeip originalus standartiniai ratai ZJ yra: 114,3x5 74,1 ET 25,4. Bet buna įvairaus išnešimo į neigiama pusę. Kiek maximalai į teigiama gali būti nežinau.

 

nu labai ciotkai padaryti kalpokeliai-ziedai :liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.