Pereiti prie turinio

4D56T variklis, meta labai juodą dūmą


dariukas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, Visi :) ...

....mano 4D56T variklis labai juodą dūmą meta, negaliu niekaip per TA pereit. Forsunkes atkrenta, nes garsas būtų kitoks , glušakas naujas , oro filtro dėžė apvali, vienoje vietoje fiksatoriai atsileidę, šnorkelis 125 mm, turbina išplauta, alsuoklis švarus. ....

Vyrai, gelbėkit, reikia gero vakumisto - dyzelisto,man su savo balalaika reikia važiut su teliežkom ir t.t. ,o dūmą meta

Vyrai, reikia MEISTRO, padėkit ;)

P.S. kuro siurblys atrestauruotas iki paskutinio varžto

Ačiū :study::cheer::salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba turbina nesukelia slėgio (pastrigęs westgeito vožtuvas, kažkur šlanga nusimovus), arba teks prisukt tą stebūklingą varžtelį (labai dažnai kai siurblistai "pagerina" trauką tai mašina apsipila juodais dūmais). Na dar gali ir EGRas būt pastrigęs atidarytoj padėtį.

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu apie tai ir kalba,nieko per daug ir nejauciu,gal tik turbina girdziu ko anksciau nebuvo ir dugnais traukia silpniau.per keturis metus taisiau tik starteri,prie variklio visai nelindes.filtra isemus dumina maziau bet vistiek dumina.Tiesa pilu kas pigiau ;) bet visa laika taip dariau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šita šikna mane kamuoja jau kokie 3 metai, bet po Masiulio pataisos...... ir šiaip , sąžinė kankint pradėjo, juodas dūmas patį pradėjo erzinti. :(

Per tą laiką pakeičiau 1 variklį ir antram kaptalinį lietuvišką gerą nuoširdų pasidariau. Siurblį 2 kartus ant stendo stačiau , pakeičiau jame visus vidurius.Pakeičiau nuo siurblio visas metalines magistrales į varines, turbina dirba , kaip bitė, beje, turbinos lūžimo metu dūmai melsvos spalvos eina, pas mane juodi. TA pagal parametrus per gazo testą pažiūrėjo, kad tas variklis atlaiko 5,2 X 1000 apsukų , atlaikė apsukas ir dar galėjo daug ir ilgai tokiame režime dirbt, bet dūmai juodi kamuoliais vertėsi. Ča pora forumiečių davė kontaktų Vilniuje, bandysiu pirmadienį susitvarkyt. O tai į laukus laikas padargus su teliežke vežiot, viskas stoja :( ... Bliamba :(

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.