Pereiti prie turinio

NP GR 2,8TD radiatorius


Rekomenduojami pranešimai

Kiek jau žinau šią mašiną tai pas manę pastoviai problemos su radiatorium. Kai pradėjo leist senas bandžiau surast naudotą, nes to prikelt neišėjo. Iš skelbimų autopliuse ir gide suradau tokį patį bet biški geresnį. Po kurio laiko ir to apačia jau pastoviai aprasojusi, bet kol kas neleidžia stipriai. Naujas jaučiu kainuos brangokai, gal kas nors buvo parinkęs nuo kitos mašinos kokį analogą ar yra kokių gerų meistrų Vilniuj, kurie prikeltų seną. Laukiu Jūsų nuomonių ir pasiūlymų.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • Atsakymus 59
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

naujas kiek teiravausi tai nuo 1000 lt prasideda. as pats pritaikiau FIAT DUKATO 2.5 variklio. pirkau kinietiska tai mokejau 136 berods litus. pajungimas panasus tik va viena slanga pirkau nuo kitos masinos. Idealiai tiko nuo vectros.

 

 

Čia tai geras. :cheer: Kokių metų ducato ne prisimeni? ir žarna nuo vektros kurių metų? Dar tiesa, Ar su temperatūra viskas gerai? Ne kaista variklis?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renault Master - 2,8Td virš 2000 metų gamybos (pas mane įdėtas)

Dar tinka Audi A-6, A-8 radijatoriai.

 

To Karlesasx

- kai užsuksi į svečius primink apie difuzorių ba matau taviškiui tokio daikto kaip ir trūksta o pas mane be naudos mėtosi ba elektriniai karlsonai sudėti .

Redagavo Klevas
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

deze as ismeciau net nezinau kokiu metu tas Ducato radiatorius. radiatoriu rinkaus tai : nuejau y firma paprasiau katalogo visu radiatoriu ziure mazdaug pagal ismatavimus seno radiatoriaus, panasi kad kubatura butu , kad salerkinis (nors koks skirtumas tar ju nzn:D ), ir kad pajungimas butu panasesnis arba kuo maziau perdarymu. Sita kur dabar ydejau tai gavosi kad siektiek per ilgas tai su kuvalda siektiek praplatinau posparnius ir voule:DD. O kas del vectros slangos tai tiesiog srote isilanksciau viela pagal kampus kad slanga nesusisuktu tai pasirinko kad tikna vectros. srote slangos y deze sumestos tai rinkausi ir tiek. tiek kad ji idealiai tik tiek pajungti ir prie radiatoriaus tie ir variklio. na matori pagal foto.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klevai as aplamai sita sparnuote mesiu kibinimat nes ja nuo seniau aklinai uzblokaves esu. kolkas bandau derinti ventiliatoriu nuo VOLVO XC 90 tik dar niekaip nesugalvoju kaip padaryti kad dirbtu kaip ir lengvuskese kad uzkaista iki tam tikros temperaturos ir tada ysijunge. Arba tiesiog daryti tik ant jungiklio. dabar nzn. kolkas dabar restauruojuosi stiprintuvo siurbly. tai dar ventiliatorius man kolkas neesme:DD

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

pas mane idomiai uzeina..radiatorius originalas(nekeiciau da) , darbine temperatura ties viduriu stovi, ale uzmynus ikalnen su vejeliu temperatura sokteli vos vos auksciau vidurio, po to vel nukrenta.. cia normalu? itariu termomova gali knist prota(sparnuote per letai sukas??), restauruota, bet nzn kaip patikrint ar uzsiblokuoja :huh:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane idomiai uzeina..radiatorius originalas(nekeiciau da) , darbine temperatura ties viduriu stovi, ale uzmynus ikalnen su vejeliu temperatura sokteli vos vos auksciau vidurio, po to vel nukrenta.. cia normalu? itariu termomova gali knist prota(sparnuote per letai sukas??), restauruota, bet nzn kaip patikrint ar uzsiblokuoja :huh:

[/quote

 

Jei pasuksi pačią sparnuotę ir sunkiai suksis tai gera. arba pabandyk kad kažkas užgesintų varyklį, o tu stebėk sparnuotę. jei užgesinųs iškark sustoja tai viskas tvarkoj, o jei dar sukasi porą sekundžių tai keisk. O dėl temperaturos man atrodo viskas gerai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Renault Master - 2,8Td virš 2000 metų gamybos (pas mane įdėtas)

Dar tinka Audi A-6, A-8 radijatoriai.

 

To Karlesasx

- kai užsuksi į svečius primink apie difuzorių ba matau taviškiui tokio daikto kaip ir trūksta o pas mane be naudos mėtosi ba elektriniai karlsonai sudėti .

 

A6 Tai iki 97m C4 kėbule, ar naujesnės?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiaip tai pirmos kartos A-6 bet skirtumo tai kaip ir jokio - vistiek tvirtinimus perdarinėt reikia .

 

 

Tvirtinimai tai smulkmena. Man svarbu, kad užtektų skysčio variklio atvėsinimui, tai kiek supratau, tai galima nuo bet koios mašinos bandyt įkišti, ar ne?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš idėjau nuo senojo 3,3TD patrulio ir kuo puikiausiai jau šešti metai

 

Kur tu jų surasi gerų. Visi jau tikriausiau išpūvę, o ir kaina jaučiu irgi nemaža. O kaip pats radiatorius tinka visiškai, ar reik būrt ką nors?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del mazdos radiatoriaus nezinau nuo kokios, galesiu paklaust buvusio seimininko tik istrigo kad nuo mazdos,

dar nuo uaziko girdejes esu kad dedavo nes vamzdziai atitinka ir naujas ale 280 lt kainuuoja. bet gali buti kad info del kainos pasenusi arba ir siaip kazka maisau, gal cia apie senuka patruli kalba buvo,

nors pagal logika jei nuo 3.3 tinka 2.8 tai ir uaziko turetu tikt.

lyg pamenu kad jis storesnis riebesnis ridar geriau ausina, bet viskas gandu-prisiminimu lygyje.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del mazdos radiatoriaus nezinau nuo kokios, galesiu paklaust buvusio seimininko tik istrigo kad nuo mazdos,

dar nuo uaziko girdejes esu kad dedavo nes vamzdziai atitinka ir naujas ale 280 lt kainuuoja. bet gali buti kad info del kainos pasenusi arba ir siaip kazka maisau, gal cia apie senuka patruli kalba buvo,

nors pagal logika jei nuo 3.3 tinka 2.8 tai ir uaziko turetu tikt.

lyg pamenu kad jis storesnis riebesnis ridar geriau ausina, bet viskas gandu-prisiminimu lygyje.

uaziko dabar apie500 kainuoja naujas. suzinok jei ne sunku nuo kurios mazdos. daugeliui cia pravers. dekui

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del mazdos radiatoriaus nezinau nuo kokios, galesiu paklaust buvusio seimininko tik istrigo kad nuo mazdos,

dar nuo uaziko girdejes esu kad dedavo nes vamzdziai atitinka ir naujas ale 280 lt kainuuoja. bet gali buti kad info del kainos pasenusi arba ir siaip kazka maisau, gal cia apie senuka patruli kalba buvo,

nors pagal logika jei nuo 3.3 tinka 2.8 tai ir uaziko turetu tikt.

lyg pamenu kad jis storesnis riebesnis ridar geriau ausina, bet viskas gandu-prisiminimu lygyje.

 

 

naujas UAZ'iko radiztorius agrotiekime kastuoja 570 lietuvisku... siuo metu esu isimetes ale karinio uaziko(su padidintu bacioku virs radiatoriaus...) + tas kad didesnis turis ant 2.5 litro, minusas stas kad jo pacio plotas mazesnis... dar minusas tas kad vaziuojant greiciau nei 80-90 km/h pradedi kaisti... (iskart sakau kad nedejau sau difuzoriaus) bet didziulis privalumas yra tai kad pries lendant i bala isijungiu papildoma eletrini ventiliatoriu (stovi is priekio nuo MP nepamenu katro) atsiausini staigiai ir gali pliuskentis... taciau mesiu ji lauk... kadangi patrulis skirtas turistavimui (kur kartais reikia paminti greiciau nei 80-90 km/h) nusipirkau su gera nuolaida visiskai nauja originalu radiatoriu... taciau ventiliatoriu is priekio vistiek desiu...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.