Pereiti prie turinio

Nissan Patrol Y61 bamperiai


Rekomenduojami pranešimai

7mm

 

:blink:

 

3-4mm max.

 

To kests:

O kas yra sąmoninga kaina? Pasakysiu iš savo patirties:

Apie 1.5 dienos matavimai ir brežinių padarymas. Paskui ieškojimas kur pigiau ir kokybiškiau kirpimas lenkimas parsivežimas - dar 1 diena.

Pjaustymas, virinimas, pritaikymas, laikikliu gamyba ir gerves padas 2 dienos. Šlifavimas papildomas virinimas - dažymas vėl 1 diena. Va tau ir visa darbo savaite ant buferių. Jei uždirbi bent 4000Lt tai vien tik darbas apie 1000 gaunasi. Pridek medžiagas, miltelinį dažymą ir nenumatytų išlaidų procentą. Ne iš lempos jie kainuoja po 1,5tks...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:blink:

 

3-4mm max.

 

To kests:

O kas yra sąmoninga kaina? Pasakysiu iš savo patirties:

Apie 1.5 dienos matavimai ir brežinių padarymas. Paskui ieškojimas kur pigiau ir kokybiškiau kirpimas lenkimas parsivežimas - dar 1 diena.

Pjaustymas, virinimas, pritaikymas, laikikliu gamyba ir gerves padas 2 dienos. Šlifavimas papildomas virinimas - dažymas vėl 1 diena. Va tau ir visa darbo savaite ant buferių. Jei uždirbi bent 4000Lt tai vien tik darbas apie 1000 gaunasi. Pridek medžiagas, miltelinį dažymą ir nenumatytų išlaidų procentą. Ne iš lempos jie kainuoja po 1,5tks...

Pritariu 100 procentų,kito sau tikrai nebedaryčiau,o pirkčiau gamyklinį

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirkti nesiruošiu, bet rimtai, Meri, iš kur tokios kainos? Titaninis? Vienetinė gamyba mano galva pigiau butu, o šitas lyg ir ne po vieną gamintas...

 

atimpk pvm, jau 1300, gaunasi... beprotiškai brangu ? biggrin.gif užsisakyk dabar už 1000,lt ir atkeliaus siunta bet tik po gero 1,5-2 mėn..

 

tokius klausimus užduok pvz ARB, kodėl jų bamperiai dar 2-3 kart brangesni nei šitas biggrin.gif o aš jų negaminu ir atsakyti nežinau ką... bet pvz dariausi sau bagažinę, tai ne ką pigiau nei firminė gavosi - skirtumas tik tas, kad pasidariau konkrečiai pagal savo poreikius...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velniai žino kaip čia su tom kainom. Gal man jau paranoja, nes jei tik figūruoja 4x4, iškart pardavejų akyse $$$ sukasi... ARB kainodara, mano galva, panaši į bet kurio firminio brando. Skirtumas tas, kad geležis iš mados taip greit neina.

 

O dėl gamybos tai taip, pasižiūrėjęs reikalingų gelažų kainas ir funkcionalumą parduotuvėse, sėdu prie kompo, pasibraižau ir į dirbtuves. Savo laiko neskaičiuojant, savikaina juokinga gaunasi. Sakysim, laikas irgi kainuoja... Laisvalaikis ne :)

 

Žodžiu, yra kaip yra. Tebūnie.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai pasidėjęs šalia pvz ARB, kitaiską kopiją ir savadarbį bamperį pažiūrėsi kuom jie skiriasi ir kaip pagaminti... nebekils klausimų kodėl anie brangūs, o vietiniai pigūs ... jau nekalbant apie funkcionalumą ir pasekmes po susidūrimo su kliūtimi... wink.gif

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Velniai žino kaip čia su tom kainom. Gal man jau paranoja, nes jei tik figūruoja 4x4, iškart pardavejų akyse $$$ sukasi... ARB kainodara, mano galva, panaši į bet kurio firminio brando. Skirtumas tas, kad geležis iš mados taip greit neina.

 

O dėl gamybos tai taip, pasižiūrėjęs reikalingų gelažų kainas ir funkcionalumą parduotuvėse, sėdu prie kompo, pasibraižau ir į dirbtuves. Savo laiko neskaičiuojant, savikaina juokinga gaunasi. Sakysim, laikas irgi kainuoja... Laisvalaikis ne :)

 

Žodžiu, yra kaip yra. Tebūnie.

:liux::liux:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.