Pereiti prie turinio

Prpblema su OF mechaniniais hubais


Rekomenduojami pranešimai

Ant karunos yra du fiksatoriai kurie vaiksto ant dangtelio, vienas buvo palenktas, tai ir strigdavo, nes neleidzia normaliai ,,ivaziuoti“ i habo dangtelio griovelius ir truputi per naujo tepaliuko, nes pries tai gal buvau per daug pridejes, bet nemanau ir pernauja vel perinkau, kad spyruokles savo vietose butu ir kolkas normaliai.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 mėnesių...

kodel keitei hubus i mechaninius jei automatiniai veike?

Automatus hhubus į mechaninius keičiau dėl to, kad kai dar turėjau OF sport turėjau karčios patirties, kai likau sėdėti klampynėje, nes ,,drožiant'' pirmyn atgal automatai neatlaikė kruvio, beje beveik kilometro atkarpa viena klampynė(molis) įveikinėjama kasdien buvo. Dabartiniai OF nupirkau mechaninius ir labai esu patenkintas, nes užraktas labai patikimas, nėra ką lyginti su automatių hubu užraktu ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip pat , aš už automatus ....

nu kaip čia pasakius,pas mane OF automatai kol kas veikia be priekaištų,bet jei tektų det piktesnes padangas ,tada jau kažin kaip su jais būtų

jei teks keist keisčiau i mechaninius

čia jau nuo poniškumo laipsnio priklauso :D

vitaroj mechaniniai jokių problemų,žinai kad nepaves,o va su automatais,jai kur rimčiau isikasi,kaip ant adatų ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu kaip čia pasakius,pas mane OF automatai kol kas veikia be priekaištų,bet jei tektų det piktesnes padangas ,tada jau kažin kaip su jais būtų

jei teks keist keisčiau i mechaninius

čia jau nuo poniškumo laipsnio priklauso :D

vitaroj mechaniniai jokių problemų,žinai kad nepaves,o va su automatais,jai kur rimčiau isikasi,kaip ant adatų ;)

taip zinau, as buvau jau isikases tai vairutoojo puses jau buvo uzgrybaves, perrinkau ir ok, nu as turiu atsarginius automatinius tai net nezinau kur padeti du komplektus automatiniu habu, gal kas atsirastu norintis mechaninius keist i dvejus automatinius :D

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 1 mėnesio...

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.