Pereiti prie turinio

Vibracija nuo 70km/h pakeitus sankaba


Arunčiks

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki.

 

Draugas Norgėj keitė sankabą šerokiui ir po keitimo atsirado vibracija važiuojant 70 ir daugiau. Ant laisvų jokios vibracijos nėra, tik važiuojant. Kardaną priveržė kaip buvo, bet toks vaizdas kad nuo jo vibracija, lyg būtų išsibalansavęs. Gal kas jaučiat kur sliekų ieškot?

Redagavo Arunčiks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.

 

Draugas Norgėj keitė sankabą šerokiui ir po keitimo atsirado vibracija važiuojant 70 ir daugiau. Ant laisvų jokios vibracijos nėra, tik važiuojant. Kardaną priveržė kaip buvo, bet toks vaizdas kad nuo jo vibracija, lyg būtų išsibalansavęs. Gal kas jaučiat kur sliekų ieškot?

Gal buvo kardana is slicu ismove ir blogai sumovet.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi mano patirtis apsiribojusi tik renūškės remontu, tai 4x4 man dar kosmosas :)) Praeitais metais keitėm galinį tiltą. Surinkom, viskas ok. Tik iškart pradėjo išminamasis dainuot. Pakeitėm sankabą - atsirado minėta vibracija. Tai jau maniau visai žioplas daiktas - prifeilinau iš peties... O pasirodo viskas buvo daug paprasčiau :)

Pasikėliau galą norėdamas pažiūrėti, ar vibracija jausis ant laisvos ašies. Jautėsi nuo 70 iki 100km/h (kaip ir važiuojant keliu). Užmečiau akį į priekinį kardaną - nesisuka (kuomet įjungtas tik RWD).

Bet va galinis kardanas... visai nemažai makaluojasi. Kaip ten sakėt - centrą pametė (kaip man ten pavyko pirmą kart pataikyt į vietą - neįsivaizduoju :D ) Gal kiek matysis video..

Ranka sukdamas ratą maždaug nužiūrėjau į kurią pusę pasislinkus kryžmė - atveržęs laikiklius kryžmę perstūmiau ir - vualia. Vibracijos nebesijaučia ir vizualiai kardanas praktiškai nesimaskatuoja. Manyčiau dar galima būtų padirbėt prie jo, na, bet kol kas bus ok.. :)

 

galasy.jpg

kardanas.jpg

kryzme.jpg

 

Dėkui už mintis ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kadangi mano patirtis apsiribojusi tik renūškės remontu, tai 4x4 man dar kosmosas :)) Praeitais metais keitėm galinį tiltą. Surinkom, viskas ok. Tik iškart pradėjo išminamasis dainuot. Pakeitėm sankabą - atsirado minėta vibracija. Tai jau maniau visai žioplas daiktas - prifeilinau iš peties... O pasirodo viskas buvo daug paprasčiau :)

Pasikėliau galą norėdamas pažiūrėti, ar vibracija jausis ant laisvos ašies. Jautėsi nuo 70 iki 100km/h (kaip ir važiuojant keliu). Užmečiau akį į priekinį kardaną - nesisuka (kuomet įjungtas tik RWD).

Bet va galinis kardanas... visai nemažai makaluojasi. Kaip ten sakėt - centrą pametė (kaip man ten pavyko pirmą kart pataikyt į vietą - neįsivaizduoju :D ) Gal kiek matysis video..

Ranka sukdamas ratą maždaug nužiūrėjau į kurią pusę pasislinkus kryžmė - atveržęs laikiklius kryžmę perstūmiau ir - vualia. Vibracijos nebesijaučia ir vizualiai kardanas praktiškai nesimaskatuoja. Manyčiau dar galima būtų padirbėt prie jo, na, bet kol kas bus ok.. :)

 

galasy.jpg

kardanas.jpg

kryzme.jpg

 

Dėkui už mintis ;)

 

keista,kiek kartu nueminejau kardana,tai kryzme visada tip top dedasi i flansa... kad ja istatyti ne centre neimanoma

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten yra kantai, tarp kurių turėtų būti kryžmių kaušeliai (ar kaip ten jie..) - bet čia arba jie išmalti, arba kaušeliai 'susėdę', jei taip įmanoma... tiesiog pastumdžius truputį viskas susitvarkė :)

Dabar lauks ilga kelionė iki LT ir džipą tvarkysim kapitaliai :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ten yra kantai, tarp kurių turėtų būti kryžmių kaušeliai (ar kaip ten jie..) - bet čia arba jie išmalti, arba kaušeliai 'susėdę', jei taip įmanoma... tiesiog pastumdžius truputį viskas susitvarkė :)

Dabar lauks ilga kelionė iki LT ir džipą tvarkysim kapitaliai :)

 

tai vat ir nuotraukoje matau kad kryzmes kauselis nedaejes iki flanso kanto..tai vat ir keista kaip tai galejo buti? :blink:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 4 savaičių...

pas mane atsiranda vibracija isijungus ketvirtam begiui ir svelniai spaudzian gaza apsukos tuo metu buna 1500 ,atleidus gaza nevibruoja. pakelus mazina nevibruoja. pas mane 4l automatas. kam papasakoju kaltina greiciu deze, bet nenoriu tiket begius jungia kuo puikiausiai

Redagavo Mariuks
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.