Pereiti prie turinio

galloper pliusai ir minusai


linas

Rekomenduojami pranešimai

Pats didžiausias minusas tai jo lėtumas: max greitis 130 km/h. Greitis, kuriuo dar ymanoma važiuoti apie 110 km/h. Kuro sąnaudos ne pačios mažiausios, net tarp visureigių. Dėl detalių jokių problemų nebuvo. Gana siauras per pečius, ir jei sėdės stambesni vyrai, tai ankštoka . Mano didesni gedimai:

1) Lūžo kėliklių velenėlis (remontas 500 lt)

2) Iki galo nebeišsimina sankaba - reikia keisti. (rusų forume radau, kad tai gana būdinga liga)

3) Traška galinio tilto dantračiai-reiks keisti tiltą.

4) Pakeičiau visus amortizatorius (priekiniai po 250lt galiniai po 110Lt)

Pliusai : gana aukštas, 7 vietos, visi turi kondicionierius ir el langus, dauguma dar nesupuvę

Iki antro mitsubishi'o jiems dar tolokai, su pirmu gal ir galima lyginti.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

galoperis = pajero iki 1990.11 tik maziau papuve, motorai tokie patys kaip I ir II, tik nuo 1993 pabaigos skiriasi galvos ir stumuokliai iki 93 ejo galvos su islindusiais voztuvais, po 93 su lygiais. Detales pigios ir be nuolaidu :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 1 metų...

Man dar minusas tame, jog jau vaziuodamas galloperyje neperjungsi is 2 i 4 ratus, kaip antai kolega daro savo subaru. Cia reikia pasiplanuoti, pariedeti atbulomis tik tada jungti. Kol tai issiaiskinau, vos nesuedziau mechanizmo. Nezinau kaip kituose visureigiuose, sitas man pirmas su tokia greiciu deze.

kas del kainu, tai teko keisti sarnyrus, nauji kainavo po 45 litus. galva - 1300lt vos tekainavo man, bet nuoga, be jokiu veleneliu gumeliu ir t.t.

 

P.S. butinai pasinaudosiu pasiulymu kai vel kazkas suges, dabar jau galva priderinta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • 3 metų...

pliusai , minusai Galloper su 3,0 104kw varikliu ir automatine deze?

Minusas kaip ir visu benzinu - benzo sanaudos,variklis pajero analogas,jei tepalas buvo laiku keistas - variklio resursas didelis.Automatas irgi pajero analogas, patvarus,konstrukcija paprasta,jei nebuvo perkaitintas ir laiku keistas tepalas su filtru,tai vaziuos ir vaziuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.