Pereiti prie turinio

WJ Valdymas


noriuskaityti

Rekomenduojami pranešimai

Nusprendziau pirkti WJ, jau pradejau ieskotis. Ir ka... Apziurejau jau 3 varijantus ir visai nedziugina kas ten su vairu pas ji daros.

 

Anksciau turejau tik sedanus. Suki vaira - masina suka. O cia su WJ kazkokia nesamone. Masina nuolat plaukioja po kelia, laikant vaira visai nejauti rysio su asfaltu. Norint patiest trajektorija svelnus judesiai nepadeda, kazkaip paveluotai reaguoja. Nuolat turi sukineti, kad masina vaziuotu tiesiai. Jausmas lyg vietoj vairo koloneles stovetu saltienos kibiras. Vairas i pasukimus reaguoja, bet ta reakcija grynai lyg ten kazkokie drebuciai butu. Burbuliuoja tiesiog tas vairas, dreba taip svelniai, minkstai. Kazkaip nezinau. Sunku nupasakot. Labiausiai tinka kogero "saltienos" efektas. Vla vla vlabla kla kal....

 

Tai reiskia 3 kartus buvau apziureti kledaru? Ar cia yra normalu sitom masinom, kad valdosi jos taip doxlai?

Zuikis su 31 ratais ir linguojancia vairo trauke del ratu dydzio, zymiai stabilesnis ir lengviau valdomas nei tas cherokis. Kazkia mistika...

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na po turbininės imprezos persėdus į cherokee jis mane irgi vežė kur pats norėjo, o ne kur aš. Paskui apsipratau, supratau, kad norint smagiai lėkti vingiuotais keliukais ir reikia važiuoti su impreza, o jei lėtai, bet užtikrintai per burokų laukus - su jeepu :lol:

 

P.S.

Cherokee buvo ledinis, visa važiuoklė suremontuota originaliomis detalėmis.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ant lenvuju bus tiek gumos, pripustos oro, tarp ratlankio ir asfalto taip pat plaukios :) Nereikia lyginti pakankamai mesingo visureigio su nedalomais tiltais ir lengvuju masineliu. Taip vaziavimas skiriasi. Kam jis nepatinka, tie sia liga apgydo isideje kietesnius dujinius amortizatorius. Su Kia Sorento teko pavazineti apie menesiuka, tai galiu pasakyti, kad taip pat plaukia galas, priekis maziau, nes ten nera nedalomo tilto.

Kai as pradejau vazineti Jeep'u, irgi atrode, kad masina nevaldoma, kad belekur vaziuoja, bet po savaiteles supratau, kaip reikia vaziuoti, dabar jokio diskomforto nejauciu - paprasciausiai nereikia stengtis "laikyti" vairo, reikia leisti jam reaguoti i kliutis, jas pervaziaves vairas pats gryzta... Sunku aprasyti... :D Tiesiog jei vairas "saltiena", tai ir laikyti ji reikia su "saltieninemis" rankomis. Ta asfaltuotame kelyje nesmagu jausma labai greitai pamirsti nuvaziaves nuo kelio ir lekdamas per duobes ir balas - tada ateina supratimas, kodel masina taip sutverta ir dekingumas gamintojui :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cherokis man butu labiau stailo reikalas nei pravarzumo. Is esmes tai as dabar su priekiu varomu vazineju, aisku, bamperis, dugnas, lakas tai jau aleluja masinos, bagazinei nuolat kruva visokiu virviu ir pastoviai kur nors uzklimpes bunu. Realiai man ir reikia kazko panasaus i foresteri, bet man jis nemielas. Bandysiu iskelti outbacka, jei nupirksiu. Kaip tik viena turiu rades, H6, geros komplektacijos (labai daug visko, tvarkingas ziauriai), tik VDC nera.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Cherokis man butu labiau stailo reikalas nei pravarzumo. Is esmes tai as dabar su priekiu varomu vazineju, aisku, bamperis, dugnas, lakas tai jau aleluja masinos, bagazinei nuolat kruva visokiu virviu ir pastoviai kur nors uzklimpes bunu. Realiai man ir reikia kazko panasaus i foresteri, bet man jis nemielas. Bandysiu iskelti outbacka, jei nupirksiu. Kaip tik viena turiu rades, H6, geros komplektacijos (labai daug visko, tvarkingas ziauriai), tik VDC nera.

 

 

smagaus žiūrėjimo

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Smagiai smagiai, bet pagal mane tai jeepas tik pramogai. Pabandzius neisivaizduoju kaip su juo kasdiena galima butu vazineti :)

Nuciupau subaru outback 2002, VDC komplektacijos. Valdosi gerai, trauka tai sakes kaip eina, pravarzumas - nu man pakankamas, bet iki dzipo tai toooli :)

VDC - vehicle dynamic control. Tai panasiai kaip ir varilockai ant jeepo. Kai vienas ratas sukasi daugiau nei kitas - buna uzstabdomas ir diferencialo deka jega persiduoda tam ratui kuris nesisuka. Ale kaip ir blokiruote. Siandien tris auto ziurejom, radom ka pagaliau pagriebt :) Per daug nebesipleciu tapau nebe jeepistu. Migruoju i neformalu ir parketniku skilti :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.