Pereiti prie turinio

Paparčio Žiedas 2012


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 282
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

visiem dalyvavusiems PAPARCIO ZIEDE :salut::liux::wub: , gal sukvailejau...bet jus visi besimalantys po purva,padedantys vieni kitiems,man tokie grazus,kad net sirdis sala..labai gaila kad visko nemaciau naturoi..bet foto nerealios...aciu visiem. o jau prizu grazumas...ka as zinau. vienareiksmiskai SUPERSAUNUOLIAI visi :lol::rolleyes:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek aš mačiau, šis ekipažas daugiausiai padėjo kitiems mažiau paruoštiems automobiliams :liux::salut: , kai kiti daugelis žiūrėjo tik savęs ir be skrupulų braukė per šonus pastrigusiems ekipažams :pig: .

Kas nežino, Open ir Open + važiavo ta pačia trasa, tad Openo dalyviams buvo ką veikt.

 

O šiaip šaunuoliai organizatoriai ir jiems ačiū už gražų renginį :liux:

 

Kas liečia tobulinimo pasiūlymų kitų renginių rengėjams: neturėtų būti tokios didelės spragos tarp dviejų pasirenkamų trasų: viena trasa įveikiama didžiąja dalimi vienu tiltu ir praktiškai švariais automobiliais (turizmas šiuo atveju), o antra trasa (šiuo atveju buvo Open ir Pliusas kartu), kuri gal ir ne per baisiausia kažkiek paruoštam automobiliui (ką įrodė trys turistų ekipažai iškart pasibaigus Openui įveikdami jau išmaltą Openo trasą), tačiau su pliusu kartu važiuoti ne visiems norisi, o ir pliusiečiams tas "nejudantis turtas" trasoje ne itin patrauklus :)

Be jokio pykčio, suprantama kad lemia galimybės, tačiau informacijos apie būsimų renginio klasių formatus prieš pasirenkant galėtų būti kažkiek daugiau: šiuo atveju Open dalyviai iš anksto nežinojo, kad važiuos kartu su Pliusu, o iš kelių turistų su piktesniais automobiliais girdėjau, kad į turizmą niekada nebevažiuos.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik del turizmo iterpsiu zodeli - kaip tik turizmas toks ir turi buti, kad galetu ekipazas buti visa seima ir trasa pravaziuoti su atkimstais alaus buteliais rankose. Turizmas gi ne open- :) Jei kazkam buvo per lengva, galejo vaziuoti Open'e :)

Redagavo Jeep-V8
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik del turizmo iterpsiu zodeli - kaip tik turizmas toks ir turi buti, kad galetu ekipazas buti visa seima ir trasa pravaziuoti su atkimstais alaus buteliais rankose. Turizmas gi ne open- :) Jei kazkam buvo per lengva, galejo vaziuoti Open'e :)

 

Turizme buvo..kaip cia pasakius, misko keliukai ir zvyrkeliai, todėl kaip teisingai pastebejo dyzeliukai dusuliukai :) negalėjo is dalies varzytis su V8 bendzu.

šis turizmas visiskai standartiniu 4x4 ir plentinem padangom buvo skirtas.

kaip jau ir minėjau anksciau kazkurioje temoje, reiklaingas mano supratimu turizmo skirimas i

turizmas ir turizmas open ar kai pten pavadinti.

pvz. man asmeniskai turizmo "formatas" labiau priimtinas o ne sukimas ziedu ant gerves, bet norisi kad ir pabuksuoti butu kur...

pvz. imete info apie rengini Sauliu krastas - as žinau kad ten nevaziuosiu :( nes tai renginys pažintinis ir t.t. reiskia maximum kas bus, tai tik balos (jeigu po lietaus)

suprantu kad orgams sunku, reikia lesu ir salygu itikti visiems:

ir traktoriams ir papiktintiems turistams, bet ...vis dėl to tai 4x4 renginys o ne greitojo orientavimosi rungtynės panasios ir ralio lenktynes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va pavogiau kelias mintis is kitos temos :)

 

Virgis:

Mano manymu turizmas tai: technika be apribojimu, bet su registracija ir TA, trasos iveikiamos standartui su purvinem, kartais su tikimybe pasigervinti, uzduotys karjerai, tasku rinkimas, kelio knyga, formatas su nakvyne, kad vakare paplepet butu galima Keli etapai, rezultatu suvestine, taures nugaletojams.

 

Bildukas:

Mūsų nuomonės sutampa Tik visų į bendrą katilą nemesčiau, o irgi suskirstyčiau į atskiras grupes pagal auto paruošimo lygį.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu xebra, jau auksciau apsnekejom apie turizma ir jus vel pradedat. man asmeniskai, su siek tiek papiktintu auto, irgi norisi gilesnio turizmo ir salako turizmas mano galva buvo pats tas viduriukas tarp reido ir turizmo standarto. gerves niekur nereikejo isvyniot ale pasukt makaule ir pabuksuot reikejo kone prie kiekvieno tasko. bet turizmas yra turizmas. yra zmones kurie lipa i uolas, kalnus, o yra turistai, kurie su palatkem prie ezero sedi ir alu geria.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del turizmo nieko nezinau, bet ziedas man asmeniskai labai patiko. Azarto uzteko nes su TR-1 masina, 31 ratais ir kinietiska gerve konkuravom su rimtesniais automobiliais paemem 4 vieta opene ir jei ne mano zioplumas ir sulauzyta linge, butume ir prizu gave :unsure: Taigi pramoga galima ir patiems pasidayti. Nereikia noreti, kad kazkas uz 150lt uztusins visa diena, pamaitins ir dar isgert duos...

Tiems kuriems neuzteko purvo ar masinos buvo gaila, galejo be masinos ateiti i zieda ir padeti uzstrigusiems (tai si karta nebuvo draudziama) ;) Tikrai iki kaklo butu issipurvine, palakstyti su trosu nera lengva, bet tikrai smagu. Pravaziuoti su traktorium nesunku, bet pravaziuoti su neruosta masina ten kur pravaziavo traktoriai, tai yra pats idomumas ir galimybiu isbandymas.

 

Dekui organiztoriams uz tikrai idomia trasa, dekui Martynui uz ispudinga vairavima, dekui visiems dalyvavusiems uz palaikyma ir pagalba maziausiam automobiliukui :salut:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaziuoji i rengini nesukdamas sau galvos kokius siurpryzus-staigmemas paruose tau org.patiks-nepatiks visisiskai nesvarbu,esme tame kad visi vaziuos tokiomis pat salygomis.O kaip jau paruosta tavo auto,tai cia tik tavo paties rupestis <_< .Kam patinka perka V8,kitiems dizeliukai patinka,jokio skirtumo nematau,ar alus ir saslykai benzu kvepes ar salerka :D.O cia dabar gaunasi kad is 29 dalyvavusiu ekipazu,vos ne 10 atskiru trasu daryti reikia ;).O tai jau gaunasi vien turistu klases trys,plius taures,diplomai ir visi kiti reikalai kurie parama padidins turistams bent 100lt.O tada vel prasides diskusijos,kad trasos superines buvo,bet jau orgai tai baisiausi lupikautojai <_<

Redagavo Pakusa
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik del turizmo iterpsiu zodeli - kaip tik turizmas toks ir turi buti, kad galetu ekipazas buti visa seima ir trasa pravaziuoti su atkimstais alaus buteliais rankose. Turizmas gi ne open- :) Jei kazkam buvo per lengva, galejo vaziuoti Open'e :)

man labai idomu pasiziureti, kaip tu Pajurio renginy vaziuoji su atkimstu buteliu.

Ten trasos tinkamai paruostos.

Ar pats vaziuoji tik iki Plateliu, akmens tokio didziulio ir tanko ant pjedistalo?

Cia su lengvaja gali vaziuot.

O kaip su legenda: prie Don Pedro, kur per bala nert reik (plaukt), misko keliukas link Azuolo

 

 

Sorry, kad ne i tema.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.