Pereiti prie turinio

Paparčio Žiedas 2012


Rekomenduojami pranešimai

  • Atsakymus 282
  • Sukurta
  • Paskutinis atsakymas

Aktyviausi šioje temoje

Aktyviausi šioje temoje

Nuotraukos

Turizme buvo..kaip cia pasakius, misko keliukai ir zvyrkeliai, todėl kaip teisingai pastebejo dyzeliukai dusuliukai :) negalėjo is dalies varzytis su V8 bendzu.

šis turizmas visiskai standartiniu 4x4 ir plentinem padangom buvo skirtas.

kaip jau ir minėjau anksciau kazkurioje temoje, reiklaingas mano supratimu turizmo skirimas i

turizmas ir turizmas open ar kai pten pavadinti.

pvz. man asmeniskai turizmo "formatas" labiau priimtinas o ne sukimas ziedu ant gerves, bet norisi kad ir pabuksuoti butu kur...

pvz. imete info apie rengini Sauliu krastas - as žinau kad ten nevaziuosiu :( nes tai renginys pažintinis ir t.t. reiskia maximum kas bus, tai tik balos (jeigu po lietaus)

suprantu kad orgams sunku, reikia lesu ir salygu itikti visiems:

ir traktoriams ir papiktintiems turistams, bet ...vis dėl to tai 4x4 renginys o ne greitojo orientavimosi rungtynės panasios ir ralio lenktynes.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turizme buvo..kaip cia pasakius, misko keliukai ir zvyrkeliai, todėl kaip teisingai pastebejo dyzeliukai dusuliukai :) negalėjo is dalies varzytis su V8 bendzu.

šis turizmas visiskai standartiniu 4x4 ir plentinem padangom buvo skirtas.

kaip jau ir minėjau anksciau kazkurioje temoje, reiklaingas mano supratimu turizmo skirimas i

turizmas ir turizmas open ar kai pten pavadinti.

pvz. man asmeniskai turizmo "formatas" labiau priimtinas o ne sukimas ziedu ant gerves, bet norisi kad ir pabuksuoti butu kur...

pvz. imete info apie rengini Sauliu krastas - as žinau kad ten nevaziuosiu :( nes tai renginys pažintinis ir t.t. reiskia maximum kas bus, tai tik balos (jeigu po lietaus)

suprantu kad orgams sunku, reikia lesu ir salygu itikti visiems:

ir traktoriams ir papiktintiems turistams, bet ...vis dėl to tai 4x4 renginys o ne greitojo orientavimosi rungtynės panasios ir ralio lenktynes.

 

 

labas pirma sudalyvauk ''saules krastas''o paskui galesi parasyti. ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas pirma sudalyvauk ''saules krastas''o paskui galesi parasyti. ;)

Pritariu Giedriau, dalyvavau tik viena kart bet galiu pasakiti kad jusu turizmas tikrai ekstremalus. Ziede vanduo vos ne "labavika" siekie. Tai kad cia varzybos tikrai ne poliruotiems standartams ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar

×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.