Pereiti prie turinio

HJ 60-starto problema


Rekomenduojami pranešimai

Gerbiami kolegos,

kažkokia negerovė apsėdo mano šešiasdešimtą... :? Atsirado nereguliariai pasikartojantis nenoras užsivesti.Pasireiškia tik tada, kai variklis jau gerokai pašilęs, užgesinus ir po trumpo laiko tarpo kuriant(pvz., po 10-15 sekundžių).Sakytum, lyg kirste nukirstų kuro tiekimą-net nestveria.Po kelių minučių vėl vedasi iš pusės apsisukimo.

Gal kas iš toyotistų esate susidūrę su panašia problema :?:

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau, ar pas tave, Rimai, turbininėj yra, bet maniškėj atmosferinėj stovi toks EDIC motoras(Electronic Diesel Injection Control), jis yra šalia kuro siurblio.Gal tas pradėjo streikuot?..

 

Pas mane su turbina HJ61 4L TD. Yra vožtuvas , kuris gesina motorą jei tepalo slėgis per mažas. Daugiau nieko nepastebėjau.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet kodel tik siltas, nieko nedarant pasitvarko, o siurblys pabaigoj negali buti, buvo pasiulymas, tokiu atveju, salto vandens ant siurblio pora litru uzpilti ir vel bandyti ...

"Traktoriniai" siurbliai-jie praktiškai amžini... :)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Salone po keleivio desine koja kazkoks blokelis gudrus yra kuris valdo ta varikliuka kuris tampo traukute kuri eina link siurblio.man kai tik nesiveda nuimu traukute ranka uzstumiu iki galo ir vedu, uzsivedus statau i vidurine padeti , o norint uzgesint traukiu ja link salono.Viskas, tik vienas to nepadarysi reik porininko kuris tampytu trauke.kai isardem ta blokeli ten matosi buvo biski pelkiu tai elektrikas pavale kas atpuvo palitavo nu ir nieko dabar vedasi.Tik kai saltas buna uzsiveda is puses apsukimo tada padirbes 5 sekundes gesta tada vel uzvedu ir dirba tai nezinau kas yra?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Salone po keleivio desine koja kazkoks blokelis gudrus yra kuris valdo ta varikliuka kuris tampo traukute kuri eina link siurblio.man kai tik nesiveda nuimu traukute ranka uzstumiu iki galo ir vedu, uzsivedus statau i vidurine padeti , o norint uzgesint traukiu ja link salono.Viskas, tik vienas to nepadarysi reik porininko kuris tampytu trauke.kai isardem ta blokeli ten matosi buvo biski pelkiu tai elektrikas pavale kas atpuvo palitavo nu ir nieko dabar vedasi.Tik kai saltas buna uzsiveda is puses apsukimo tada padirbes 5 sekundes gesta tada vel uzvedu ir dirba tai nezinau kas yra?

Aš jau irgi iki šito prisikapsčiau... :) Nors ir nebuvo kas padeda šiandien, bet įžiūrėjau, kad ta traukutė, kurios pagalba nutraukiamas kuro tiekimas,esant šiltam varikliui, negrįžta į START padėtį.Nuėmus ją, variklis vedasi iškart, tik, aišku, gesinti tenka priverstinai-kuras taigi neužsidaro...

Beje, traukutės ilgis reguliuojamas, reiks pamėgint pažaist.O ir patį EDIC motorą reiks pasižiūrėt.

Dar klausimas-kaip su tepalo slėgiu pas tave?Ar rodo prietaisas?Ir ar gerai veikia slėgio daviklis?Nes su variklio gesimu(tiksliau-priverstiniu gesinimu) tai susiję.Esant nepakankamam tepalo slėgiui, kuro padavimas nutraukiamas.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

2H variklyje yra vakuminis valdymas, nesuprantu kam tas dubliavimas su "varikliukais"... ir gesinant rakteliu ar tepalo slėgio "gesiklis"... per tą elektrini-vakuminį vožtuvą viską puikiai padaro.... Gal verta pasižiūrėt kaip pas kitus įrengta ?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Matai, Meri, EDIC varikliukas ne į visas 60as buvo montuojamas, bet daugiausia-į modelius su mechaninėmis pavarų dėžėmis.Aš irgi už tai, kad viskas būtų sutverta kuo paprasčiau, bet...

Ir dar pasiskaitymui http://www.toyotadiesel.com/phpBB2/view ... p?=&p=5575 apie tai, kas atsitinka be EDIC... :?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienzo nereikia vaziuoti atbulam nuo kalno su ijungta ne R pavara. O tai matoras i kita puse prades suktis, jei EDIC bus isimtas :)

Zinau, kad pas many yra matariukas :) kartais sutraska ijungus degima, reikes paziureti ko ten pyksta

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane nerodo nei tepalo daviklis nei kuro dziaugiuos kad rodo temperatura ir krovima :) skersk dezute gal rasi pelke aptvarkysi ir viskas bus gerai :)

Klausimelis ?kaip apsaugoti pas Jus generatoriai?Ir ar gali kazkokiu stebuklingu budu i variklio bloka patekt vanduo, nes jai per oro filtra tai Chana o jai kitais budais?Kazkaip uzsivedus, po vandens voniu,saltas variklis negraziai sudirba kol nepergazuoji?

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.