Pereiti prie turinio

Va tokia frosya gavosi


Rekomenduojami pranešimai

Pakabos liftas(kitos, ilgesnes spiruokles,perstatytos torsionu trekstes) + kebulo liftas 7cm.Bendras liftas 11 cm. Reikejo papjaut biski apatinius prekinio sparno kampus, bet galima ir uzlankstyt su guminiu plaktuku. Ratai 265\75 r16 Insa Turbo Dakar.

post-227-13337481625752_thumb.jpg

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galinį stabilizatorių į metalo laužą priduok :) Tilto artikuliacija maloniai nustebins, o posukiuose skirtumo beveik nesijaučia.

Zinok, siuo momentu visi interneta vartoja, todel jei zmogus atvaziuoja ir sako daryk tai ir taip, po pirmo atsargaus "as patarcau taip ir taip" demesio nekreipima darom kaip pasake klientas :D Kiekvienas pats sau piktas Buratino, tegul ... ;)

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet ar dėl tokių padangų reikėjo tiek perdirbinėt,ar numatomos aukštesnės?o šiaip atrodo gerai,lauksim daugiau foto :liux:

toks ten ir perdarymas tos pakabos, greicau grazinimas i gamykini stovi. Stovejo 225\70 r 16 ir kabino arkas

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aš saviškei OF A pakišau astros spyruokles ,kad nereiktų lingių atkalt,bo nieko per daug gero po to lūžta,ir pr.šarnyrą po šake pakišau bei torsionus kiek paveržiau,beveik gamyklinė liko ,bet pasikeitė i gerą,ne tokia siobuojanti gelda,kai kiekviena duobė -iki atboinykų.ir 31 ratai laisvai telpa,gal ir 32 eitu be bėdų

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3.1 bendzas cia ar kokie ten eina, zmogu pats ikalbejau tokio dydzio padangas pirkt bet niekas nekalbejo apie liftus ir pan. buciau siules didesnes ;)

a jis man ten pasokojo apie blokiruotes prieki ir gale kaip ten rojeri yra? gamyklinis uzsakimas buvo? ale sake per vakumines nutrukusias zarneles tik supratot kad blokes stovi ? nes kiek zinau froses ejo be blokiruociu.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3.1 bendzas cia ar kokie ten eina, zmogu pats ikalbejau tokio dydzio padangas pirkt bet niekas nekalbejo apie liftus ir pan. buciau siules didesnes ;)

a jis man ten pasokojo apie blokiruotes prieki ir gale kaip ten rojeri yra? gamyklinis uzsakimas buvo? ale sake per vakumines nutrukusias zarneles tik supratot kad blokes stovi ? nes kiek zinau froses ejo be blokiruociu.

Ner ten kur didesnes kist :rolleyes: Ir taip jau ant ribos. toliau masyna praras stabilume ir valdomume.

Gale LSD, at tilto sildikas LSD OIL ONLY, prekye vaakuumine, dar antipraslidimo sistema,trak kontrolas,ir seip komplektacija gera, gaila kad tik automatas.

Del slangeliu , ten beveik viska valdosi per vaakumus ir el voztuvus. Puse buvo sutrukineje ir nurauta.

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 3 savaičių...
  • po 10 mėnesių...

Pakabos liftas(kitos, ilgesnes spiruokles,perstatytos torsionu trekstes) + kebulo liftas 7cm.Bendras liftas 11 cm. Reikejo papjaut biski apatinius prekinio sparno kampus, bet galima ir uzlankstyt su guminiu plaktuku. Ratai 265\75 r16 Insa Turbo Dakar.

 

Ar brangiai atsiejo tau sitas liftas neskaitant padangu? Pribrendo reikalas ir man saviske liftint, nors ir i rimta off road nesiruosiu, bet ziema ant sniego priekis labai greitai pasikabina, ratai karta prasisuko ir sedi jau. Nors nereikia ir ziemos, truputi didesne provezia ir liecia jau dugna. Ir man dar visai zalia sitam reikale gal galetum nusviest truputi, nuo ko reiktu pradet, ar sudetinga ten viska pasidaryt, kiek daug maz galetu kainuot ir kiek daugmaz issikeltu, jei keliant protingai, kad nelauzytu ten vaziuokles ir panasiai, kaip reaguotu i tokius liftus TA? Dekui

Redagavo Daras
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na mano atveju,tai nieko nekainavo savas darbas ir tiek,bet daryk ka nori kol neuždėsi normalių batų -nevažiuos wink.gif

 

Ratai bus normalesni ant ziemos, vasara gal tai ne tiek aktualu, bet vistiek nefaina,kai nuolatos bruzina dugna visokie kupstai, kai bendradarbis su foresteriu(aukstintu) pravaziuoja neliesdamas. Kazkaip atrodo,kad frontera kaip ir lengviau turetu keltis negu foresteris..

Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

  • po 2 savaičių...

Galinį stabilizatorių į metalo laužą priduok :)/>/> Tilto artikuliacija maloniai nustebins, o posukiuose skirtumo beveik nesijaučia.

gal apsviesit del galinio stabilizatoriaus kas ir kaip :?:/> pas mane po pakabos lifto 10 minuciu miske,rezultatas israutas stabilizatoriaus laikiklis tas kur prie galino tilto tvirtinasi

Redagavo trxx
Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susikurkite paskyrą arba prisijunkite, jei norite komentuoti

Komentuoti gali tik registruoti nariai

Susikurkite paskyrą

Prisijunkite prie mūsų bendruomenės.

Užsiregistruoti

Prisijungti

Turite paskyrą? Prisijunkite.

Prisijunkite dabar
×
×
  • Pasirinkite naujai kuriamo turinio tipą...

Svarbi informacija

By using this site, you agree to our Terms of Use.